Tesla Model 3 Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Tesla Model 3 listesi ve özellikleri özellikle son zamanlarda sıklıkla merak ediliyor. Tesla Model 3, kaliteli teknik özelliklere sahip yüksek performanslı bir araçtır. Sürücülere konfor ve mükemmel bir sürüş deneyimi sağlamak için tasarlanmış lüks bir iç mekana sahiptir. Model 3 ‘ün dış kısmı, aracın sürüklenmesini azaltan aerodinamik bir şekle sahiptir. Araçlar şık ve kaliteli olacak şekilde tasarlanmıştır. Aracın ön ucu, ek aerodinamik performans için burun konisi benzeri bir tasarıma sahiptir.

Tesla Model 3 ayrıca araca giriş ve çıkışa yardımcı olan benzersiz bir “şahin kanadı” kapı sistemine sahiptir. Tesla Model 3 ‘ün, tek bir şarjla maksimum 258 beygir gücü ve 310 mile kadar menzil üretebilen güçlü bir elektrik motoru bulunuyor.

Elektrik motoru, uygun bir şarj istasyonuna takıldığında 10 saatten daha kısa bir sürede şarj edilebilen 75 kWh’lık bir pil paketi ile çalışır. Tesla Model 3 ayrıca gelişmiş seyir kontrolü, şerit değiştirme uyarısı, ileri çarpışma uyarısı, otomatik acil frenleme ve kör nokta uyarıları gibi modern olanaklarla donatılmıştır. Apple Carplay ve Android Auto, tüm modellerde de bulunur.

Tesla Model 3 Fiyat Listesi ve Özellikleri

Tesla Model 3 Yakıt Tüketimi

Tesla Model 3, elektrikli otomobil üreticisi Tesla Motors tarafından geliştirilen devrim niteliğinde bir araçtır. Model 3, tek bir şarjla 310 km kadar menzil sağlayan tamamen elektrikli bir araçtır. Yüksek performanslı, uzun menzilli bir batarya ile çalışır. Ayrıca 3.5 saniye gibi kısa bir sürede 0 -60 km/saat hıza ulaşabilir.

Model 3 ‘ün iç mekanı geniş bir kabin, geniş bagaj alanı ve kablosuz akıllı telefon şarjı, Otopilot seyir kontrolü ve klima kontrol sistemi gibi teknolojik özellikleri ile donatılmıştır. Aracın dışı, tam cam tavan, alüminyum gövde, benzersiz aydınlatma sistemi ve daha iyi kullanım için düşük ağırlık merkezi dahil olmak üzere bir dizi modern tasarım sistemine sahiptir.

Güvenlik açısından, serinin araçları otonom acil frenleme, çarpışma önleme sistemi, ileri çarpışma uyarısı, araç immobilizer ve şerit tutma sistemine sahiptir. Bu özellikler serinin araçlarını güvenlik özellikleri açısından piyasadaki en gelişmiş araçlardan biri haline getiriyor. Araçların yakıt tüketimi günümüzde elektrikli olduğu için son derece verimli ve ekonomik olarak ön plana çıkmaktadır. Tesla Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi  için tıklayınız.

Tesla Model 3 Kampanyalı Fiyat Listesi

Tesla Model 3 Kampanyalı Fiyat Listesi

Tesla Model 3 araçlar günümüzde piyasadaki diğer araçlara nazaran teknik özellikleriyle ilgileri üzerine çekiyor. En son teknolojiye, gelişmiş güvenlik derecelendirmelerine ve eşsiz performansa sahiptir. Model 3, tek bir şarjla 322 km kadar bir menzile sahip ve sürücülere konforlu bir sürüş deneyimi sunmayı başarmaktadır. Yüksek verimli elektrik motoru 270 beygir gücü ve 471 lb – ft tork sağlar. Böylece sürücülere heyecan verici bir sürüş deneyimi sunar.

Tesla Model 3 ‘ünüzü şarj etmek, hızlı şarj seçenekleriyle inanılmaz derecede basittir. Model 3 ‘ün tasarımında güvenlik özellikleri öncelikli olarak tutulmuştur. Otomatik pilot teknolojisi, otomatik acil durum frenlemesi, kör nokta izleme ve şerit tutma yardımı gibi güvenlik özellikleriyle serinin araçları en iyiyi sürücülere sunmayı başarıyor. Tesla Model 3 listesi ve özellikleri Standart+ için;

MarkaModelFiyat
Tesla Model 3Y Long Range2.675.000TL
Tesla Model 3Standart +2.395.000TL
Tesla Model 3Standart2.210.000TL
Tesla Model 3 Kampanyalı Fiyat Listesi
Tesla Model 3 ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Tesla Model 3 ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Tasarım ve konfor açısından Tesla Model 3 bütün özelliklere sahip bir araç olarak ön plana çıkıyor. İç mekan, yolculara en üst düzey lüks deneyimi sunan birinci sınıf malzemelere sahiptir. İç kısımda, 15 inçlik bir dokunmatik ekran, iki USB bağlantı noktası ve ısıtmalı koltuklar bulunmaktadır. Dış tasarım aynı zamanda şık tasarımdan kaliteli ışıklara kadar etkileyici olacak şekilde tasarlanmıştır.

Özetle, Tesla Model 3, onu rakiplerinden ayıran bir dizi özelliğe sahip mükemmel bir araçtır. Gelişmiş güvenlik sistemlerinden üst düzey performansa ve lüks iç mekana kadar Model 3 araçlar sürücülere en iyiyi sunmaktadır. Araçların günümüzde ÖTV oranları %60 olarak belirlenmiştir, %90 engeli bulunanlar araçları ÖTV’siz olarak satın alabiliyorlar. Tesla Model 3 listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle birlikte;

MarkaModelFiyat
Tesla Model 3Y Long Range1.985.454TL
Tesla Model 3Standart +1.899.643TL
Tesla Model 3Standart1.910.231TL
Tesla Model 3 ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın