Porsche Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi 2023

Porsche güncel kampanyalı fiyat listesi 2023 yılında da güncellenecek gibi! 2022 yılının en gözde araçları arasında bulunan Porsche araçların günümüzde donanımsal özellikleri kişileri büyülemeyi başarıyor. Gelişmiş iç donanımsal yapılarıyla ve teknolojik özellikleriyle Porsche araçlar kalitesini her alanda konuşturmayı başarıyor. Lüks araç severlerin ilk tercih ettikleri araçlar olan Porsche araçların piyasada yoğun düzeyde talep istikrarı bulunuyor. Dolayısıyla araçların her geçen gün talep yoğunluğu her geçen gün artış gösteriyor. Porsche araçlar motor kapasiteleriyle ön plana çıkmayı başaran araçlar konumunda bulunuyor. Kaliteli tasarım yapılarıyla bilinen araçlar donanımsal açıdan son derece başarılıdır. Bu yazıda sizlere Porsche araçların fiyat listesini sunacağız. İşte Porsche güncel kampanyalı fiyat listesi!

Porsche Taycan Fiyat Listesi ve Özellikleri

Porsche Taycan Fiyat Listesi ve Özellikleri

2 kat hızlı şarj olabilme özelliğine sahip olan Porsche Taycan araçlar 625 beygir gücüne sahip araçlar olarak piyasada faaliyet gösteriyorlar. Bununla beraber araçların günümüzde 1050 nm tork gücüne sahip olduklarını bilmekteyiz. Motor gücünün yüksek olması onları mükemmel bir araç yapıyor. Uzunlukları 4974, 1409 yükseklikleri, 1967 genişlikleri bulunan araçlar olarak bilinirler. Boş ağırlıkları ise 2320 kilogram düzeyindedir. DC ve AC sistemlerine sahip olan bu araçlar günümüzün en popüler araçları konumundadır. 83,7 pil kapasitesine sahip olmalarıyla piyasada varlık gösterirler. Porsche Taycan Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Porsche TaycanELECTRİC2.896.572TL
Porsche Panamera Fiyat Listesi ve Özellikleri

Porsche Panamera Fiyat Listesi ve Özellikleri

Porsche Panamera araçlar ünümüzde 2.9 motor hacimleriyle bilinen ve siyah renkleriyle ön plana çıkan araçlar olarak piyasada varlık gösteriyorlar. Yakıt tipi olarak araçların benzinli olduklarını bilmekteyiz ve araç tipi olarak HB sistemine sahip olduklarını bilmekteyiz.  Almanya menşeili araçlar arasında yer alan Porsche Panamera 75 litre yakıt deposuna sahiptir ve elektrikli park freni ile siyah fren kaliperleri sistemlerine sahiptirler. 2.9 litre çift turbo motor kapasitesine sahip olmaları onları sektörün en iyisi yapıyor. 2 bölgeli otomatik klima sistemlerine sahip olduklarını bilmekteyiz. Porsche Panamera Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
PorschePorsche Panamera6.500.000TL
Porsche Macan Fiyat Listesi ve Özellikleri

Porsche Macan Fiyat Listesi ve Özellikleri

SUV sınıf araçlar olarak bilinen Porsche Macan araçlar son günlerin parlayan yıldızı olarak sektörde ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor. 4 silindir motor özellikleri başta olmak üzere 380 beygir gücüne sahip olmaları onları muhteşem bir araç haline getiriyor. Maksimum hız kapasiteleri 259 km olarak ölçülmüştür ve saatte 272 km hıza ulaşabilecek kapasitede araçlardır. Çift turbo motor sistemine sahiptirler, v6 sistemine sahip olmalarıyla piyasada varlık gösteriyorlar. GTS modeliyle bilinirler. Klima, dijital multimedya, USB, kaliteli dijital ses sistemi gibi özellikler araçta bulunan donanımsal özelliklerdir. Porsche Macan Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
PorschePorsche Macan2.390.000TL
Porsche Cayenne Fiyat Listesi ve Özellikleri

Porsche Cayenne Fiyat Listesi ve Özellikleri

Porsche Cayenne araçlar 520 HP beygir gücüne sahip olmalarıyla bilinen ve standart turbo sistemine sahip araçlar olarak her daim ilgileri üzerine çekmeyi vadediyor. 4×4 çekiş özelliklerine sahip olmalarıyla tanınırlar ve Tiptronic özelliklere sahiptirler. Benzinli yakıt türüne sahip olan bu araçlar otomatik vites sistemine sahip olmalarıyla piyasada varlık göstermeyi başarıyorlar. 

İlginizi Çekebilir; Peugeot Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi 2023

Uzunluk olarak 4918 mm, genişlik 1683 mm, yükseklik ise 1696 mm olarak belirleniştir. 722 litre bagaj hacmine sahiptirler. Güvenlik olarak araçların 5/5 puan aldıklarını bilmekteyiz ve bu onları güvenilir araçlar yapan bir detaydır. Porsche Cayenne Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
PorschePorsche Cayenne6.550.500TL

Porsche güncel kampanyalı fiyat listesi konusu hakkında güncel bilgileri sizlerle paylaştık!

Yorum yapın