Kia Sorento Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Kia Sorento fiyat listesi ve özellikleri konusunda bir karar verirken mutlaka detaylı bir araştırma sürecini yakından takip ediyor olmanızı öneriyoruz. Kia Sorento, mükemmel yakıt verimliliği sunan 2,5 litrelik turbo şarjlı bir motorla çalışıyor. Bu motoraracın boyutu ve ağırlığı için bol miktarda güç olan 260 beygir gücü ve 267 fit tork sağlayabilir. Kia Sorento ayrıca 5000 çekme kapasitesine sahiptir, bu da onu etraftaki eşyaları taşımak veya büyük eşyaları taşımak için mükemmel kılar.

Aracın aynı zamanda sorunsuz vites değişimleri ve mükemmel genel performans sağlayan 8 vitesli Otomatik Şanzıman özellikleri günümüzde mevcuttur. Ayrıcazorlu arazilerde veya yoğun trafik koşullarında sürüşü kolaylaştıran Elektronik Kontrollü bir şanzımana (ECT) sahiptir. Son olarak, 4WD Kilit Yardımı ve Dört Tekerlekten Çekiş, gerektiğinde ek çekiş sağlarken aracınızı her durumda sabit tutar.

Kia Sorento, sürüşü daha keyifli hale getiren bir dizi iç konfor özelliği ile kaliteli olarak geliyor. Örneğin Panoramik Açılır Tavan, sürüş sırasında bol miktarda doğal güneş ışığının keyfini çıkarmanızı sağlar, Isıtmalı ve havalandırmalı koltuklar sizi sıcak günlerde veya soğuk kış sabahlarında sıcak veya serin tutar ve çift iklim kontrolü, tüm yıl boyunca doğru sıcaklığa sahip olmanızı sağlar.

Kia Sorento Fiyat Listesi ve Özellikleri

Kia Sorento Yakıt Tüketimi

Kia Sorento, mükemmel performans yetenekleri sunan güçlü bir sedandır. 2,4L GDI motoru ve 6 vitesli otomatik şanzımanıyla Kia Sorento, sizi hızlı gitmeniz gereken yere götürecek kadar güce sahip. Dört tekerlekten çekiş, daha fazla çekiş ve daha iyi arazi kabiliyeti için mevcuttur. Aracın günümüzde şehir içi yakıt tüketimi 6.5 litre iken, şehir dışı 5.3 litre olarak ön plana çıkar. Ortalama karma yakıt tüketimi olarak ise araçların 5.7 litre civarında yakıt tükettiklerini bilmekteyiz.

Sportmatic zincir değiştirme, hızlı kontrol sağlarken, smartpower lift bagaj kapağı, geniş kargo alanına erişimi kolaylaştırır. Apple CarPlay ve Android Auto özellikli 7 inç dokunmatik ekranlı ses sistemi, ellerinizi direksiyondan çekmenize gerek kalmadan müziğinize ve podcastlerinize erişmenizi sağlar.

Kia Sorento, güçlü performans özelliklerine ek olarak, kalabalığın arasından sıyrılacağından emin olan şık ve modern bir dış tasarıma sahiptir. Mevcut LED farları ona etkileyici bir görünüm kazandırırken, geniş iç tasarımı yolcular için bolca alan sağlıyor. Kia Sorento, hem mükemmel performans hem de konforlu iç tasarım sunan güçlü bir sedan arayanlar için mükemmeldir. Kia güncel kampanyalı fiyat listesi için tıklayınız!

Kia Sorento Kampanyalı Fiyat Listesi

Kia Sorento Kampanyalı Fiyat Listesi

Kia Sorento, performans özelliklerini ve yakıt ekonomisi vaatlerini yerine getiren güçlü ve çok yönlü biraraç olarak piyasada ön plana çıkıyor. Kaputun altında 290 beygir gücüne kadar olan Sorento, sürücülere aralarından seçim yapabilecekleri bir dizi motor seçeneği özelliği mevcuttur. Ek olarak, zorlu koşullarda daha fazla çekiş ve denge için dört tekerlekten çekiş mevcuttur.

Kişilik yerleşim düzeni, daha fazla yolcunun rahatça konaklamasını sağlarken, süspansiyon engebeli yollarda rahat kullanım için ayarlanmıştır. Gelişmiş sürücü destek teknolojileri, ek güvenlik için kör nokta izleme ve hava yastıkları sistemleri de araçlarda vardır. Sorento’nun içi geniş ve iyi tasarlanmış olup, bol miktarda eşyayı barındırabilecek genişbagaj alanına sahiptir. İster bir aile arabası ister zorlu araziyi şartlarına uyum sağlayabilecek SUV arıyor olun, Kia Sorentoaraçlar sürücüler için mükemmel bir seçimdir. Kia Sorento fiyat listesi ve özellikleri, Prestige Smart 5 koltuklu ile Prestige Smart 7 koltuklu için;

MarkaModelFiyat
Kia SorentoPrestige Smart 5 koltuklu2.200.000TL
Kia SorentoPrestige Smart 7 koltuklu2.300.000TL
Kia Sorento Kampanyalı Fiyat Listesi
Kia Sorento ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Kia Sorento ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Her şeyden önce Kia Sorento, sürüş sırasında aracınızı şeridinde tutmanıza yardımcı olan Adaptif Hız Sabitleyici özelliklerine sahip olmasıyla ön plana çıkar. Bu teknoloji, çevreyi izlemek ve mevcut hızınızı buna göre korumak için sensörler kullanır.Otonom Acil Frenleme, gerektiğinde otomatik fren yaparak kazaları önlemenize yardımcı olur.

Bu sistem,bir kazanın ne zaman muhtemel olduğunu belirlemek için sensörlere dayanır ve ardından buna göre harekete geçer. Araçların günümüzde ÖTV vergisi oranları %80 olarak belirlenmiştir. 2023 yılında %90 engel seviyesi bulunan T.C. vatandaşları bu araçları vergi muafiyetsiz olarak satın alma avantajına sahiptirler. Ek olarak bu araçların günümüzde KDV oranları %18’dir ve engelli vatandaşlar KDV’den muaftırlar. ÖTV indirimli bir şekilde Kia Sorento fiyat listesi ve özellikleri;

MarkaModelFiyat
Kia SorentoPrestige Smart 5 koltuklu1.756.545TL
Kia SorentoPrestige Smart 7 koltuklu1.830.323TL
Kia Sorento ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın