Jaguar F-Type Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Jaguar F-Type fiyat listesi ve özellikleri hakkında merak edilenleri bu yazımızda bulacaksınız! Jaguar F-Type, performans söz konusu olduğunda bir güç merkezidir. Güçlü 3.0L V6 motorundan 8 vitesli Hızlı Vites şanzımanına kadar Jaguar F-Type, her şeye sahip bir araçtır. Araçların piyasada varlık göstermesinde teknik donanımsal özellikleri ön plana çıkıyor ve ilgileri üzerine çekiyor.

Her şeyden önce, Jaguar F-Type, 380PS’YE kadar güç sağlayan bir motora sahiptir ve bu da onu bugün piyasadaki en güçlü otomobillerden biri yapar. Aracın motoru, saatte 205 mil hıza ulaşabiliyor ve bu da onu açık yolda hesaba katılması gereken bir güç haline getiriyor. Ayrıca, 8 vitesli Hızlı Vites şanzımanı ve Gelişmiş Dört Tekerlekten Çekiş teknolojisi sayesinde karmaşık manevralar yapmakta veya zorlu arazileri kolaylıkla idare etmekte sorun yaşamayacaksınız.

Jaguar F-Type’ın bir diğer etkileyici özelliği de 5050 ön arka tork bölmesidir, bu da size optimum performans dengesi ve tüm hava koşullarına dayanıklılık sağlar. Bu özellik sayesinde kar veya yağmur gibi zorlu koşullarda bile aracınızın sabit kalacağı ve yoluna çıkan her şeyle başa çıkabileceği anlamına gelir.

Jaguar F-Type fiyat listesi ve özellikleri

Jaguar F-Type Yakıt Tüketimi

Performans söz konusu olduğunda ön plana çıkan araçların başında Jaguar F-Type araçlar ön plana çıkıyor. F-Type serisindeki her modelin kendine özgü motor özellikleri ve yetenekleri vardır.

Birinci sınıf F Type R spor otomobil, 500 lb’lik 550 beygir gücünde 5.0 litrelik süper şarjlı V8 motora sahiptir. Performans meraklıları, bu modelin sunduğu aşırı güç ve ivmenin yanı sıra otomobilin çarpıcı tasarımını ve yeteneklerini seveceklerdir.

Daha da fazla performans arıyorsanız, SVR sizin için mükemmeldir. Bu model, 516 lb ile 575 beygir gücünde 5.0 litrelik süper şarjlı V8 motora sahiptir. ft tork özelliği aracı bugün piyasadaki en güçlü spor otomobillerden biri yapıyor. Ayrıca, dört tekerlekten çekiş (AWD) ile bu araba her koşulda veya arazide inanılmaz derecede iyi çalışır.

Hız sizin işinizse, C Tipi veya D Tipi modeller gibi dönüştürülebilir bir F Tipi satın almayı düşünün. Bu arabalar, 380 HP ve 339 lb ft torka sahip 3 litrelik süper şarjlı bir V6 motora sahiptir. 296 HP ve 295 lb ft torklu etkileyici 2 litrelik turbo şarjlı sıralı 4 silindire sahip R tipine sahiptirler. Jaguar Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Jaguar F-Type Kampanyalı Fiyat Listesi

Jaguar F-Type Kampanyalı Fiyat Listesi

Her şeyden önce, Jaguar F-Type, sadece 4,2 saniyede 0’dan 60 mil / saate hızlanabilen güçlü bir 454 HP motora sahiptir. Bu performans garantili motor, geliştirilmiş sağlamlık için tamamen alüminyum bir gövdeye ve birleştirilmiş yapıya sahiptir. Bu özellikler birlikte Jaguar F-Type’a her durumda üstün performans ve yol tutuş özellikleri sunar. Jaguar F-Type’ın bir diğer önemli özelliği de adaptive dynamics süspansiyon sistemidir.

Bu sistem, engebeli yollarda veya engebeli arazilerde bile aracınızın sürüşünü pürüzsüz tutmak için hassas ayarlamalar sağlar. Quick shift 8 vitesli şanzıman ile birleştiğinde, rotanızda herhangi bir eğri veya engelle karşılaşmakta sorun yaşamayacaksınız. Jaguar F-Type araçlar hız sınırlayıcılı hız sabitleyici sistemiyle birlikte gelir, böylece yolculuğunuzu rahat ve stressiz bir şekilde geçirebilirsiniz. Jaguar F-Type fiyat listesi ve özellikleri Coupe Dynamic için;

MarkaModelFiyat
Jaguar F-TypeCoupe-DYNAMIC4.034.222 TL
Jaguar F-TypeCONVERTIBLE R-DYNAMIC4.387.337 TL
Jaguar F-TypeCOUPE R759.089.887 TL
Jaguar F-Type Kampanyalı Fiyat Listesi
Jaguar F-Type ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Jaguar F-Type ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Jaguar F-Type ÖTV indirimli fiyat listesinin oluşumunda kişilerin engel durumu ve silindir hacmi doğrudan rol oynar. %90 engeli bulunanlar aracı ÖTV’siz olarak satın alabilirler. %50 oranında ve üstünde engel durumu bulunan kişiler ise araçları %27 ÖTV muafiyetli olarak satın alma avantajına sahip durumdadır. Araçların KDV oranları %18 olarak belirlenmiş olup ÖTV oranları ise araçların %60 ile %110 arasında ön plana çıkar.

Günümüzde lüks ve rahatlık avantajı sağlamak için Jaguar F-type’ın içi en kaliteli malzemeler ve tasarım dokunuşlarıyla tasarlanmıştır. Ön koltuklar, uzun sürüşler sırasında konfor için ısıtılır ve havalandırılırken hem ön hem de arkadaki yolcuların takdir edeceği bol miktarda ayak boşluğuna sahiptir. Jaguar F-Type fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle birlikte;

MarkaModelFiyat
Jaguar F-TypeCoupe-DYNAMIC3.443.453 TL
Jaguar F-TypeCONVERTIBLE R-DYNAMIC3.643.754 TL
Jaguar F-TypeCOUPE R758.124.564 TL
Jaguar F-Type ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın