Subaru XV Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Subaru XV fiyat listesi ve özellikleri hakkında ayrıntılı bilgilere bu yazımızda ulaşabilirsiniz. Subaru XV, kaliteli sürüş avantajı sunan yüksek performanslı bir SUV araçtır. Güçlü 2.0 litre benzinli motor ve simetrik Dört Tekerlekten Çekiş sistemine sahiptir. Konforlu ve sağlam araçlar günümüzde, her türlü araziyi idare edebilir. Aracın güç aktarma organı, maksimum çekiş sağlamak için simetrik Dört Tekerlekten Çekiş ile birleşen 4 silindirli alüminyum alaşımlı bir motordan oluşur.

Bu mükemmel kombin; Subaru XV’e 7,9 saniyede 0 -60mph’lik etkileyici bir sprint hızı sağlar. Sürekli değişken şanzıman, karayolunda ortalama 35mpg ile mükemmel yakıt verimliliği sağlamak için motorla birlikte çalışır. Dört tekerlekten çekiş sistemi, aracın her türlü arazide gezinmesini sağlayan maksimum denge kontrolü sağlar.

Güvenlik Subaru için bir önceliktir. Araçlar birçok aktif ve pasif güvenlik sistemine sahiptir. Araçların çerçevesi, aracın temel bileşenleri için güçlü ve hafif bir platform sağlayan yüksek mukavemetli çelikten yapılmıştır. Yüksek teknolojili EyeSight sistemi gibi bir dizi gelişmiş güvenlik sistemi mevcuttur. Bu sistem, sürücünün ortamını izlemek için SUV içine yerleştirilmiş iki kamera kullanır. Böylelikle ani değişiklikler veya engeller konusunda onları uyarır.

Subaru XV Fiyat Listesi ve Özellikleri

Subaru XV Yakıt Tüketimi

Subaru XV araçlar, diğer marka araçların arasından sıyrılmasına yardımcı olan bazı ön plana çıkan  teknik özelliklere sahiptir. Dört tekerlekten çekişli, crossover bir SUV araçlardır. Subaru XV araçlarda beygir gücü ve 145 lb – ft tork üreten 2.0l DOHC 4 silindirli bir motorun yanı sıra sorunsuz bir sürüş sağlamak için bir Lineartronic CVT şanzıman bulunmaktadır.

Simetrik Dört Tekerlekten Çekiş sistemi ile birleştiğinde, XV çoğu araziyi zarafet ve güçle idare edebilir. XV, adaptif sabit hız kontrolü, şerit tutma yardımı ve çarpışma öncesi frenlemeden oluşan EyeSight sürücü yardımı teknolojisi gibi çeşitli kullanışlı özelliklere sahiptir. Ayrıca, gelişmiş güvenlik için standart bir ön görüş kamerası araçlarda bulunan özellikler araçlarda bulunuyor.

XV’nin standart 17 inç alüminyum alaşım jantları ve araçlara mükemmel bir sürüş kalitesi sağlayan 7.5 inç yerden yükseklik sayesinde sürüş sırasında sürücülere konfor sağlayacaktır. Ayrıca aktif tork yönlendirme ve X – model sistemi araçlarda mevcuttur. Bu özellikler araçların genel sürüş deneyimini daha da geliştirir. Böylelikle ayrıcalıklı bir sürüş deneyimi sağlar. Subaru Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Subaru XV Fiyat Listesi ve Özellikleri

Subaru XV Kampanyalı Fiyat Listesi

Teknik açıdan bakıldığında, Subaru XV, 154 beygir gücü ve 145 lb – ft tork sağlayan 2.0l 4 silindirli Boxer motor sistemine sahiptir. Ayrıca, sürekli değişken şanzıman (CVT) ve dört tekerlekten çekiş sistemine sahiptir. Dolayısıyla bu da otomobilin çeşitli arazi ve koşullarla başa çıkma yeteneğini arttırır. Güvenlik özellikleri bakımından araçların ön ve arka kısımlarında hava yastıkları mevcuttur.

Sürücü ve yolcu hava yastıklarının yanı sıra adaptif sabit hız kontrolü, otomatik acil durum freni ve şerit değiştirme yardımı gibi özelliklerde günümüzde araçlarda bulunuyor. İç mekan özellikleri söz konusu olduğunda, Subaru XV, geniş depolama ve kargo alanına sahip konforlu bir otomobildir. Ayrıca, 7 inç dokunmatik ekran, Apple CarPlay ve Android Auto gibi çeşitli kullanışlı teknoloji özelliklerine sahiptir. Subaru XV fiyat listesi ve özellikleri Xtreme X için;

MarkaModelFiyat
Subaru XVXtreme X967.203TL
Subaru XVXclusive1.059.087TL
Subaru XV Fiyat Listesi ve Özellikleri
Subaru XV ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Subaru XV ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Subaru XV’nin teknik özellikleri söz konusu olduğunda araçların ön plana çıkan birçok özelliği mevcuttur. İlk olarak araçların motor kapasitesi son derece kalitelidir. Subaru XV, maksimum 148 beygir gücü ve 145 lb – ft tork çıkışına sahip, yatay olarak zıt güçlü bir 2.0 litre doğrudan enjeksiyonlu veya “Boxer” model motora sahiptir. Bu motor, rahat bir sürüş için Subaru’nun Lineartronic CVT’si veya daha çekici bir sürüş deneyimi arayanlar için 6 ileri manuel şanzıman ile eşleştirilmiştir.

Subaru XV ayrıca performansı ve güvenliği artırmak için tasarlanmış çeşitli özelliklere sahiptir. Örneğin, XV Simetrik Dört Tekerlekten Çekiş özelliğine sahiptir. Bu sistem gücü dört tekerleğe aktarır. Böylelikle kaygan yollarda ekstra çekiş ve tutuş sağlar. Subaru XV fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle;

MarkaModelFiyat
Subaru XVXtreme X823.355TL
Subaru XVXclusive920.986TL
Subaru XV ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın