Mitsubishi Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi 2023

Mitsubishi güncel kampanyalı fiyat listesi her zaman merak edilmektedir. Türkiye’de son yıllarda araç sektöründe ön plana çıkan araçlardan bir tanesi de Mitsubishi araçlar olarak biliniyor. Araçların Türkiye araç piyasasında önemli bir yere sahip olmasında etkili olan en önemli faktörlerin başında donanımsal özellikleri geliyor. Donanımsal açıdan bu araçlar performans özellikleriyle tanınıyorlar ve fiyat olarak ise ekonomik fiyat yapısına sahip araçlar olarak ön plana çıkmayı başarıyorlar. Mitsubishi araçların fiyatları son günlerde Türkiye piyasasında oldukça fazla merak ediliyor. Bu yazımızda sizlere Mitsubishi araçların fiyatları hakkında bilgiler vereceğiz. İşte Mitsubishi güncel kampanyalı fiyat listesi!

Mitsubishi Space Star Fiyat Listesi ve Özellikleri

Mitsubishi Space Star Fiyat Listesi ve Özellikleri

INTENSE versiyon adıyla piyasaya sürülen Mitsubishi Space Star araçlar günümüzde benzinli araçlar olarak piyasada varlık gösteriyor. CVT versiyon adıyla tanınan araçların günümüzde oldukça fazla talepçisi bulunuyor. Otomatik vites özelliklere sahip olmaları onları piyasada popüler bir konuma getiren özellikler arasında bulunuyor.

İlginizi Çekebilir; Mini Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi 2023

Mitsubishi Space Star araçların fiyatları ekonomik düzeydedir. 3845 uzunluk, 1665 mm genişlik, yükseklik ise 1505 düzeyindedir.  Kapı sayısı olarak araçların 5 kapı sistemine sahip oldukları biliniyor. Bagaj hacmi olarak araçların 175 litre kapasiteye sahip oldukları ön plana çıkan gelişmeler arasındadır. Mitsubishi Space Star Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Mitsubishi Space StarINTENSE 1.2 Benzin CVT493.600TL
Mitsubishi Yeni L200 Fiyat Listesi ve Özellikleri

Mitsubishi Yeni L200 Fiyat Listesi ve Özellikleri

TORNADO versiyon adıyla piyasaya sürülen Mitsubishi Yeni L200 araçlar 4×2 çekişli araçlar olarak ön plana çıkmayı başarıyorlar. Dizel motor araçlar olarak bilinirler ve yakıt dostu araçlar olmaları günümüzde onları önemli bir araç haline getiren detaylar arasında bulunuyor.

Manuel vitesli araçlar olarak ön plana çıkan Mitsubishi Yeni L200 araçlar günümüzde 150 motor gücüne sahip araçlardır ve 2268 cc motor hacmiyle bilinirler. Klima sistemi başta olmak üzere ABS sistemi gibi özellikler araçlarda bulunan özelliklerden bazıları konumundadır ve kaliteyi sürücülere sunarlar. Mitsubishi Yeni L200 Fiyat Listesi için tıklayınız;

MarkaModelFiyat
Mitsubishi Yeni L200TORNADO 4X2 MT750.000TL

Böylece Mitsubishi güncel kampanyalı fiyat listesi hakkında geniş kapsamlı bilgileri sizlerle paylaşmış olduk!

Yorum yapın