Maserati Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi 2023

Maserati güncel kampanyalı fiyat listesi 2023 yılında güncellenecektir. Maserati araçlar günümüzde lüks araçlar olarak piyasada varlık gösteren araçlardır. Bu araçların yüksek sürüş konforuna sahip olmaları ve direksiyon kabiliyetini üst seviyede tutması onları popüler konuma getiren özelliklerdir. Maserati araçların piyasada değeri her geçen gün artış gösteriyor. 2022 yılından çıkmaya az kala Maserati araçların fiyatları da oldukça fazla merak konusudur. Araçların fiyatları model ve yıl seçeneğine bağlı olarak farklılık gösterebiliyor. Bu yazıda sizlere Maserati araçların fiyatlarından bahsedeceğiz. İşte karşınızda Maserati araçlarının fiyatlarının olduğu Maserati güncel kampanyalı fiyat listesi!

Maserati Grecale Fiyat Listesi ve Özellikleri

Maserati Grecale Fiyat Listesi ve Özellikleri

Maserati araçlar günümüzde 4846 mm uzunluğuna sahip, 1670 mm yüksekliğe sahip ve 2163 mm genişliklere sahip araçlar olarak biliniyor. Araçların günümüzdeki aks mesafesi 2901 mm olarak ön plana çıkıyor. Bunun yanında 48V hibrit özelliklerine sahip olduklarını da araçların bilmekteyiz. 0 ile 100 km hızlanma değeri araçların günümüzde 5.6 saniye olarak ön plana çıkıyor. Benzinli araçlar olarak model seçenekleri de piyasada mevcut düzeydedir. 20 inç ile 21 inç jant özelliklerine sahip olmalarıyla araçlar tanınıyorlar.  ADAS donanımlarına sahiptirler. Maserati güncel kampanyalı fiyat listesi aracın donanım özelliğine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Maserati Grecale Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
MaseratiGT3.200.000TL
MaseratiGrecaleModena3.800.000TL
Maserati Ghibli Fiyat Listesi ve Özellikleri

Maserati Ghibli Fiyat Listesi ve Özellikleri

Maserati araçlar günümüzde 4971 mm uzunluğa, genişlik olarak 1945 mm, yükseklik olarak ise 1461 mm özelliklere sahip araçlardır. Araçların son günlerde piyasada değeri her geçen gün artış gösteriyor. Araçların kapı sayısı 4’tür, bagaj hacimleri ise 500 litre olarak bilinmektedir.330 HP özelliklere sahiptirler ve 2,0 motor hacmine sahip olmalarıyla piyasada varlık gösterirler. Alp beyazı araçların en çok satılan renklerinden birisi konumundadır. Yakıt türü olarak araçların benzinli ve otomatik vites özelliklere sahip olduklarını bilmekteyiz. Motor hacimlerinin ise 1998 cc olması onları popüler yapan faktörler arasında bulunuyor. Maserati Ghibli Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Maserati GhibliMHEV 330 HP4.950.000TL
Maserati GhibliMHEV 330 HP 2.0 GRAN LUSSO4.985.000TL
Maserati Levante Fiyat Listesi ve Özellikleri

Maserati Levante Fiyat Listesi ve Özellikleri

Maserati Levante araçlar 21 inç jant sistemine sahip araçlar olarak biliniyorlar. Hibrit yakıt türüne sahip olmaları onları piyasada avantajlı bir konuma getiriyor. Günümüzün son derece kaliteli araçları olarak ön plana çıkan Maserati Levante araçlar 48 V güce sahip araçlar olarak biliniyorlar.

İlginizi Çekebilir; Lada Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi 2023

325 beygir gücüne sahip olmalarının yanında 450 nm tork gücüne sahip araçlar olarak piyasada varlık gösteriyorlar. Bunun yanında araçların günümüzde iç donanımsal özellikleri son derece fazla gelişmiştir. Hava yastığı, otomatik frenleme, USB sistemi gibi özellikler araçlarda bulunmaktadır. Maserati Levante Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
MaseratiLevante3.750.000TL
Maserati Quattroporte Fiyat Listesi ve Özellikleri

Maserati Quattroporte Fiyat Listesi ve Özellikleri

Maserati Quattroporte araçlar yüksek sürüş konforuyla ön plana çıkan ve donanımsal özellikleriyle ilgileri üzerine çeken araçlar olarak piyasada varlık gösteriyorlar. Bu araçlar günümüzde 430 beygir gücüne sahiptirler. Beygir güçlerinin yüksek olması onları yakıt tüketiminde dezavantajlı bir duruma getiriyor. Ortalama olarak 8.7 litre yakıt tükettikleri bilinmektedir. 4 kapılı özelliklere sahiptirler ve spor model araçlar arasında ön plana çıkarlar. ABS sistemi başta olmak üzere otomatik frenleme sistemleri gibi farklı özelliklere sahip olmalarıyla piyasada varlık gösteriyorlar ve ilgileri üzerine çekiyorlar. Maserati güncel kampanyalı fiyat listesi, 2023 yılında da güncellenecektir. Maserati Quattroporte Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
MaseratiQuattroporte5.107.896TL
Maserati MC20 Fiyat Listesi ve Özellikleri

Maserati MC20 Fiyat Listesi ve Özellikleri

Maserati MC20 araçlar 4669 mm uzunluğa, 1965 genişliğe, 1224 mm yüksekliğe sahi araçlar olarak piyasada biliniyorlar. Kapı sayıları araçların 2 olarak ön plana çıkarken, bagaj hacimleri ise 148 litre konumundadır. Yakıt türü olarak araçların benzinli olduklarını biliyoruz. Dolayısıyla ortalama yakıt tüketimi araçlarda 8.6 olarak ölçülmüş durumdadır. Bununla beraber araçların motor gücünün 630 HP özelliklere sahip olmaları onları önemli bir konuma getiren özellikler arasında bulunuyor. Vites türü olarak araçlar otomatik vites türüne sahip olmalarıyla piyasada ön plana çıkıyorlar. Maserati MC20 Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
MaseratiMC202750.000TL
Maserati MC20 Cielo Fiyat Listesi ve Özellikleri

Maserati MC20 Cielo Fiyat Listesi ve Özellikleri

Maserati MC20 Cielo otomobiller günümüzde benzinli yakıt türüne sahip araçlar olarak biliniyorlar ve otomatik şanzıman tipine sahip olmalarıyla piyasada varlık gösteriyorlar. Araçların günümüzde 630 HP motor gücüne sahip olmaları onları yakıt konusunda dezavantajlı araçlar konumuna getiriyor.

Ortalama olarak bu araçların 8.9 litre benzin tükettiklerini bilmekteyiz.  Motor hacimleri 2991 cc konumunda bulunur ve son derece şık tasarıma yapısına sahiptirler. ABS ve klima sistemleri araçlarda bulunan iç donanımsal özellikler arasında bulunmaktadır. Bununla beraber araçların 3.0 motor gücüne sahip olduklarını biliyoruz. Maserati MC20 Cielo Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Maserati MC20 CieloMC20 Cielo3.200.000TL

Maserati güncel kampanyalı fiyat listesi hakkında merak edilenleri sizlerle paylaştık!

Yorum yapın