Lada 4×4 Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Lada 4×4 fiyat listesi ve özellikleri 2023 yılında güncellenmektedir. Her şeyden önce, Lada 4×4 motor gücüyle ön plana çıkmaktadır. 4 silindirli turbo şarjlı bir motor kapasitesi mevcuttur. Bu motor türü, bu arabayı sürmeyi heyecan verici bir deneyim haline getiren gücü ve tork çıkışı ile bilinir. Gücüne ek olarak aynı zamanda bu motor ortalamanın üzerinde yakıt verimliliği değerlerine de sahiptir. Bu yüzden sadece bu arabadan mükemmel performans elde etmekle kalmayacak, aynı zamanda genel olarak yakıt maliyetlerinden de tasarruf edeceksiniz.

Lada 4×4 motorunun bir diğer harika özelliği de emisyon düzenlemelerine uygunluğudur. Bu otomobil sadece düşük emisyon derecelerine sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda yüksek Beygir Gücü / Yer Değiştirme oranına (HPDR) sahiptir Aynı zamanda bu araç ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize özel olarak uyarlanabilen mevcut bir spor paketi ve dış renk seçimi gibi özelliklerle standart olarak gelir. Ayrıca, belirli modellerde sürüş deneyiminizi daha da artırabilecek birçok isteğe bağlı ekstra mevcuttur! Bu nedenle, düşük emisyon oranlarına sahip inanılmaz performanslı bir araç arıyorsanız, Lada 4×4 araçlardan başkasını tercih etmeyin.

Lada 4×4 fiyat listesi ve özellikleri

Lada 4×4 Yakıt Tüketimi

Lada 4×4 performans ve güvenlik özellikleri sunan yüksek kaliteli bir otomobil. Modern üretim teknolojileri ve yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiştir, bu da hafif ve yakıt tasarruflu bir otomobille sonuçlanır. 5.5 litre karma yakıt tüketimine sahiptir Lada 4×4 ayrıca zorlu sürüş koşullarında denge ve kontrol sağlamak için gelişmiş bir süspansiyon ve fren sistemine sahiptir.

Ek olarak, otomobilin farklı araziler için üç farklı ayara sahip dört tekerlekten çekişli versiyonu vardır. Lada 4×4 ayrıca, olumsuz sürüş koşullarında aracı sabit tutmak için bir dinamik denge kontrol sistemi (DSC) ve çekiş kontrol sistemine (TCS) sahiptir. Bu nedenle günümüzde mükemmel performans sunan güvenilirbir otomobil arıyorsanız, Lada 4x4mükemmel bir seçimdir.

Lada 4×4 araçların en etkileyici özelliklerinden biri de Gelişmiş Sürücü Destek Sistemi (ADAS). ADAS, içinde fiziksel olarak bulunmadığınızda bile aracınızın kontrolünü elinize almanızı sağlar. Lada 4×4, gelişmiş sürücü destek sistemine ek olarak, yönlerine bakmadığınızda yanlışlıkla birine çarpmamanızı sağlayan kör nokta izleme özelliğine de sahiptir. Araçlar piyasanın en kaliteli araçları konumundadır. Lada Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Lada 4×4 Kampanyalı Fiyat Listesi

Lada 4×4 Kampanyalı Fiyat Listesi

Hem yolda hem de arazide zorlu arazileri kaldırabilecek sağlam ve dayanıklı bir araç olarak ön plana çıkan Lada 4×4 son günlerde ilgileri üzerine çekiyor. Teknoloji gelişmeye devam ettikçe Lada 4×4 de gelişmeye devam ediyor ve bu da onu bugün piyasadaki en gelişmiş araçlardan biri haline getiriyor. Mevcut teknolojiler, sürüş sırasında daha fazla rahatlık için Bluetooth eller serbest arama ve uydu navigasyon sistemleri gibi iletişim sistemlerini içerir.

Otomobiller söz konusu olduğunda Lada 4×4 her zaman öne çıkan bir markadır. Otomobil sadece yenilikçi bir tasarıma sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda onu sürücüler için mükemmel bir seçim haline getiren bir dizi olanağa da sahiptir. Lada 4×4 fiyat listesi ve özellikleri söz konusu olduğu zaman aşağıdaki seçeneklerden söz edebiliriz;

MarkaModelFiyat
Lada 4×44X4223.000TL
Lada 4×44X4242.000TL
Lada 4×4 Kampanyalı Fiyat Listesi
Lada 4×4 ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Lada 4×4 ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Lada 4×4, uzun bir güvenilirlik ve satın alınabilirlik geçmişine sahip ikonik bir arazi aracıdır. Güçlü motoru, verimli yakıt ekonomisi, gelişmiş sürücü destek sistemi ve şık tasarımı ile Lada X, arazi aracı arayanlar için mükemmel bir seçimdir. Güvenlik özellikleri ve olanakları, onu her türlü arazide sürmesi için konforlu ve kullanışlı bir araç haline getirir.

Araçların günümüzde ÖTV oranları %80 olarak belirlenmiş olup %90 engel durumu bulunan kişiler araçları ÖTV muafiyetsiz olarak satın alma avantajlarına sahiptirler. Böylelikle ekonomik olarak en iyi şekilde araçları satın alma olanağından faydalanmış oluyorlar. Araçların günümüzde KDV oranları ise %18 olarak belirlenmiştir. %45 engeli bulunanlar araçları %27 ÖTV indirimli satın alıyorlar. Lada 4×4 fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimli bir şekilde;

MarkaModelFiyat
Lada 4×44X4186.545TL
Lada 4×44X4193.435TL
Lada 4×4 ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Böylece Lada 4×4 fiyat listesi ve özellikleri konusuna detaylarıyla yer vermiş olduk!

Yorum yapın