Subaru Yeni Solterra Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Subaru yeni Solterra fiyat listesi ve özellikleri 2023 seçenekleri hakkında her şey bu yazımızda var! Subaru’nun yeni Solterra araç serisi günümüzde sürücülere en iyi sürüş konforunu sunmasıyla ön plana çıkmaktadır. Solterra araçlar, 176 beygir gücü ve sürekli değişken şanzımanlı 2.4L DOHC boxer motor sistemine sahiptir. Bu motor, şehir içi sürüşte 24 ve otoyolda 28 MPG ile etkileyici bir yakıt ekonomisi sunmaktadır. Solterra ayrıca gelişmiş gövde yapısı ve 9 hava yastığı sistemi nedeniyle güvenlik söz konusu olduğunda günümüzde en iyi hizmetleri sunmaktadır.

Markanın araçları ayrıca, bir dizi farklı düzeyde teknik özelliğe de sahiptir. Standart dört tekerlekten çekiş sistemi ile Solterra, her türlü hava koşulunda üstün yol tutuş ve performans sağlayabilir. Araç ayrıca çarpışma öncesi frenleme, şerit tutma yardımı ve geri vites otomatik frenleme gibi özellikleri içeren Subaru’nun Görme Sürücüsü Yardım Teknolojisi özelliklerine sahiptir.

İç tasarım açısından, Solterra araçlar teknolojisiyle ön plana çıkıyor. Multimedya eğlence sistemi, Apple CarPlay ve Android Auto için destek sistemleri araçlarda mevcuttur.Araç, uyarlanabilir hız kontrolü ve kör nokta izleme gibi bir dizi sürücü asistanı teknolojisiyle de kullanılabilir. Markanın araçları ayrıca telefon bağlantısı ve şarj için birden fazla USB portu da dahil olmak üzere bir dizi depolama seçeneği sunar.

Subaru Yeni Solterra Fiyat Listesi ve Özellikleri

Subaru Yeni Solterra Yakıt Tüketimi

Markanın araçları günümüzde, iki elektrik motoruyla birlikte çalışan 2.4 litrelik, dört silindirli bir Boxer motora sahip hibrit bir elektrikli aktarma organları tarafından desteklenmektedir. Bu kombinasyon toplam 198 beygir gücü ve 200 lb -ft tork üretir. Konfor için, otomobiller Subarus’a özgü bir tür dört tekerlekten çekiş sistemi olan Simetrik Dört Tekerlekten Çekiş özelliklerine sahiptir. Bu sistem maksimum çekiş ve verimli güç dağıtımı sağlar.

Yeni Solterra araçlarının iç tasarımı, sürücülere ve yolculara konfor, lüks olanaklar sunmaktadır. Deri kaplı direksiyon simidi, ısıtmalı ön koltuklar ve otomatik klima kontrolü bulunmaktadır. Tüm bu özellikler Yeni Solterras’ta sürüşü rahatlatıcı ve keyifli bir deneyim haline getiriyor. Güvenlik açısından da markanın araçları her açıdan kaliteyi sizlere sunmayı başarmaktadır.

Güvenlik özellikleri arasında, otomobil çarpışma tehlikesi altındayken frenleri otomatik olarak uygulayabilen EyeSight Sürücü Yardımı ve yolda maksimum stabilite sağlamak için torku farklı tekerleklere yeniden dağıtan Subaru Aktif Tork Vektörlemesi bulunur. Böylelikle sürücülere her açıdan konfor sunmaktadır. Subaru Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Subaru Yeni Solterra Kampanyalı Fiyat Listesi

Subaru Yeni Solterra Kampanyalı Fiyat Listesi

Subaru Yeni Solterra araçları, mükemmel performans ve rahatlık sağlayan çok çeşitli teknik özellikler sunar. Bu modelin motorları, yakıt verimliliği ve mükemmel güç çıkışı sağlayan standart bir hibrit güç aktarma organına sahiptir. 1.8 litrelik doğrudan enjeksiyonlu turbo şarjlı boxer motor, tekerleklere güç sağlayan iki elektrik motoru ile birleştirilmiştir. Bu, optimize edilmiş yakıt ekonomisi ve emisyon performansı sağlar.

Subaru Yeni Solterra, kolay vites değişimleri sunan ve daha iyi yakıt ekonomisi sağlayan bir CVT şanzıman sistemine sahiptir. Ek olarak, 7 ileri şanzıman sistemi hızlı hızlanma sağla.Böylelikle virajlarda veya engebeli yüzeylerde daha fazla kontrol sağlar. Gelişmiş güvenlik özellikleri bakımından Subaru, bir dizi gelişmiş sürücü destek sistemi içermektedir. Buna şerit değiştirme yardımı, adaptif sabit hız kontrolü ve çarpışma öncesi frenleme dahildir. Subaru yeni Solterra fiyat listesi ve özellikleri farklı modeller için;

MarkaModelFiyat
Subaru Yeni SolterraExcellent1.849.500TL
Subaru Yeni SolterraExclusive1.749.500TL
Subaru Yeni SolterraExtreme1.665.900TL
Subaru Yeni Solterra Kampanyalı Fiyat Listesi
Subaru Yeni Solterra ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Subaru Yeni Solterra ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Subaru Yeni Solterra araçları, onları diğer marka araçlardan bir adım öne geçiren performans ve güvenlik özelliklerine sahip kaliteli otomobil serisidir. Standart bir 2.4L motora sahip olan bu otomobiller, sürücülere bol miktarda güç, mükemmel kullanım ve otoyol sürüşünde tahmini 23 MPG olanaklar sunmaktadır.

Gelişmiş bir sürüş deneyimi için, Yeni Solterra dört tekerlekten çekiş sistemine sahiptir. Bu sistem her türlü hava koşulunda sürücülere konfor sağlar. Böylelikle sürücülere neredeyse her türlü çevre koşulunda yol tutuş avantajı sağlar. Güvenlik özellikleri açısından, Subaru Yeni Solterra, kapsamlı bir hava yastığı paketi, yokuşta kalkış yardımı, yüksek teknoloji stabilite kontrolü ve bir dikiz monitörü de dahil olmak üzere yüksek düzeyde standart özelliklere sahiptir. Subaru yeni Solterra fiyat listesi ve özellikleri ÖTV ile birlikte;

MarkaModelFiyat
Subaru Yeni SolterraExcellent1.685.550TL
Subaru Yeni SolterraExclusive1.566.454TL
Subaru Yeni SolterraExtreme1.323.534TL
Subaru Yeni Solterra ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın