Porsche Panamera Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Porsche Panamera fiyat listesi ve özellikleri konusunda merak edilenlerin tamamı bu yazımızda yer alıyor! Porsche Panamera, araçlar günümüzde en gelişmiş ve yenilikçi araçlardan biri olarak ön plana çıkmaktadır. Performans ve lüksü en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış etkileyici teknik özelliklere sahip ilk dört kapılı Porsche araçlar olarak bilinirler. Her şeyden önce, araçlar günümüzde 310 beygir gücü üreten 3.0L V6 motora sahiptir. Porsche tarafından geliştirilen sekiz vitesli Tiptronic S otomatik şanzıman, motorların en yüksek performansını her hızda erişilebilir hale getirmeye yardımcı olur.

Araçlarda günümüzde daha fazla güvenlik için Panamera, geliştirilmiş stabilite ve yol tutuş için çeşitli sürüş koşullarını izleyen bir kontrol sistemi olan Porsche Dinamik Şasi Kontrolü sistemleri bulunmaktadır. Bu sistem aynı zamanda sürücüye kontrolü kaybetme korkusu olmadan zorlu arazide sürüş konusunda güven sağlamaktadır.

Otomobiller ayrıca çift salıncaklı süspansiyon sistemi ve havalı süspansiyon sistemine sahiptir. Konforlu bir yolculuk sağlamak için araçlar, 12 yönde ayarlanabilen sürücü koltuğu, panoramik açılır tavan ve tam tahıllı deri kabin gibi bir dizi iç konfor ve olanak sunar. Araçlar segmentinin en güçlü donanımsal özelliklerine sahip olmasıyla ön plana çıkmaktadır.

Porsche Panamera fiyat listesi ve özellikleri

Porsche Panamera Yakıt Tüketimi

Porsche Panamera, bir spor otomobilin performansını ve lüks bir otomobilin konforunu birleştiren bir dizi yüksek performanslı lüks bir araç olarak piyasada ön plana çıkmaktadır. Günümüzde markanın araçları üç trim seviyesinde sunulmaktadır. Panamera Executive, Panamera 4S ve Panamera Turbotrim seviyelerinde piyasada varlık gösterirler.

Araçlar teknik olarak üstün yol tutuş, performans ve güvenlik konforunu sürücülere sunmaktadır. Güçlü V6 veya V8 motorları inanılmaz hızlanma sağlar.Bununla beraber araçların 172 mph’ye kadar en yüksek hızlara ulaşmasını sağlar. Aynı zamanda Araçlarda Porsche’nin seri vites değişimi ve gelişmiş yakıt ekonomisi sunan Çift Debriyajlı Şanzımanı özellikleri bulunmaktadır

İlginizi Çekebilir; Porsche Taycan Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Araçlar ayrıca onu sınıfındaki diğer otomobillerden ayıran gelişmiş güvenlik özelliklerine sahiptir. Aktif park yardımı, aktif direksiyon desteği, adaptif sabit hız kontrolü ve otonom frenlemeli bir çarpışma uyarı sistemi ile donatılmıştır.

Ayrıca Porsche Yüzey Kaplamalı Frenlerin yanı sıra gelişmiş viraj kabiliyeti için arka aks tork vektörünü de içerir. 12,3 inç dokunmatik ekran, gerçek zamanlı haritalar, ses ve klima kontrol özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Porsche Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Porsche Panamera Kampanyalı Fiyat Listesi

Porsche Panamera Kampanyalı Fiyat Listesi

Porsche Panamera araçlarının şasisi, sürücülere konforlu bir yol deneyimi sunacak şekilde tasarlanmıştır. Araçların günümüzde her varyans modelinde adaptif havalı süspansiyon bulunur.Aynı zamanda araçlar her türlü yol koşuluna uyum sağlayabilecek donanım özelliklerine sahip durumdadır.

Yumuşak deri koltuklar, Alcantara döşeme ve fırçalanmış alüminyum döşeme araçlarda bulunan bazı özelliklerdir. Araçların her modeli ayrıca bir dizi bağlantı seçeneğine sahip 10.1 inç dokunmatik ekranlı multimedya sistemine sahip durumdadır. Genel olarak Porsche Panamera araçları, güçlü motorlarından lüks iç mekanlarına kadar çok çeşitli teknik özelliklere sahiptir.

Sürücüler bu araçlarda kaliteli bir sürüş deneyimi yaşayabilir ve profesyonel yol tutuş özelliklerinden en iyi koşullarda faydalanabilirler. Araçların kampanyalı fiyat listesi donanım paketine göre değişmektedir. Porsche Panamera fiyat listesi ve özellikleri hibrit ve diğer seçenekler için;

MarkaModelFiyat
Porsche PanameraPorsche Panamera 46.300.000TL
Porsche PanameraPorsche Panamera Hibrit9.125.000TL
Porsche PanameraPorsche Panamera Dizel4.450.000TL
Porsche Panamera Kampanyalı Fiyat Listesi
Porsche Panamera ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Porsche Panamera ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Markanın araçları, çok çeşitli teknik özellikler sunan dört kapılı lüks bir hatchback özelliklere sahiptir. 550 beygir gücü ve 567 kg -feet tork üreten sekiz silindirli bir motorla donatılmıştır. Bu motor, hızlı vites değişimi sağlayan yedi ileri çift kavramalı otomatik şanzıman özelliklerine sahip olmasıyla ön plana çıkmaktadır.

Araçlar ayrıca lüks tasarım malzemeleri ve 10,9 inç dokunmatik ekran, özelliklerine sahiptir. Ek olarak Apple CarPlay ve Android Auto entegrasyonu ve dört bölgeli klima kontrolü gibi modern teknolojiye sahip lüks bir iç mekanözellikleriyle bilinirler. Bagaj bölmesine kolay erişim için bir güç bagaj kapağına sahiptir. Aynı zamanda ayarlanabilir süspansiyon sistemi, sürüşün sorunsuzbir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Güvenlik özellikleri açısından Panamera, önden çarpışma uyarısı, şerit değiştirme yardımı ve acil durum frenleme özelliklerine sahip durumdadır. Porsche Panamera fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle birlikte;

MarkaModelFiyat
Porsche PanameraPorsche Panamera 45.654.545TL
Porsche PanameraPorsche Panamera Hibrit7.233.253TL
Porsche PanameraPorsche Panamera Dizel3.153.434TL
Porsche Panamera ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın