Kia Bongo Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Kia Bongo fiyat listesi ve özelikleri gündeme geldiği zaman birden fazla fiyat seçeneklerinden söz edebiliriz. Kia Bongo, Güney Koreli üretici Kia Motors tarafından geliştirilen orta büyüklükte bir ticari araçtır. 1,6 litre dizelden 2,5 litre benzinli motor seçeneklerine kadar değişen çok sayıda model ve motorda mevcuttur. Sürücülere mükemmel güç, yakıt verimliliği ve güvenilirlik sağlamak için tasarlanmıştır ve bu da onu günlük iş görevleri için mükemmel bir seçim haline getirir.

Kısa dingil mesafeli ve uzun dingil mesafeli modeller olmak üzere iki gövde stilinde mevcuttur. Kısa dingil mesafeli model 8 kişiye kadar oturma kapasitesine sahipken, uzun dingil mesafeli model 11 kişiye kadar yer sunuyor.

Yüksek teknoloji bilgi-eğlence sistemi ve çeşitli sürücü destek sistemleri gibi çeşitli modern özelliklerle donatılmış olarak gelir. Kia Bongo’nun motor teknik özellikleri arasında 4.000 dev/dak’da 154 hp maksimum güç ve 1.750 – 3.000 dev/dakikada 205 Nm maksimum tork üreten 2.4 litrelik turbo dizel motor yer alıyor. Ayrıca yumuşak vites geçişleri ve iyileştirilmiş yakıt verimliliği için gelişmiş 6 vitesli otomatik şanzımana sahiptir. Araçlar piyasanın gördüğü en kaliteli araçlar olarak ön plana çıkmayı başarıyor.

Kia Bongo fiyat listesi ve özelikleri

Kia Bongo Yakıt Tüketimi

Piyasada bulunan çok çeşitli Kia Bongo modelleri ile tüketicilerin hangi aracın kendileri için doğru olduğuna karar vermesi zor olabilir. Bir karar vermeden önce, potansiyel alıcılar Kia Bongo’nun tüm teknik özelliklerini dikkate almalıdır. Bu tanıtım, bu teknik özelliklerin ve her modelde sunulan bazı temel özelliklerin bir dökümünü sağlayacaktır. Tüketiciler, teknik özelliklerini anlayarak, hangi aracın ihtiyaçlarına ve bütçelerine en uygun olduğu konusunda bilinçli bir karar verebilir.

Kia Bongo, yakıt verimliliği ve performansıyla tanınan harika bir kamyonettir. Ekonomik ama güçlü bir araç arayan müşteriler arasında popüler bir seçim haline geldi. Kia Bongo, otoyollarda 9,2 km/litreye ve şehirlerde 6,5 km/litreye varan modelleri ile iyi bir yakıt verimliliği sunuyor.

Bongo, her iki dünyanın da en iyisini elde etmek isteyen kullanıcılar için yakıt tüketimini yaklaşık %10-15 oranında azaltan “eko” sürüş modu seçenekleri de sunar. Ek olarak, Bongo’nun görünüşünü ve verdiği hissi özelleştirmek için geniş bir aksesuar yelpazesi vardır ve bu da sürücülerin sürüşlerini tam kendi zevklerine göre kişiselleştirmelerini mümkün kılar. Kia güncel kampanyalı fiyat listesi için tıklayınız!

Kia Bongo Kampanyalı Fiyat Listesi

Kia Bongo Kampanyalı Fiyat Listesi

Kia Bongo, Kia Motors tarafından 2006 yılından beri üretilen bir araçtır. Güvenilirliği ve mükemmel hizmetiyle ünlü olan araç aynı zamanda mükemmel yakıt ekonomisiyle de tanınır. Sürüş şeklinizde bazı küçük ayarlamalar yaparak Kia Bongo’da tasarruflu bir yakıt ekonomisi elde edebilirsiniz.

114 beygir gücü ve 221 tork sağlayabilen turbo şarjlı bir dizel motora sahiptir. Ayrıca, yumuşak vites geçişleri ve verimli güç dağıtımı sağlayan otomatikleştirilmiş bir şanzımanla donatılmıştır. Yakıt tüketimi söz konusu olduğunda, bu araba Şehir sokaklarında galon başına 32 mil ve otoyollarda galon başına 37 mil hıza ulaşabilir. Araç piyasanın gördüğü en kaliteli ve avantajlı özellikleriyle ön plana çıkan araçlardan biri olarak ön plana çıkıyor. Kia Bongo fiyat listesi ve özelikleri Bongo 2.5L 130 PS Manuel için;

MarkaModelFiyat
Kia BongoBongo 2.5L 130 PS Manuel425.000TL
Kia Bongo Kampanyalı Fiyat Listesi
Kia Bongo ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Kia Bongo ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Kia Bongo araçların ÖTV oranları günümüzde merak edilen unsurlardan birisi olarak ön plana çıkmayı başarıyor. Araların günümüzde ÖTV oranlarını incelediğimizde yaklaşık olarak %80 ile %110 arasında oranlarda değişikliklerin oluştuğunu gözlemleyebiliyoruz. Ek olarak araçların günümüzde KDV oranları da %18 olarak belirlenmiş olup, %90 engelli vatandaşlar araçları KDV ve ÖTV olmadan satın alma avantajına sahiptirler.

Kia Bongo araçlar dijital klima sistemine sahip olmak üzere elektrikli ayna sistemi ve eko sürüş modu gibi özellikleri mevcuttur. Yüksek performans güvenliğine sahip olmalarının yanında araçların günümüzde yakıt tasarruflu araçlar olarak ön plana çıktığını bilmekteyiz. %45 ve %89 arası engel durumu bulunan vatandaşlarımızda araçları %27 ÖTV indirimli olarak satın alma avantajına sahiptir. Kia Bongo fiyat listesi ve özelikleri ÖTV indirimiyle birlikte;

MarkaModelFiyat
Kia BongoBongo 2.5L 130 PS Manuel297.450TL
Kia Bongo ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın