Lada 4X4 Urban 5 kapı Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Lada 4X4 5 Kapı fiyat listesi ve özellikleri söz konusu olduğu zaman karşımıza daha uygun fiyatların çıktığından söz edebiliriz. Lada 4X4 5 Kapı, 1993 yılında ortaya çıkan üç silindirli 1.5 litrelik motorlu bir araba ve aracın tüm özelliklerini anlatmak için uygun bir araba. Motor, 4 ileri manuel şanzıman ve yakıt enjeksiyonuyla donatılmıştır. Yakıt tüketimi, yaklaşık 10,4 litre/100 km’dir ve yakıt tankının kapasitesi 60 litredir.

Aracın ön ve arka tasarımı, otomobilin sürücüsünün ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde tasarlanmıştır. Özel bir modifiye özelliği olan aracın ön ve arka kısmındaki özel ışık ve düzenlemeler ile aracın üzerinde arzu edilen tasarım değişiklikleri gerçekleştirilebilir. Donanımsal olarak araçlar sürücülere en iyi konforu sunmayı başarıyor.

Lada 4X4 Urban 5 Kapı, 1.6 litrelik petrol veya 1.9 litrelik dizel motor seçenekleriyle tasarlanmıştır. İç mekânında konforlu koltuklar, klima, çift bölmeli kapılar, katlanır arka koltuk ve kol dayama özellikleri mevcuttur. Modelin özellikleri arasında, ABS fren sistemi, kontrol sistemi, direksiyon kilit sistemi, takla attırma sistemi, kilitli arka kapılar ve daha fazlası bulunmaktadır. Araç piyasanın en görkemli tasarımsal özelliklerine sahip olmasıyla ön plana çıkıyor.

Lada 4X4 5 Kapı fiyat listesi ve özellikleri

Lada 4X4 Urban 5 kapı Yakıt Tüketimi

Lada 4X4 Urban 5 kapı, ülkemizde yaygın olarak kullanılan ve özellikle şehir içi ulaşımda kullanılan bir otomobildir. Teknik özellikleri arasında 1.6 litrelik 16V MPI motoru, 6 ileri manuel şanzıman ve elektronik güç verme sistemi bulunmaktadır. Tekerlekler önde mekanik direksiyonlu olup, arkada ise hidrolik direksiyon sistemi kullanılmaktadır.

Donanımsal özellikleri arasında klima, sürücü koltuğu hareketleri, dört kapı ve katlanır arka koltuklar bulunmaktadır. Lada 4X4 Urban 5 kapı, düşük yakıt tüketimi, düşük emisyon seviyesi ve uygun fiyatı ile kullanıcıların karşısına çıkmaktadır.

Lada 4X4 Urban 5 kapı, standart donanımsal özellikleri arasında; dört çekerli kontrol, elektronik güvenlik sistemi, ikinci koltuklarda kafa ve bel desteği, ön koltukların yüksekliğinin ayarlanabilmesi, derinlik ayarlı koltuklar, ön cam kararan filtresi, arka cam kararan filtresi, anahtar kilit sistemi, arka koltukların katlanabilmesi, ikinci koltuklarda sırt desteği ve koltuğun arkasındaki kızak seçeneği bulunmaktadır. Ayrıca, Lada 4X4 Urban 5 kapı, sürücü tarafında hava yastığı ile donatılmıştır.  Teknik özellikleri arasında; 1.6 litrelik dizel motor, 6 ileri manuel şanzıman, yakıt tüketimi 6.6 litre/100 km, yakmaktadır. Lada Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Lada 4X4 Urban 5 kapı Kampanyalı Fiyat Listesi

Lada 4X4 Urban 5 kapı Kampanyalı Fiyat Listesi

Lada 4X4 Urban 5 kapı, 1973 yılında üretilmeye başlanan düşük maliyetli bir arazi aracıdır. 4×4 olarak üretilen bu araca, 1.6 litrelik benzinli veya 1.7 litrelik dizel motor seçeneği bulunmaktadır. Bu motorlar, üretim sırasında 107 bg ve 90 bg gücünde üretilmiştir. Standart donanım açısından, ön ve arka amortisörler, ön ve arka disk frenler, klima, direksiyon kutusu, kalorifer, sürgülü kapılar, direksiyon kilidi ve yüksek çıkışlı stereo sistemi mevcuttur.

Ayrıca, opsiyonel olarak alınabilecek özellikler arasında çift kollu koltuk, ABS fren sistemi, katlanır arka koltuk, ABS fren yardımı ve kol dayama bulunmaktadır. Araçların fiyatlarının oluşumunda donanım paketleri doğrudan rol oynayan en önemli faktörlerin başında yer almasıyla biliniyor. Lada 4X4 5 Kapı fiyat listesi ve özellikleri Urban serisi için;

MarkaModelFiyat
Lada 4X4 Urban 5 kapıUrban Paket 2018395.000TL
Lada 4X4 Urban 5 kapıUrban 2019 1.7 NİVA495.000TL
Lada 4X4 Urban 5 kapı Kampanyalı Fiyat Listesi
Lada 4X4 Urban 5 kapı ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Lada 4X4 Urban 5 kapı ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Lada 4X4 Urban 5 kapı, modern tasarımlı ve çevik bir SUV olarak tasarlanmıştır. Motor olarak 1.6 litrelik 95 beygirlik benzinli bir motorla donatılmıştır. 6 ileri manuel vites ile beraber gelir. SUV, ayrıca çift ön hava yastıkları, ABS fren sistemi, kör nokta uyarı sistemi, elektronik denge kontrolü ve ön koltukların ısıtılması gibi özellikleri de sunmaktadır.

Ek donanımlara katılan yüksek performanslı sürüş destek sistemleri, sürücü uyarı sistemleri ve park asistanı, sürüş konforunu artırmak için özel olarak tasarlanmıştır. Araçların aynı zamanda günümüzde ÖTV oranları %60 ile %80 arasında farklılık gösteriyor. Günümüzde T.C. vatandaşı olan ve %90 engeli bulunan kişiler araçları ÖTV’siz olarak satın alabiliyorlar. ÖTV indirimiyle birlikte Lada 4X4 5 Kapı fiyat listesi ve özellikleri;

MarkaModelFiyat
Lada 4X4 Urban 5 kapıUrban Paket 2018279.450TL
Lada 4X4 Urban 5 kapıUrban 2019 1.7 NİVA324.545TL
Lada 4X4 Urban 5 kapı ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın