Lada 4X4 Urban 3 kapı Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Lada 4×4 Urban 3 kapı fiyat listesi ve özellikleri hakkında geniş kapsamlı bilgiler bu yazımızda yer alıyor! Engebeli arazilerde sürüş sırasında üstün yakıt ekonomisi ve stabilite sunan bir araç arıyorsanız, Lada X Urban Door mükemmel bir seçimdir. Bu dört tekerlekten çekişli SUV, üstün yakıt ekonomisi sağlayan 2.0 Litrelik bir motora, ek tutuş ve denge için dört tekerlekten çekiş sistemine ve 220 mm’lik yerden yüksekliğe sahiptir.

Dokuza kadar hava yastığı ve ses kontrol teknolojisi ile Lada X Urban Door, sürücüler için tam bir huzur sağlar. Ek olarak, cömert iç mekan, beş yolcuya kadar konfor içinde seyahat etmelerini sağlar. Lada X Urban Kapısında standart donanım olarak altı ileri manuel şanzımanın yanı sıra ABS, EBD ve AEB güvenlik özellikleri bulacaksınız. Daha fazla rahatlık için, ellerinizi direksiyondan çıkarmak zorunda kalmadan çeşitli işlevleri çalıştırmanıza olanak tanıyan ses kontrol teknolojisi de vardır.

Güçlü 1,9 litre benzinli motoru ve 6 vitesli manuel şanzımanıyla Lada X Urban Door, verimlilik ve performans için tasarlandı. Bu otomobil, her türlü arazide maksimum stabilite sağlayan aktif tork azaltmalı 4×4 çekiş sistemine sahiptir. Ek olarak, daha konforlu bir sürüş deneyimi sağlamak için süspansiyon ve direksiyon geliştirildi.

Lada 4×4 Urban 3 kapı fiyat listesi ve özellikleri

Lada 4X4 Urban 3 kapı Yakıt Tüketimi

Her şeyden önce Lada 4X4 Urban 3 Kapı, maksimum 107 HP güç çıkışına sahip 1,6 litrelik benzinli bir motorla çalışıyor. Bu motor ortalama 130 km / s hıza ulaşabiliyor ve 17,5 km / litre yakıt verimliliği derecesine sahip. 6 Vitesli manua şanzıman, sürüş sırasında kolayca vites değiştirmenize olanak tanır ve tek bir yakıt deposunda 350 km olarak tahmin edilen iyi yakıt ekonomisi değerleri sağlar.

Bu araçtaki süspansiyon sistemi hem şehir hem de arazi koşullarında iyi yol tutuşu ve denge sağlayan 4 tekerlekten bağımsız süspansiyondur. Ayrıca araç, zorlu sürüş koşullarında güvenliğinizi sağlamaya yardımcı olmak için ABS (kilitlenme önleyici fren sistemi), EBD (elektronik fren kuvveti dağılımı), ESP (elektronik denge programı) ve dinamik denge kontrolüne sahiptir.

Otomobilde ayrıca toplam yolcu güvenliği için hava yastıkları, sadece 5,3l / 100 km yakıt tüketimi, hızı sabit tutmak için hız sabitleyici, ekstra konfor için ayarlanabilir oturma yeri ve hassas yol tutuşu için elektrikli hidrolik direksiyon bulunuyor. Ayrıca Lada X Urban Door, sorunsuz bir sürüş sağlamak için düşük NVH (gürültü, titreşim ve sertlik) seviyelerine sahiptir. Lada Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Lada 4X4 Urban 3 kapı Fiyat Listesi ve Özellikleri

Lada 4X4 Urban 3 Kapı Kampanyalı Fiyat Listesi

Lada 4X4 Urban 3 Kapı araç, sağlam bir 5 kapılı çelik merdiven şasisi ve 140hp’lik 2,7 litrelik yakıt enjeksiyonlu bir motorla üretilmiştir. Ayrıca denge kontrollü ayarlanabilir koltuklar, tepe iniş kontrolü, şehir içi seyir kontrolü, şık LED farlar ve arka lambalar, ön, arka ve yan hava yastıkları, ek güvenlik için arka park sensörleri ve kamera, maksimum yerden yükseklik için ekstra büyük 21 “tekerlekleri bulunuyor.

Daha iyi kontrol için abs’li gelişmiş fren sistemi, rahatlık ve konfor için çift bölgeli klima kontrolü, Bluetooth, USB, AUXvb. İle dahili multimedya sistemi bulunuyor. Araçların donanımsal özellikleri ve teknik özellikleri her açıdan kişilerin ilgisini üzerine çekmeyi başarıyor ve araçlar piyasanın en iyisi olarak ön plana çıkıyor. Lada 4×4 Urban 3 kapı fiyat listesi ve özellikleri 2028 modeller için;

MarkaModelFiyat
Lada 4X4 Urban 3 kapı2018 1.7380.000TL
Lada 4X4 Urban 3 kapı2018 LPG’Lİ NİVA360.000TL
Lada 4X4 Urban 3 Kapı Kampanyalı Fiyat Listesi
Lada 4×4 Urban 3 kapı fiyat listesi ve özellikleri

Lada 4X4 Urban 3 Kapı ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Lada 4X4 Urban 3 Kapı, tüm arazilerde üstün performans, yakıt ekonomisi ve güvenlik özellikleri sunan etkileyici bir araçtır. Motor yeterli güç sağlarken, süspansiyon ve direksiyon konforlu bir sürüş sağlar. Ayrıca daha fazla rahatlık için hava yastıkları, ayarlanabilir koltuklar ve multimedya sistemleri gibi çeşitli rahatlık ve konfor özellikleriyle birlikte gelir.

Sağlam dış tasarımı, düşük NVH seviyeleri ve 5 yıl/ 150.000 km garantisi ile Lada 4X4 Urban 3 kapı, verimli ama şık bir araç arayanlar için mükemmel bir otomobildir. Araçların ÖTV oranı günümüzde %80 ile %110 arasındadır. %90 engeli bulunanlar araçları ÖTV’siz olarak satın alabiliyorlar. Aynı zamanda %45 ile %89 engeli bulunanlarda araçları %27 ÖTV’siz olarak satın alırlar. Lada 4×4 Urban 3 kapı fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimli bir şekilde;

MarkaModelFiyat
Lada 4X4 Urban 3 kapı2018 1.7294.344TL
Lada 4X4 Urban 3 kapı2018 LPG’Lİ NİVA275.455TL
Lada 4X4 Urban 3 Kapı ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın