Tesla Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi 2023

Tesla güncel kampanyalı fiyat listesi özellikle 2023 yılında merak edilmektedir. 2022 yılının belki de en büyük araç markaları arasında yer almayı başaran Tesla marka araçlar elektrikli model araçların lider markası konumundadır. Markanın araçları her açıdan mükemmel olacak şekilde dizayn edilmiştir ve böylelikle sürücülere en iyiyi sunmayı başarıyor. Tesla araçların mükemmel iç donanım sistemine sahip olmaları ve özelliklerinin geniş kapsamlı olmaları kişileri memnun eden gelişmeler arasında bulunuyor. Tesla araçlar lüks tasarımlarıyla ve geniş fonksiyon özellikleriyle ilgileri üzerine çekmeyi başaran araçlar olarak ön plana çıkmayı başarıyor. Bu yazıda sizlere Tesla araçların fiyatlarını sunacağız. İşte Tesla güncel kampanyalı fiyat listesi!

Tesla Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi

Tesla Model 3 Fiyat Listesi ve Özellikleri

Tesla Model 3 araçlar günümüzde her açıdan ilgileri üzerine çeken Sedan kasa tipine sahip araçlar olarak piyasada varlık gösteriyor. Araçların 325 ile 513 HP gücüne sahip oldukları bilinen detaylar arasındadır. Aracın boyutları ise 4694 x 1849 x 1443 mm olarak ön plana çıkıyor. Batarya tipi araçların Lityum olarak ön plana çıkarken, kapasitesi 75 kWh düzeyindedir. Aktarma süreleri ise 4×4 olarak ön plana çıkıyor. Yürüyen aksam süspansiyon özelliklerine sahiptirler.  Çift salıncak sistemi, ESP sistemleri araçlarda bilinen özellikler arasında bulunuyor. Tesla Model 3 Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Tesla Model 3Başlangıç40.000 $
Tesla Model 3Uzun menzil46.000 $
Tesla Model S Fiyat Listesi ve Özellikleri

Tesla Model S Fiyat Listesi ve Özellikleri

Tesla Model S 4×4 aktarma sistemine sahip araçlar olarak piyasada biliniyor. 1140 nm tork sistemine sahiptirler ve sıvı soğutmalı motor kapasitelerine sahiptirler. Sürekli mıknatıslı özelliklere sahiptirler ve bununla beraber iki adet motor kombinasyonu bulunuyor. Güç olarak araçların 205 kWh düzeyine sahip olmalarıyla biliniyorlar ve 279 HP gücüne sahiptirler.  Batarya sistemleri araçların Panasonic Lityum olarak ön plana çıkmaktadır. Şanzıman tipi olarak ise araçların TYP 23 özelliklere sahip oldukları bilinen detaylar arasındadır. Dijital klima sistemi ve multimedya ekran araçlarda bulunan diğer özellikler arasında bulunuyor. Tesla Model S Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Tesla Model SPerformans59.000 $
Tesla Model SS-Plaid123.740 $
Tesla Model X Fiyat Listesi ve Özellikleri

Tesla Model X Fiyat Listesi ve Özellikleri

Tesla Model X araçlar gövde tipi olarak SUV model araçlar olarak bilinirler. Güç ünitesi mimarisi araçların BEV özelliklere sahip oldukları biliniyor ve aynı zamanda koltuk sayıları 7 olarak ön plana çıkıyor. Araçların kapı sayısı 5’tir. Yakıt tipi olarak elektrikli oldukları biliniyor. Hızlanma 0 ile 100 km arası 3.1 saniye olarak ölçülmüştür. Maksimum hız kapasitesi araçların 155.34 mph olarak ölçüşmüştür. Ağırlık 4.1 kg düzeyindedir.  491 km menzil kapasitesine sahiptir.510 BG gücüne sahip olmalarıyla piyasada varlık gösteriyorlar. Tesla Model X Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Tesla Model XPerformans88.740 $
Tesla Model XS-Plaid123.740 $
Tesla Model Y Fiyat Listesi ve Özellikleri

Tesla Model Y Fiyat Listesi ve Özellikleri

SUV gövde tipine sahip olan Tesla Model Y araçların koltuk sayısı 5 ile 7 arasında değişebiliyor. Kapı sayısı araçların 5’tir.  Yakıt tipi olarak araçların elektrikli oldukları biliniyor ve  güç ünitesi BEV olarak ön plandadır. Batarya kapasiteleri 50 kWh özelliklere sahiptirler. Batarya voltajı 360 V düzeyindedir.

İlginizi Çekebilir; Suzuki Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi 2023

Batarya teknolojisi Lityum iyon olarak ön plana çıkarken, 455 menzil kapasitesi bulunur.  Elektrikli motor gücünün 204 BG olduğu biliniyor ve 350 nm tork gücüne sahip olmasıyla piyasada varlığını sürdüren Tesla Model Y araçlar 1844 kilogram ağırlığa sahiptirler. Tesla Model Y Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Tesla Model YUzun Menzil54.000 $
Tesla Model YY-Performans59.000 $

Bütün bu bilgiler ışığında Tesla güncel kampanyalı fiyat listesi konusunda en güncel bilgileri sizlerle paylaştık!

Yorum yapın