Lada Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi 2023

Lada güncel kampanyalı fiyat listesi hakkında kapsamlı bilgileri sizlerle paylaştık. Engebeli koşullara dayanıklı Lada marka araçlar günümüzde zorlu arazi şartlarına dayanıklı araçlar olarak bilinirler. Araçların 4×4 özelliklere sahip olmaları ve Türkiye piyasasında ilgileri üzerine çekmesi araçlara olan ilgiyi artırıyor. Lada marka araçlar son günlerde Türkiye araç piyasasında %10 oranında satışları artmış araçlardır. Fiyat olarak uygun aralıklara sahip olmaları onları piyasada popüler bir konuma getiriyor. Sizler için bu yazıda Lada marka araçların fiyat aralıklarını araştırdık. Fiyatlar pek çok faktöre bağlı olarak değişebiliyor. İşte karşınızda Lada güncel kampanyalı fiyat listesi!

Lada Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi

Lada 4×4 Fiyat Listesi ve Özellikleri

Lada 4×4 araçlar 4 koltuk sayısıyla bilinen ve 2200 dingil mesafesine sahip araçlar olarak ön plana çıkar. Bagaj hacimlerinin günümüzde 265 litre oldukları biliniyor. Engebeli araziler için son derece dayanıklı bir araç olan Lada 4×4 yakıt depo hacimleri 52 litre olarak belirlenmiştir. Maksimum tork güçleri araçların 129 olurken, beygir güçleri 83 olarak belirlenmiştir. Bunların haricinde araçların motor güçleri 61 olurken, devir güçleri ise 5000 devir olarak belirlenmiş düzeydedir.  Vites tipi olarak araçların günümüzde 5 MT özelliklere sahip olduklarını bilmekteyiz. Lada güncel kampanyalı fiyat listesi aracın modeli ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Lada 4×4 Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Lada4X4242.000TL
Lada 4X4 3 kapı Fiyat Listesi ve Özellikleri

Lada 4X4 3 kapı Fiyat Listesi ve Özellikleri

Lada 4×4 kapı sayısı 3’tür. Koltuk sayısı aracın 4 olarak ön plandadır. Bagaj hacimleri araçların günümüzde 265 Litre olarak belirlenmiştir ve 585 Litre maksimum hacme sahiptirler. Yakıt deposu olarak bu araçların 52 litre oldukları biliniyor ve 65 litreye kadar çıkabilen varyansları bulunuyor. Bunun yanında araçların benzinli araç oldukları bilinmektedir.  Vites sayısı olarak ise araçların günümüzde 5MT özelliklere sahip oldukları piyasada bilinen detaylar arasındadır.  Araçların aynı zamanda katlanabilir dikiz aynası sistemleri bulunuyor. Kapı çıtaları da gene araçlarda mevcuttur. Lada 4X4 3 kapı Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Lada4×4 3 kapı189.000TL
Lada 4X4 Urban 3 kapı Fiyat Listesi ve Özellikleri

Lada 4X4 Urban 3 kapı Fiyat Listesi ve Özellikleri

Lada 4×4 urban araçlar stationwagon 3 araçlar olarak piyasada varlık gösteren araçlar olarak biliniyorlar. Koltuk sayısı 4’tür. Kapı sayıları 3’tür. 3640 uzunluğa, 1680 genişliğe, 1640 ağırlığa sahip araçlar olarak bilinirler. Yerden yükseklikleri araçların 205 olarak belirlenmiştir.

İlginizi Çekebilir; Kia Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi 2023

Bagaj hacimleri ise araçların günümüzde 265 litre olarak ölçülmüştür. 5MT düz vites özelliklere sahip olmalarıyla bilinirler. Valf sayıları 8’dir. Motor hacimleri ise 1.7 olarak ön plana çıkmayı başarıyor. Maksimum hız kapasiteleri 142 km-s olarak bilinir. Hızlanma 17.0 ile 19.0 arasında değişir. Lada 4X4 Urban 3 kapı Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Lada4X4 Urban 3 kapı 
Lada 4X4 5 kapı Fiyat Listesi ve Özellikleri

Lada 4X4 5 kapı Fiyat Listesi ve Özellikleri

Lada 4X4 5 kapı araçlar piyasanın gördüğü en zorlu arazi koşullarına dayanan araçları konumundadır. Dört tekerlekli çekiş sistemine sahiptirler ve kompakt boyutları oldukça gelişmiştir. Eşsiz tasarımıyla her zaman piyasanın ilgileri üzerine çeken araçlarıdır. Bunun yanında 1.7 litrelik motor gücüne sahiptirler. 83 HP güç kapasiteleriyle ön plana çıkarlar ve 129 nm tork gücüne sahip olmalarıyla bilinen araçlar olarak ön plandadır. 420 litrelik bagaj hacimleriyle ilgileri üzerlerine çeken bu araçlar 5 ileri manuel vites özelliklerine sahiptirler. Maksimum hız kapasitesi 137 km olarak ön plandadır. Lada 4X4 5 kapı Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Lada4×4 5 kapı496.794TL
Lada 4X4 Urban 5 kapı Fiyat Listesi ve Özellikleri

Lada 4X4 Urban 5 kapı Fiyat Listesi ve Özellikleri

Lada 4X4 Urban 5 kapı son günlerin Türkiye piyasasının en çok tercih edilen araçlarından birisi konumundadır. Üstün motor performans gücüyle ön plana çıkan bu araçların günümüzde iç donanım sistemleri oldukça gelişmiştir. 5 kapı özelliklere sahip olmalarının yanında arazi şartlarına günümüzde bu araçlar tam uyumluluk sağlamayı başarırlar. Bunun yanında araçların günümüzde klima ve ABS sistemlerine sahip oldukları bilinen gerçeklerdir. Haki renk, siyah ve gri renk seçenekleri en çok tercih edilen renklerdir. 5 ileri vites yapısına sahiptirler. Lada güncel kampanyalı fiyat listesi 2023 güncel listesi, farklı nedenlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Lada 4X4 Urban 5 kapı Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
LadaLada 4X4 Urban 5 kapı511.928TL

Böylece Lada güncel kampanyalı fiyat listesi konusunda detaylı bilgileri sizlerle paylaştık. Siz de yorumlarınızla en güncel bilgileri bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın