Maserati Ghibli Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Maserati Ghibli fiyat listesi ve özellikleri konusunda merak ettiğiniz ayrıntıların tamamı bu yazımızda! Performans ve yakıt ekonomisi söz konusu olduğunda, Maserati Ghibli’den daha iyi bir araba günümüzde yoktur. Bu kaliteli otomobil, 3.0L V6 çift Turbo şarjlı motor tarafından üretilen 330 beygir gücünde güçlü bir motora sahiptir. Bu motor, otoyolda 30 mpg ve şehirde 20 mpg değerleriyle olağanüstü performans ve yakıt verimliliği sağlar. Araç sadece inanılmaz bir performansa sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda çarpıcı modern tasarımı da sürücüleri memnun ediyor.

Maserati Ghibli, uzun sürüşlerde daha fazla konfor için 8 vitesli otomatik şanzıman ve uyarlanabilir süspansiyon ile donatılmıştır. Ayrıca, sürüş sırasında sizi güvende tutmak için toplamda sekiz hava yastığının yanı sıra bir dikiz kamerasına da sahiptir.

Müzik ve navigasyon uygulamalarınıza kolay erişim için akıllı telefonunuzu Apple Car Play veya Android Auto aracılığıyla Maserati Ghibli’ye bağlayabilirsiniz. Son olarak, yolda daha fazla güvenlik için Maserati Ghibli, sürüş sırasında ekstra bir güvenlik seviyesi için adaptif hız sabitleyici ve şerit tutma yardımı sunar. Böylelikle araç sahiplerine her daim konforlu bir sürüş olanağı sağlıyor.

Maserati Ghibli fiyat listesi ve özellikleri

Maserati Ghibli Yakıt Tüketimi

Maserati Ghibli, 477 beygir gücü ve 479 lb ft tork üreten 3,0 litrelik V6 Çift Turboşarjlı bir motorla donatılmıştır. Bu motor, sorunsuz ve hızlı vites geçişleri sağlayan 8 vitesli otomatik şanzımanla eşleştirilmiştir. Ayrıca, bu aracı yolda konforlu ve duyarlı hale getiren uyarlanabilir havalı süspansiyona ve aktif sönümleme kontrol sistemine sahiptir.

Sonra, frenlerini tartışacağız. Maserati Ghibli, her koşulda mükemmel durma gücü sağlayan Brembo frenlerle standart olarak gelir. Ayrıca, sürüş sırasında güvende kalmayı kolaylaştıran karbon fiber kaplama ve Kör nokta izleme sistemi ile desteklenirler. Ayrıca lanekeepassist ve otomatik acil frenleme, dar alanlarda veya zorlu manevralar sırasında sizi güvende tutmanıza yardımcı olur.

Son olarak, iç tasarımına bir göz atacağız. Maserati Ghibli, hem Apple CarPlay hem de Android Auto  ile uyumlu zarif bir 10,1 inç Maserati Touch Control Plus bilgi-eğlence sistemine sahiptir. Ayrıca şık bir görünüm ve konforlu bir sürüş sağlayan 19 inç elmas kesim alaşım jantlara sahipken, 10,1 inç Maserati Dokunmatik Kontrol Artı bilgi eğlence sistemi eğlence ihtiyaçlarınız için sezgisel kontroller sağlar. Maserati Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Maserati Ghibli Kampanyalı Fiyat Listesi

Maserati Ghibli Kampanyalı Fiyat Listesi

Yüksek performanslı lüks bir otomobil için pazardaysanız, kesinlikle Maserati Ghibli’yi tercih etmelisiniz. Bu araç, inanılmaz güç ve tork sağlayan 3,0 litrelik çift turbo şarjlı V6 motorla güçlendirilmiştir. En zorlu yollarda sürerken bile sorunsuz ve tutarlı güç iletimi sağlayan 8 vitesli otomatik şanzımana sahiptir. Ghibli’nin dış tasarımı şık ve aerodinamiktir, düşük ağırlık merkezi ile mükemmel kullanım yetenekleri sağlar. Buna ek olarak, araç, kullanımı inanılmaz derecede kolaylaştıran gelişmiş bilgi-eğlence sistemleri ve sürücü yardım teknolojisine sahiptir.

Ghibli’nin içi, güzel malzemeler ve en son teknoloji ile lüks. Koltuklar konforlu ve geniştir, bu da onu uzun yolculuklar veya hafta sonu kaçamakları için mükemmel kılar. İç mekanda ayrıca uzun yolculuklarda sizi güvende tutmak için kör nokta izleme, şeritten ayrılma uyarısı ve uyarlanabilir hız sabitleyici dahil olmak üzere kapsamlı bir güvenlik özellikleri listesi bulunur. Maserati Ghibli fiyat listesi ve özellikleri;

MarkaModelFiyat
Maserati Ghibli20173.550.000TL
Maserati Ghibli20163.050.000TL
Maserati GhibliMHEV 2.04.399.999TL
Maserati Ghibli Kampanyalı Fiyat Listesi

Maserati Ghibli ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Maserati Ghibli ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Maserati Ghibli ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Maserati Ghibli, sorunsuz ve verimli vites değişimleri sağlayan 8 vitesli ZF Otomatik şanzımanla donatılmıştır. Bu şanzıman, Maserati Ghibli gibi otomobiller için özel olarak tasarlanmıştır ve piyasadaki diğer şanzımanlara kıyasla üstün performans sunar. Ek olarak Maserati Ghibli, her türlü arazi veya yol koşulunu kolaylıkla idare etmesini sağlayan dört tekerlekten çekiş ve yüksek performanslı süspansiyon sistemine sahiptir.

Sırada 345 hp’ye kadar güç sağlayan 3.0L turboşarjlı V6 motor vardır.  Motor, boş zamanlarınızda çevrenizi keşfetmenizi sağlayan gelişmiş bir Maserati Navigasyon sistemi ile ortaktır. Ek olarak, bu araca ABS frenler ve aktif fren yardımı gibi başka güvenlik özellikleri de dahildir. Araçların ÖTV oranları %80’dir %90 engeli bulunanlar ÖTV’siz olarak araçları satın alabilirler. ÖTV indirimiyle birlikte Maserati Ghibli fiyat listesi ve özellikleri;

MarkaModelFiyat
Maserati Ghibli20172.964.455TL
Maserati Ghibli20162.6546.546TL
Maserati GhibliMHEV 2.03.644.564TL
Maserati Ghibli ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın