Maserati Quattroporte Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Maserati Quattroporte fiyat listesi ve özellikleri konusunda merak ettiklerinize bu yazımızda yanıtlar verdik! Maserati Quattroporte söz konusu olduğunda, onu geri tutabilecek hiçbir şey yoktur. Bu lüks spor otomobil, sportif çizgilere sahip şık bir dış tasarıma ve bir kral veya kraliçe için uygun lüks bir iç mekana sahiptir. Gelişmiş sürücü destek teknolojilerine sahip bu araba, bol güç ve stile sahip yüksek kaliteli bir sürüş arayan herkes için mükemmeldir.

Maserati Quattroporte’un dış cephesi, kafaları döndüreceğinden emin olan şık çizgilere sahiptir. Yakıt verimliliğini artırmaya yardımcı olan hafif malzemeler ve gelişmiş aerodinamik ile üretilmiştir. 10 hoparlörlü ses sistemi yüksek kaliteli ses sağlarken, arka görüş kamerası ve park sensörleri dar alanlarda kolayca gezinmenize yardımcı olur.

Lüks italyan derisi koltukları, kapı panellerini ve gösterge panelini kaplarken, egzotik ahşap vurgular araca zarif bir görünüm kazandırıyor. Gelişmiş sürücü destek teknolojileri, sürüşü her zamankinden daha kolay hale getiren adaptif hız sabitleyici ve şerit tutma yardımını içerir. Maserati Quattroporte’da bulunan güçlü motor seçenekleri, 523 beygir gücüne kadar güç sağlar. Araçlarda aynı zamanda günümüzde dijital klima sistemi mevcuttur.

Maserati Quattroporte fiyat listesi ve özellikleri

Maserati Quattroporte Yakıt Tüketimi

Maserati Quattroporte, eşsiz performans ve konfor özellikleri sunan lüks ve güçlü bir otomobil. Bu otomobil, inanılmaz bir performans seviyesi sağlayan 520 beygir gücünde, 6.0L V8 motora sahip. İnanılmaz motoruna ek olarak, Maserati Quattroporte, Skyhook süspansiyon sistemi ve gelişmiş çekiş kontrol sistemleri gibi yenilikçi teknolojilere sahiptir.

Bu araba aynı zamanda sürüş sırasında kendinizi rahat ve güvende hissetmenizi sağlayacak son teknoloji sese sahip 4 bölgeli iklim kontrolüne sahiptir. Çeşitli renk ve yüzeylere sahip sportif dış tasarım arasında seçim yapabilir veya Black Serisi modelin zarif lüksünün konforunuaracı sürerken yaşayabilirsiniz. Yakıt tüketimi özellikleri bakımından araçların ortalama 7.0 litre yakıt tüketimi gerçekleştirdiği biliniyor ve her daim ilgileri üzerine çekiyor. Araçlar sınıfının en iyi segmentine sahip olmasıyla ön plana çıkıyor ve sizlere konfor sağlıyor.

Konforlu bir araç satın almak isteyenlere Maserati her açıdan sizlere en iyiyi sunmayı başarıyor. Kaliteyi ön plana çıkaran bu araçların günümüzde dijital klima sistemleri mevcuttur. Aynı zamanda bu süreçte araçların günümüzde otomatik frenleme sistemleri de mevcuttur. Maserati Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Maserati Quattroporte Kampanyalı Fiyat Listesi

Maserati Quattroporte’un dünyanın en lüks ve performans odaklı otomobillerinden biri olarak ön plana çıkmayı başarıyor. 3.0 litrelik V6 ikiz turbo 640 beygir gücünde motoru ve Gelişmiş 8 vitesli ZF otomatik şanzımanı ile bu araba sürücülere her açıdan konfor sunmayı başarıyor.

4 kanallı Elektronik Fren Gücü Dağıtımına (EBD) sahip kilitlenme önleyici fren sistemi (ABS), Skyhook amortisör ayarlarına sahip Elektronik Denge Programı ESP 9.0, aktif Aero Ayırıcı gibi çeşitli güvenlik özellikleri de dahil edilmiştir. Geliştirilmiş sürüş deneyimi, Stop &Go sürücü destek sistemli adaptif hız sabitleyici (ACC), İleri Çarpışma Uyarı Sistemi (FCW), Şerit değiştirme destekli (LCA) Kör Nokta Yardımı (BSC) ve Trafik İşareti Tanıma (TSR) sistemleri mevcuttur. Maserati Quattroporte fiyat listesi ve özellikleri V8-S EXECUTİVE için;

MarkaModelFiyat
Maserati QuattroporteV8-S EXECUTİVE2.500.000TL
Maserati Quattroporte3.0 V6 ISITMA2.450.000TL
Maserati Quattroporte Kampanyalı Fiyat Listesi
Maserati Quattroporte Kampanyalı Fiyat Listesi

Maserati Quattroporte ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Maserati Quattroporte, performans, konfor ve güvenlik özelliklerinin benzersiz bir kombinasyonunu sağlayan lüks bir sedandır. Güçlü 4,2 litrelik motoru ve 285 km / s azami hızı, onu yüksek performanslı bir sürüş arayan herkes için mükemmel kılar. Ek olarak, otomobil ayrıca gelişmiş sürücü destek teknolojilerine ve etkileyici bir iç tasarıma sahiptir.

Tüm bu özellikler Maserati Quattroporte’yi, piyasada iseniz göz önünde bulundurmanız gereken inanılmaz bir lüks otomobil haline getiriyor. Performans veya güvenlik arıyorsanız, bu lüks spor otomobil sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Araçların aynı zamanda günümüzde ÖTV oranları %80 olarak ön plana çıkıyor. Bu süreçte aynı zamanda %18 oranında KDV oranlarının da olduğu biliniyor. Maserati Quattroporte fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimli bir şekilde;

MarkaModelFiyat
Maserati QuattroporteV8-S EXECUTİVE1.865.560TL
Maserati Quattroporte3.0 V6 ISITMA1.655.443TL
Maserati Quattroporte ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Maserati Quattroporte ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Böylece Maserati Quattroporte fiyat listesi ve özellikleri konusuna detaylarıyla yer vermiş olduk!

Yorum yapın