Maserati MC20 Cielo Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Maserati MC20 Cielo fiyat listesi ve özellikleri otomobil meraklılarının hep gündeminde yer alıyor! Maserati MC20 Cielo araçların günümüzde teknik özellikleri arasında 3.0 litrelik V6 motoru yer almaktadır. Motorun gücü 621 beygir gücüne ulaşmaktadır. Yakıt tüketimi ortalama 10 litre arasındadır. Donanımsal özellikler arasında; 8 ileri otomatik şanzıman, 8 ileri manuel şanzıman, iki farklı sürüş modu, kör noktaları için dizel ve benzinli motorlar için özel olarak geliştirilen yeni sürüş sistemi yer almaktadır.

Araçlarda günümüzde birçok farklı özellik hakim durumdadır. Elektrikli ayna sistemi başta olmak üzere dijital klima sistemi gibi özellikler araçlarda mevcut olup ABS sistemi de araçlarda bulunuyor. Araçların aynı zamanda deri koltuklara sahip olduğu ve otomatik birçok akıllı özelliklerle desteklendiğini bilmekteyiz.

Otomatik pilot gibi özellikler araçlarda mevcut olup araçlarda aynı zamanda ESC ve hız sabitleme sistemleri mevcut durumdadır. Ek olarak araçlarda navigasyon göstergesi mevcut olup, ön ve arka koltuklarda hava yastığı mevcuttur. Bunun yanında araçların geniş kapasiteli motor hacimleri mevcuttur. Araçların en çok dikkat çeken yanlarından birisi de tasarımsal yapılarıdır. Son nesil özelliklerle tasarlanarak piyasaya sürülmüştür.

Maserati MC20 Cielo fiyat listesi ve özellikleri

Maserati MC20 Cielo Yakıt Tüketimi

Maserati MC20 Cielo, 3.0 litrelik V6 motora sahip bir otomobildir. Motor 332 beygir gücü ve 365 Nm tork üretmektedir. Yakıt tüketimi ise 8.3 litre/100 km’dir. Donanımsal özellikler arasında, 8 ileri şanzıman, kendi üretiminde olan Torque Vectoring teknolojisi, 8 kanallı ses sistemi, dört tekerlekten çekiş, akıllı far sistemi, arka kamera ve park sensörleri gibi özellikler mevcuttur.

Maserati MC20 Cielo araçlar günümüzde, 3.0 litre bir turbo V6 motor ile donatılmıştır. Motor gücü 488 bg’dir ve torku 720 Nm’dir. Motorun yakıt tüketimi ortalama 11.4 lt/100 km’dir. Donanıma gelince; araç, 19 inç jantlar, karbon fiber kaput, 8 ileri otomatik şanzıman, adaptif süspansiyon, performans modu, yol tutuş kontrol sistemi, arka kameralı park sensörleri, arka aydınlatmalı koltuklar ve dahası gibi özelliklerle donatılmıştır.

Maserati MC20 Cielo, üstün performanslı özellikle sahip bir spor arabadır. Araba V6 motorla donatılmıştır ve 3.0 litre hacminde 390 beygirlik gücüne sahiptir. Arabada 6 ileri otomatik şanzıman mevcuttur. Maserati MC20 Cielo, maksimum hızı 330 km/s olan sekiz saniyede 100 kilometreye çıkabilen bir arabadır. Arabanın toplam ağırlığı 1.764 kg olarak ön plana çıkıyor vebu özellik günümüzde Maserati MC20 Cielo’yu düşük yakıt tüketimiyle birlikte daha hafif bir araba haline getiriyor. Maserati Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Maserati MC20 Cielo fiyat listesi ve özellikleri

Maserati MC20 Cielo Kampanyalı Fiyat Listesi

Maserati MC20 Cielo, lüks otomobil segmentinin en konforlu araçlarından birisi olarak piyasada ön plana çıkmayı başarıyor. Aynı zamanda günümüzde araçların tasarımsal kalitesiyle ve performansı ile kullanıcılara çok özel ve konforlu bir sürüş deneyimi sunduğunu bilmekteyiz. MC20 Cielo’nun teknik özellikleri arasında 3.0 litrelik twin turbo V6 motoru bulunuyor. Motor özellikleri varyanslarda 580 beygir gücüne ve 538 Nm torka sahiptir.

Motorun gücünün tamamı, 8 ileri mekanik şanzıman aracılığıyla aracın ön tekerleklerine aktarılıyor. MC20 Cielo, yüksek performanslı bir sürüş deneyimi sunmak için tasarlanmış ve aracın arka tekerlekleri aracın arka bölümünde bulunan düz ve sıfır eğimli bir şasiye bağlanmıştır. Araçlarda günümüzde gelişmiş özelliklere sahip donanımsal özellikler mevcuttur. Maserati MC20 Cielo fiyat listesi ve özellikleri yarı otomatik modeller için;

MarkaModelFiyat
Maserati MC20 Cielo3.0 Yarı otomatik20.781.100 TL
Maserati MC20 Cielo Kampanyalı Fiyat Listesi
Maserati MC20 Cielo Kampanyalı Fiyat Listesi

Maserati MC20 Cielo ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Her şeyden önce araçların günümüzde ÖTV oranları %110 olarak belirlenmiş olup %18 KDV oranıyla beraber %128 oranında vergiye sahip olduklarını bilmekteyiz. Araçlar piyasanın gördüğü en aktif özelliklerle donatılmış segmentinin en iyisi konumunda bulunuyor. Ülkemizde yaşayan ve %90 ve üzerinde engel durumu bulunan vatandaşlarımız Maserati MC20 Cielo araçları %0 ÖTV’siz olarak satın alma olanağına sahiptir.

Aynı zamanda bu süreçte kişiler %18 KDV vergisini ödemekten de muaf olup araçları tamamen vergisiz alabiliyorlar. Silindir hacmi, varyans ve fiyatlar araçların ÖTV oranlarını etkileyen anahtar faktörler olarak ön plana çıkmayı başarıyor. Spor model araçlar olarak ön plana çıkan bu araçların günümüzde %45 engeli bulunan vatandaşlarımız %27 ÖTV indirimli olarak satın alma ayrıcalığına sahiptir. Maserati MC20 Cielo fiyat listesi ve özellikleri;

MarkaModelFiyat
Maserati MC20 Cielo3.0 Yarı otomatik18.866.655TL
Maserati MC20 Cielo Kampanyalı Fiyat Listesi
Yorum yapın