Geely Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi 2023

Geely güncel kampanyalı fiyat listesi 2023 yılında da farklı nedenlerden kaynaklı olarak güncellenmeye devam ediyor! Geely araçlar günümüz piyasasının en çok ilgileri üzerine çeken araçları olarak biliniyor. Son günlerde bu araçların satışlarında ciddi ölçüde artışlar yaşanmıştır. Bu artışların en önemli sebebinin araçların profesyonel özelliklere sahip olmasından kaynaklandığı düşünülüyor.

Geely araçların fiyatları kişiler tarafından merak edilen konular arasında bulunuyor. Araçların fiyatlarının oluşumunda birçok özellik ön plana çıkarken, modelden modele araçlar farklılık gösterebiliyor. Bu yazıda sizler için Geely araçların fiyatlarını ve özelliklerini araştırdık. 2023 yılında Geely araç almayı düşünenler için işte Geely güncel kampanyalı fiyat listesi!

Geely Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi 2023

Geely Emgrand EC7 Fiyat Listesi ve Özellikleri

Geely Emgrand EC7 Araçları genel olarak 7 farklı gruba ayıran D sınıfı araçlardan oluşuyor. Araçların donanımsal özellikleri dikkat çekicidir. Motor hacmi, şanzıman seçenekleri, fren sistemleri ve lastik boyutları, araç sahiplerine oldukça önemli detaylar sunuyor. Geely, EC7 modelini D sınıfı araçlardan oluşturuyor. EC7’de bulunan motorlar, 1,5 litre hacminde ve 128 HP güç üretiyor. Şanzıman seçenekleri olarak ise, 5 ileri manuel şanzıman ve 6 ileri otomatik şanzıman seçenekleri bulunuyor. EC7, fren sistemleri olarak 4 disk frenle geliyor. Lastikler ise 215/55 R16 boyutlarında bulunuyor. Bu sayede araç, oldukça iyi bir performans sunuyor. Geely Emgrand EC7 Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Geely Emgrand EC71.5 GSL Premium159.999 TL
Geely Emgrand EC71.5 GSL Basic265.000 TL
Geely EMGRAND HB Fiyat Listesi ve Özellikleri

Geely EMGRAND HB Fiyat Listesi ve Özellikleri

Geely araçlar günümüzde Çin otomobil üreticisi olarak ön plana çıkıyor. EMGRAND HB, Geely’nin ilk sedan modelidir. Bu araç çift kabinli ve 5 kişiliktir. Araçta kullanılan günümüzde birçok yenilik sistemi bulunuyor. Örneğin araçta elektrikli park freni, otomatik hız sabitleme ve 8 inçlik dokunmatik ekran bulunur. Araç, önde ve arkada disk freni, ABS ve eBD sistemleriyle donatılmıştır. Geely EMGRAND HB Fiyat Listesi için tıklayınız!

İlginizi Çekebilir; Ford Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi 2023

Ön ve arka yolcu hava yastıkları, yolcu koltuğunda yer alan ön ve arka emniyet kemerleri de araçta bulunur. Geely EMGRAND HB, 115 HP gücünde bir motora sahiptir. Bu motor aracın 6.0 litre/100 km yakıt tüketimi ile CO2 emisyonu da düşürülmüştür. Geely güncel kampanyalı fiyat listesi Emgrand için aşağıdaki seçenekler karşımıza çıkmaktadır;

MarkaModelFiyat
Geely EMGRAND HB1.5 GSL Premium SR235.000TL
Geely EMGRAND HB1.5 GSL Basic SR216.500 TL

Böylece Geely güncel kampanyalı fiyat listesi konusuna ayrıntılarıyla değindik! Siz güncel kampanyalara dair görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

“Geely Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi 2023” üzerine bir yorum

  1. 1-Aracları hangi bayide görebilirim.
    2-Servis ağınız nedir.
    3-Test Sürüşü yapabilirmiyim

    Cevapla
Yorum yapın