Subaru Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi 2023

Subaru güncel kampanyalı fiyat listesi konusunda merak ettiklerinize bu yazımızda yanıtlar verdik! Sektörün en görkemli araçları olarak ön plana çıkan ve bir zamanların piyasalarını altüst eden araçlarından birisi de Subaru araçlar olarak bilinir. Bu araçların Türkiye’de oldukça fazla talepçisi vardır. Özellikle araçların tasarımsal açıdan sürücülere isteneni vadetmesi ve sürüş kabiliyetini ön planda tutması kişileri memnun eden gelişmeler arasında bulunuyor. Subaru araçlar son günlerin en popüler piyasadaki araçlarından birisi konumunda bulunuyorlar, dolayısıyla bu araçların fiyatları da oldukça merak ediliyor. Sizler için Subaru araçların güncel fiyatlarını araştırdık ve derledik. İşte Subaru güncel kampanyalı fiyat listesi!

Subaru Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi

Subaru Yeni Solterra Fiyat Listesi ve Özellikleri

Japon elektrikli araç üreticisi olarak piyasanın ön plana çıkan aracı Subaru Yeni Solterra araçlar 71,4 kWh batarya kapasitelerine sahip araçlardır. Araçların günümüzde 465 km menzil kapasitesine sahip oldukları bilinen detaylar arasında bulunuyor. Motor kapasiteleri araçların 218 HP olarak ön plana çıkarken, tüketim olarak 16,1 kWh düzeyindedirler. Şarj özellikleri ise araçların %10- 80: 56 dakika olarak ön plana çıkmayı başarıyor. 366 nm tork gücüne sahip olmalarıyla biliniyorlar. SUV model araçlar olarak piyasada varlık göstermeyi başarıyorlar. Çift motor sistemlerine sahip oldukları bilinen detaylar arasında bulunuyor. Subaru Yeni Solterra Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Subaru Yeni SolterraE-Xtreme1.652.583TL
Subaru Forester e-Boxer Fiyat Listesi ve Özellikleri

Subaru Forester e-Boxer Fiyat Listesi ve Özellikleri

Subaru Forester e-Boxer araçlar D-Segment araç kategorisine sahip araçlar olarak piyasada varlık gösteriyorlar. Kapı sayısı 5’tir, yakıt tipi olarak Hibrit olarak ön plana çıkmayı başarıyorlar. Silindir hacimleri 1995 cc düzeyindedir ve silindir adedi araçların 4’tür. Besleme tipi olarak araçların turbolu oldukları biliniyor. Beygir güçleri 150 HP, azami tork 194 nm düzeyindedir.

İlginizi Çekebilir; Skoda Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi 2023

Azami devir kapasitesi 6000 devir düzeyindedir, maksimum hız kapasitesi araçların 188 km-s olarak ön plana çıkıyor.  Hızlanma 11,8 saniye düzeyindedir. 7 vites adedi bulunuyor ve otomatik viteslidir. Subaru Forester e-Boxer Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Subaru Forester e-Boxere-BOXER Xtra1.632.623TL
Subaru Forester e-BoxerXclusiveBack1.763.013 TL
Subaru XV Fiyat Listesi ve Özellikleri

Subaru XV Fiyat Listesi ve Özellikleri

Subaru XV araçlar 1600 cc silindir hacmine sahiptirler ve maksimum hız kapasiteleri 175 km- s düzeyindedir. Beygir güçleri araçların 114 HP düzeyinde olması ve uzunluklarının 4465 mm düzeyinde bulunması araçların popülerliğini artıran özellikler arasında bulunuyor. Bununla beraber vites tipi araçların otomatiktir, genişlikleri ise 1080 mm düzeyindedir. Bununla beraber yükseklik olarak araçların 1615 mm düzeyine sahip olduklarını bilmekteyiz. Boş ağırlık kapasiteleri araçların 1425 kg,  yakıt türü olarak benzinli araçlar olarak bilinirler. Bagaj hacimleri 385 litre olarak bilinir. Subaru XV Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Subaru XV1.6iXtreme857.454TL
Subaru XV1.6iXclusive968.801TL
Yorum yapın