Porsche Macan Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Porsche Macan fiyat listesi ve özellikleri hep merak edilmiştir! Son yıllarda Porsche Macan güçlü, güvenilir performansı ve kaliteli iç mekanı sayesinde piyasadaki en tanınmış araçlardan biri olarak ön plana çıkmaktadır. Araçların teknik özellikleri, üstün performans özelliklerine sahip lüks bir otomobil arayanlar için son derece ideal durumdadır. Her şeyden önce, markanın araçları, 252 hp ve 273 tork üretebilen bir V6 motora sahiptir. Motor, 7 ileri manuel şanzıman veya 7 ileri PDK yarı otomatik şanzıman özelliklerine de sahip durumdadır.

Yakıt verimliliği açısından Macan, 10,2 l/100 km’ye kadar çıkabilmektedir. Dolayısıyla bu da onu piyasadaki en verimli lüks araçlardan biri haline getirir. Macan, aktif dört tekerlekten çekiş ve ayarlanabilir havalı süspansiyon sistemi özelliklerine sahiptir. Dolayısıyla bu özellikler sürücülere her açıdan konfor sağlamayı başarmaktadır.

Otomobil ayrıca disk frenler ve ayarlanabilir amortisörler, dengeleyiciler ve yuvarlanma çubukları ile donatılmıştır. Markanın araçları üstün yol tutuş konforunu günümüzde sürücülere sunmaktadır. Genel olarak Porsche Macan, güçlü bir motor ve mükemmel yol tutuşu ile etkileyici bir sürüş deneyimi sunmaktadır.

Porsche Macan fiyat listesi ve özellikleri

Porsche Macan Yakıt Tüketimi

Porsche Macan araçlar günümüzde sürücülerin ilgisini çeken birçok teknik özelliğe sahip popüler bir SUV model araç olarak ön plana çıkmaktadır. Araç, Macan S’den Macan Turbo’ya kadar her biri motor gücünü ve performansını, yakıt ekonomisini ve teknolojiyi etkileyen özelliklere sahip bir dizi seçenekle piyasaya sürülmüştür. Macan S, 434 beygir gücü ve 406 kg – feet tork üreten 3.0 litrelik turbo şarjlı V6 motora sahiptir.

7 ileri çift kavramalı şanzıman özelliklerine ve 8 ileri Tiptronic S ünitesi özelliklerine sahip olmalarıyla ön plana çıkmaktadır. Araçların yakıt tüketimini incelediğimizde ortalama yakıt tüketiminin araçların 6.8 litre dolayında olduğunu bilmekteyiz. Şehir içi yakıt tüketimi seviyeleri ise 8.0 litre olarak bilinmektedir.

Şehir dışı ise 5.6 litredir. 434 beygir gücü ve 406 kg – feet tork üretmektedir. Ayrıca araçlar daha düşük devirde daha yüksek tork daha iyi hızlanma sağlama özelliklerine sahiptir. Yakıt ekonomisi derecelendirmeleri km şehir başına 19 km ve 24 km düzeyinde otoyol özellikleriyle bilinmektedir. Porsche Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Porsche Macan Kampanyalı Fiyat Listesi

Porsche Macan Kampanyalı Fiyat Listesi

Araçlar günümüzde teknik özellikler açısından, yolda sürücülere güçlü bir performans özelliği avantajı sunmaktadır. Günümüzde Macan araçlar yedi vitesli çift kavramalı şanzıman veya isteğe bağlı sekiz vitesli otomatik şanzıman ile 3.0L turbo şarjlı V6 motor ile donatılmıştır. Bu motor 348 beygir gücüne kadar üretir. Ayrıca 5.2 saniyede sıfırdan 60 km hıza çıkabilir.

İlginizi Çekebilir; Porsche Cayenne Fiyat Listesi ve Özellikleri

Sürüş ve süspansiyon açısından Macan, önde çift salıncaklı süspansiyonun yanı sıra arkada çok bağlantılı bir aks sistemine sahip durumdadır. Bu özellik günümüzde, mükemmel konfor seviyelerinin yanı sıra hassas ve sportif kullanım sunar. Macan ayrıca daha fazla konfor ve kontrol edilebilirlik için Porsche Tork Vektörleme Plus ve Porsche Aktif Süspansiyon Yönetimi özelliklerine sahip düzeydedir. Porsche Macan fiyat listesi ve özellikleri otomatik vites versiyonları için;

MarkaModelFiyat
Porsche Macan2.0 Otomatik3.500.000TL
Porsche MacanTurbo S 2.9 Otomatik4.250.000TL
Porsche Macan Kampanyalı Fiyat Listesi
Porsche Macan ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Porsche Macan ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Araçlar, 340 beygir gücü ve 369 fit – kg tork üretebilen 3.0 litrelik turbo şarjlı V6 sahip durumdadır. Araçlarda anında vites tanıma sağlayan sekiz ileri çift kavramalı otomatik şanzıman sistemi mevcut durumdadır. Macan, arkadan çekişli veya dört tekerlekten çekişli olarak piyasada mevcut durumdadır.  Markanın araçlarının ÖTV oranlarını incelediğimizde %60 düzeylerinde olduklarını gözlemleyebiliyoruz.

Günümüzde en yeni nesil Macan, hassas konfor seviyelerine göre ayarlanabilen Aktif Hava Süspansiyonuna sahiptir. Aynı zamanda günümüzde Porsche Çekiş Yönetimi, her türlü arazide güçlü bir tutuş özelliği olanağını sürücülere sunmaktadır. Buna ek olarak, her türlü sürüş koşulunda üstün performans için dört tekerlekten çekiş sistemi ile araçlar tasarlanmıştır. %90 engeli bulunan vatandaşlarımız araçları ÖTV’siz olarak satın alabilirler. Porsche Macan fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle birlikte;

MarkaModelFiyat
Porsche Macan2.0 Otomatik3.000.000TL
Porsche MacanTurbo S 2.9 Otomatik3.750.000TL
Porsche Macan ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın