Kia Yeni Niro Hibrit Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Kia Yeni Niro Hibrit fiyat listesi ve özellikleri 2023 yılında güncelleniyor! Kia Yeni Niro Hibrit araçlar günümüzün en popüler araçları olarak ön plana çıkmayı başarıyor. Aynı zamanda bu heyecan verici yeni hibrit, sürücülere verimli sürüş ve maksimum performans sağlayan gelişmiş bir güç aktarma organına sahiptir. Ayrıca, her koşulda gelişmiş kontrol ve çekiş için dört tekerlekten çekişe sahiptir. Aynı zamanda, bir kaza durumunda sizi korumaya yardımcı olacak birden fazla hava yastığı ve güvenlik özelliği mevcuttur.

Benzersiz bir kişiliğe sahip bir araba arıyorsanız, Kia Yeni Niro Hybrid tam size göre bir araç olarak ön plana çıkıyor. Çok Modlu sürücü seçimi ile sürüş deneyiminizi tam olarak nasıl olmasını istediğinize göre özelleştirebilirsiniz. Ve bu hibrit hem benzin hem de elektrik kaynaklarını kullanabildiğinden, durumunuz için en uygun seçeneği seçmenize olanak tanır.

Ek olarak, Adaptif Hız Sabitleyici uzun sürüşler sırasında her şeyi kontrol altında tutarken, Arka Görüş kamerası yedeklerken mükemmel arka görüşe sahip olmanızı sağlar. Son olarak, Lastik Basıncı İzleme sistemi, lastiklerinin havaya ihtiyacı olduğunda sürücüleri uyarır ve aracınızın her türlü yolda sorunsuz çalışmasını sağlar.

Kia Yeni Niro Hibrit Fiyat Listesi ve Özellikleri

Kia Yeni Niro Hibrit Yakıt Tüketimi

Araba kullanmak günlük yaşamın önemli bir parçasıdır ve her sürücü mümkün olan en iyi deneyimi ister. Bu nedenle Kia, verimli 6 vitesli çift kavramalı şanzımanla birlikte gelen dört silindirli benzinli motor olan yeni Niro Hybrid’i sunmaktan gurur duyuyor. Bu şanzıman, Niro Hybrid’in otoyol sürüşünde 50 mpg’lik bir yakıt ekonomisine ulaşmasını sağlar.

Yakıt verimliliğinin yanı sıra Niro Hybrid, çevresel etkisini azaltmaya yardımcı olan rejeneratif frenlere sahiptir. Bu frenler, aksi takdirde fren yaptığınızda boşa harcanacak enerjiyi geri alarak çalışır – bu, daha az enerji kullandığınız ve aynı zamanda karbon ayak izinizi azalttığınız anlamına gelir. Ayrıca, Niro Hybrid’in gelişmiş süspansiyon sistemi, zorlu yollarda veya yüksek hızlı sürüş sırasında bile dengeli ve konforlu bir sürüş olmasını sağlar.

Kia Yeni Niro Hybrid, sürücülere çeşitli şaşırtıcı özellikler ve avantajlar sunan şık ve güçlü bir hibrit otomobil. Her şeyden önce bu araçlar, Çift Kavramalı Şanzımanlı 1.1L 4 Silindirli motor, sürücülere güçlü ve verimli bir motor sağlar. Böylelikle araçlar piyasada ön plana çıkmayı başarıyor. Kia güncel kampanyalı fiyat listesi için tıklayınız!

Kia Yeni Niro Hibrit Fiyat Listesi ve Özellikleri

Kia Yeni Niro Hibrit Kampanyalı Fiyat Listesi

Araçlar günümüzde birçok farklı özellikleriyle ön plana çıkıyor. Araçların günümüzde sınıfı için bazı harika özelliklere de sahip. Örneğin 6 Vitesli Otomatik Şanzıman, sürücülerin her koşulda sürüş sırasında bol güce sahip olmasını sağlar. 45 mpg’lik kombine gaz ve elektrikli yakıt verimliliği, hibrit bir araç için şaşırtıcıdır ve bunu bugün piyasadaki en yakıt tasarruflu otomobillerden biri yapar.

Gelişmiş Güvenlik Özellikleri arasında tehlikeli durumlarda çarpışmaları önlemeye yardımcı olmak için otonom acil frenleme, sürüş sırasında şeridinizde kalmanıza yardımcı olmak için lanekeepassist sistemi, sürüş sırasında diğer araçlardan mesafenizi korumanıza yardımcı olmak için mesafe tanıma uyarlamalı hız sabitleyici ve hibrit bileşenler için 10 yıl / 100 000 mil garantisi bulunur. Kia Yeni Niro Hibrit fiyat listesi ve özellikleri aşağıdaki gibidir;

MarkaModelFiyat
Kia Yeni Niro HibritPrestige1.310.000TL
Kia Yeni Niro Hibrit Kampanyalı Fiyat Listesi
Kia Yeni Niro Hibrit ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Kia Yeni Niro Hibrit ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

%90 engeli bulunan kişiler günümüzde bu araçları kolaylıkla satın alabilme imkanlarına sahip olurlar. Kia Yeni Niro Hybrid, geliştirilmiş yakıt ekonomisi için gaz ve elektrik gücünü birleştirmek için hibrit teknolojisini kullanan güçlü ve verimli bir otomobil. Bu teknoloji sadece gazdan tasarruf etmenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda CO2 emisyonlarını azaltmaya da yardımcı olur.

Kia Yeni Niro Hybrid ayrıca, fren sisteminden enerji yakalayan ve bir bataryada depolayan yüksek verimli Enerji Geri Kazanım Sistemine (ERS) sahiptir. Gerektiğinde, bu enerji daha sonra pili şarj etmek için kullanılır. Akıllı Rejeneratif Şarj, düşük hızlı durumlarda şarj etmeye otomatik olarak öncelik verir, böylece en çok ihtiyacınız olduğunda her zaman yeterli güce sahip olursunuz. ÖTV indirimli olarak Kia Yeni Niro Hibrit fiyat listesi ve özellikleri;

MarkaModelFiyat
Kia Yeni Niro HibritPrestige1.152.530TL
Kia Yeni Niro Hibrit ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın