Mazda Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi 2023

Mazda güncel kampanyalı fiyat listesi, son zamanlarda sıklıkla sorgulanmaktadır. Mazda araçlar son yıllarda Avrupa’da başta olmak üzere Türkiye’de de oldukça popüler hale gelmiş araçlar arasında bulunuyor. Mazda araçları ön plana çıkaran en önemli detayların başında donanımsal özellikleri geliyor. Araçlar her açıdan sizlere sürüş kabiliyeti sunmanın yanı sıra fiyat listesi olarak da uygun fiyat özellikleriyle ön plana çıkmayı başarıyor. 2022 Türkiye’sinde en çok tercih edilen araçlar arasında bulunan Mazda araçların fiyatları da kişiler tarafından merak ediliyor. Sizlere bu yazımızda Mazda araçların fiyat güncel fiyat listesinden bahsedeceğiz. İşte Mazda güncel kampanyalı fiyat listesi!

Mazda Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi

Mazda 6 Sedan Fiyat Listesi ve Özellikleri

Benzinli araç kategorisi arasında bulunan Mazda 6 Sedan araçlar günümüzde her açıdan ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor. Muhteşem sürüş konforuyla tanınan bu araçların günümüzde 2.0 motor kapasiteleri bulunuyor. Motor kapasitelerinin büyük olması ve 6000 BG gücüne sahip olmaları onları yakıt dostu araçlar olmaktan uzaklaştırıyor. Her şeyden önce bilinmelidir ki Mazda 6 Sedan araçlar yakıt dostu araçlar değildir. 6 ileri otomatik vites özelliklerine sahiptirler ve 6.1 litre ortalama yakıt tüketimi gerçekleştirirler. 139 gram ağırlığa sahiptirler.  Kasa tipi olarak sedan kasa tipine sahip olmalarıyla tanınıyorlar. Mazda 6 Sedan Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Mazda 6 Sedan2.0 SKYACTIV-G 165 Power Sense 987.000 TL
Mazda CX-5 Fiyat Listesi ve Özellikleri

Mazda CX-5 Fiyat Listesi ve Özellikleri

Mazda CX-5 araçlar günümüzde 165 HP beygir gücüne sahip araçlar olarak biliniyorlar. Araçların konforlu özelliklere sahip olmaları ve her açıdan ilgileri üzerine çekmesi kişileri memnun eden gelişmeler arasında bulunuyor. 2.0 litre motor kapasitesine sahip olmalarıyla tanınan bu araçlar sürüş konforuna sahip araçlar olarak ön plana çıkıyor.

İlginizi Çekebilir; Maserati Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi 

Manuel şanzıman özelliklerine sahiptirler ve her daim iç donanımsal özellikleriyle kişiler tarafından ilgileri üzerine çekerler. Klima sistemi başta olmak üzere ABS sistemi, frenleme sistemi, navigasyon sistemi, hava yastığı, USB gibi sistemsel özellikler bulunuyor. Mazda CX-5 Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Mazda CX-5Power Sense1.429.000 TL
Mazda MX-5 Roadster Fiyat Listesi ve Özellikleri

Mazda MX-5 Roadster Fiyat Listesi ve Özellikleri

1.5 motor kapasitesine sahip olan Mazda MX-5 araçlar günümüzün en popüler ve tercih edilen araçları konumundadır. 132 beygir gücüne sahiptirler ve 7000 devir gücüne sahip olmalarıyla tanınan araçlar olarak biliniyorlar. 4 silindirli motor kapasitelerine sahip olmalarıyla tanınıyorlar ve 152 nm tork gücüne sahiptirler ve 1496 cc motor hacmine sahip olmalarıyla Mazda MX-5 Roadster araçlar tanınıyor. Araçların günümüzde 130 litre bagaj hacmi kapasitesi bulunmaktadır.  6.1 ortalama yakıt tüketimi Mazda MX-5 araçlarda gözlemlenen özellikler arasında bulunuyor ve ön plana çıkıyor. Mazda MX-5 Roadster Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Mazda MX-5 RoadsterRoadster -5 984.000
Mazda MX-5 RF Fiyat Listesi ve Özellikleri

Mazda MX-5 RF Fiyat Listesi ve Özellikleri

Mazda MX-5 RF araçlar günümüzde 184 PS özelliklere sahip olmalarıyla tanınıyor ve ön plana çıkmayı başarıyorlar. Bu araçların günümüzde 2.0 motor kapasitesi bulunuyor ve 209 nm tork gücüne sahip olmalarıyla piyasada varlık gösteriyorlar. Ortalama olarak 7.6 litre yakıt tükettiği biliniyor. Araçlar benzinli araç kategorisine sahip araçlardır ve maksimum 199 km hız kapasitesine ulaşabiliyor. Hava yastığı ön ve arka olmak üzere navigasyon sistemi, ABS, frenleme sistemi, dijital multimedya ekran, klima sistemi gibi farklı donanımsal özellikleri araçların bulunuyor. Mazda MX-5 RF Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Mazda MX-5 RFSKY-G- Power Sense920.00 TL

Mazda güncel kampanyalı fiyat listesi konusuna kapsamlı bir şekilde yer vererek, güncel fiyatları sizlerle paylaştık. Siz de güncellenen fiyatlara dair yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın