Subaru Forester e-Boxer Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Subaru Forester e-Boxer fiyat listesi ve özellikleri paket tercihlerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Subaru’nun Forester e-Boxer araçları, sürücülere yakıt verimliliği ve performans sunan araçlar olarak ön plana çıkmaktadır. Subaru yapımı hibrit Simetrik Dört Tekerlekten Çekiş sistemini kullanan bu güçlü araçlar günümüzde sürücülere en iyi hizmetleri sunmaktadır.

Subaru’nun Forestere -Boxer araçları, yatay olarak zıt bir “boksör” doğrudan enjeksiyonlu 2.0 litrelik dört silindirli motora sahiptir. Bu motor, 148 beygir gücü ve 145 lb.-ft tork üreten iki elektrik motoruyla eşleştirilmiştir. Güç bölmeli hibrit sistemi ile bu sistem sorunsuz bir sürüş deneyimi yaratırken aynı zamanda mükemmel yakıt ekonomisi sağlar. Araçlar ayrıca yedi vitesli Lineartronic CVT’ye (Sürekli Değişken Şanzıman) sahiptir. Forester e-Boxer araçları ayrıca bir dizi gelişmiş güvenlik özelliği sunar.

Forester e-Boxer’ın taban döşemesi, çarpışma öncesi gaz kelebeği yönetimi ve şeritten ayrılmayı önleme gibi özelliklere sahiptir. Araçlar aynı zamanda sürücülerin güvenliğini sağlamaya yardımcı olan Subaru’nun EyeSight Sürücü Destek Teknolojisi sistemine sahiptir. Markanın araçlarının Uzun Huzme Yardımı, Gelişmiş Adaptif Sabit Hız Kontrolü ve Geri Otomatik Frenleme gibi özelliklere sahiptir.

Subaru Forester e-Boxer fiyat listesi ve özellikleri

Subaru Forester e-Boxer Yakıt Tüketimi

Subaru Forester e-Boxer’lar Subaru’nun crossover serisindeki en son model araçlarıdır. 2.0 litre direkt enjeksiyonlu benzinli motor ve elektrik motorunun birleşimi ile Forester e–Boxer kaliteli bir sürüş deneyimi sunar. Subaru Forester e-Boxer’ın motor gücü 145PS ve 192Nm tork özellikleriyle ilgileri üzerine çekiyor. Elektrik motoru araçların günümüzde geleneksel modellerden daha yüksek bir güç ve performans düzeyi sağlar.

Ayrıca 188 km/s azami hıza sahiptir ve şehirde 6.3-6.8L/100km veya otoyolda 4.2-4.8km/100km yakıt ekonomisi sağlar. Subaru Forestere -Boxer ayrıca sürüş deneyimini geliştiren ve crossover segmentinde rekabetçi bir seçim haline getiren bir dizi benzersiz teknolojik özelliğe sahiptir.

Akıllı Sürüş Modu, araç performansını, güç çıkışını ve yakıt tüketimini izler ve sürüş deneyimini optimize etmek için güç aktarma organlarının kurulumunu ayarlar. Buna ek olarak, model Subaru’nun Çarpışma Öncesi Frenleme ve Sabit Hız Kontrolü gibi özellikler sağlayan gelişmiş Sürücü Yardım Sistemine sahiptir. Subaru Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Subaru Forester e-Boxer fiyat listesi ve özellikleri

Subaru Forester e-Boxer Kampanyalı Fiyat Listesi

Subaru Forestere -Boxer araçları çevre dostu araçlardır. Bu otomobiller, onları sürücüler için mükemmel bir seçim haline getiren bir dizi avantajlı teknik özelliğe sahiptir. E -Boxer, hem benzinli hem de elektrik motorunu birleştiren hibrit bir motora sahiptir. Bu aracın büyük bir hızlanmaya ve düşük yakıt tüketimine sahip olmasını sağlar. Bu model konfor konusunda da ideal bir etkiye sahip olduğundan son zamanlarda sıklıkla talep görmektedir.

Aynı zamanda emisyonları önemli ölçüde azaltır. Subaru Forestere -Boxer, 148 beygir gücü ve 114 lb – ft tork üreten 2.0 litrelik DOHC düz dört motora sahiptir. Ayrıca, kolay vites değiştirme ve verimli enerji kullanımı için yedi ileri Sürekli Değişken Şanzıman sistemleri araçlarda vardır. Subaru Forester e-Boxer fiyat listesi ve özellikleri Model Xtra ve diğer paket tercihleri için;

MarkaModelFiyat
Subaru Forester e-BoxerXtra1.770.889TL
Subaru Forester e-BoxerXclusive Black1.899.722TL
Subaru Forester e-BoxerXclusive1.899.722TL
Subaru Forester e-Boxer Kampanyalı Fiyat Listesi
Subaru Forester e-Boxer ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Subaru Forester e-Boxer ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Forester e-Boxer, her türlü yol koşulunda üstün çekiş ve denge sağlamak için tasarlanmış Subaru’nun Simetrik Dört Tekerlekten Çekiş sistemi ile donatılmıştır. Konforlu bir sürüş sağlayan dört tekerlekten bağımsız süspansiyona sahiptir. Forester e-Boxer’daki güvenlik özellikleri arasında Subaru’nun devrim niteliğindeki Eye Sight Sürücü Yardımı sistemi de yer almaktadır.

Bu sistem, trafik durumunu izleyen ve tehlikeler tespit edildiğinde sürücüleri uyaran gösterge tablosuna entegre edilmiş çift kamera kurulumunu içerir. Son olarak, Subaru Forester e-Boxer, anahtarsız erişim, basmalı düğme başlatma ve 7inç dokunmatik ekrana sahip Multimedya bilgi sistemi gibi teknolojik özelliklere sahiptir. Bu sistem Apple CarPlay ve Android Auto özelliklidir. Yerleşik navigasyon yeteneklerine sahiptir. Subaru Forester e-Boxer fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle birlikte;

MarkaModelFiyat
Subaru Forester e-BoxerXtra1.539.409TL
Subaru Forester e-BoxerXclusive Black1.669.900TL
Subaru Forester e-BoxerXclusive1.669.900TL
Subaru Forester e-Boxer ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın