Geely Emgrand EC7 Güncel Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Geely Emgrand EC7 güncel fiyat listesi ve özellikleri gündeme geldiği zaman 2023 seçenekleri karşımıza çıkar. Geely Emgrand EC7 silindir hacmi bakımından 1498 cc özelliklere sahip bir araçtır. Maksimum hız kapasitelerini incelediğimiz zaman Geely Emgrand EC7 araçların 170 km/s dolaylarında faaliyet gösterdiğini bilmekteyiz. Beygir gücü özelliklerine baktığımızda ise araçların günümüzde 106 HP dolaylarında oldukları biliniyor.

Maksimum tork kapasiteleri incelendiğinde Geely Emgrand EC7 araçların 133 nm özelliklere sahip olduğu bilinen detaylardan bazıları konumundadır. Vites tipi özellikleri bakımından ise Geely Emgrand EC7 araçlar 5 ileri düz vites özelliklere sahiptirler. 0 ile 100 km hızlanma değerleri 10.2 saniye olarak ölçülmüştür. Uzunluk ölçülerine baktığımızda Geely Emgrand EC7 araçların 4367 mm, genişlik özelliklerine baktığımızda ise araçların 1789 mm düzeyinde olduğu biliniyor.

ZYükseklik kapasiteleri incelendiğinde ise Geely Emgrand EC7 araçların 1470 mm özelliklere sahip olduklarını bilmekteyiz. Ek olarak boş ağırlık kapasiteleri Geely Emgrand EC7 araçların 1266 kg olarak ölçülmüştür. Bagaj hacmi özelliklerine bakıldığı zaman ise 680 litre hacme sahip oldukları bilinen en önemli özelliklerden bazıları konumundadır. Vites tipi olarak ise araçlar 5 ileri düz vites özelliklere sahiptir.

Geely Emgrand EC7 Güncel Fiyat Listesi ve Özellikleri

Geely Emgrand EC7 Yakıt Tüketimi

Yakıt türü incelendiğinde Geely Emgrand EC7 araçların benzinli yakıt türüne sahip olduğu biliniyor. Araçların beygir güçlerine baktığımızda 106 HP düzeyinde olması 170 km maksimum hız kapasitesi olduğu biliniyor. Şehir içi ortalama yakıt tüketimleri incelendiğinde günümüzde araçların 6.1 litre yakıt tükettikleri biliniyor.

Şehir dışı yakıt tüketimi incelendiğinde 9.1 litre olduğu bilinen detaylardan bazıları konumundadır. Karma yakıt tüketimi özelliklerine baktığımızda Geely Emgrand EC7 araçların 7.2 litre karma yakıt tükettikleri biliniyor. Yakıt deposu özellikleri ise günümüzde araçların 53 litre olarak ölçülmüştür. Bagaj hacimleri incelendiğinde 680 litre özelliklere sahip olduğu biliniyor ve maksimum tork kapasitesi olarak araçların 133 Nm özelliklere sahip olduğu bilinen detaylardan bazılarıdır. Hız sabitleme sistemi başta olmak üzere yokuş kalkış desteği gibi farklı özellikler araçlarda bulunuyor.

Aynı zamanda araçlar dijital klima sistemi başta olmak üzere alaşımlı jantlar gibi özellikler bulunan en önemli niteliklerdir. Araçların günümüzde aynı zamanda dokunmatik ekran özelliği, navigasyon çubuğu gibi farklı özelliklerinin olduğu biliniyor. 5 ileri düz vites tipi özelliklerine sahip olmalarıyla piyasada ön plana çıkıyorlar. Geely Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Geely Emgrand EC7 Kampanyalı Fiyat Listesi

Geely Emgrand EC7 Kampanyalı Fiyat Listesi

Geely Emgrand EC7 kampanyalı fiyat listesi incelendiğinde donanım paketine göre fiyatların günümüzde farklılık gösterdikleri bilinen detaylardan bazılarıdır. Geely Emgrand EC7 araçların maksimum hız kapasiteleri 170 km/s olarak belirlenmiştir. 106 HP beygir gücü özelliklerine sahiptirler. Maksimum tork kapasiteleri ise  araçların günümüzde 133 Nm özelliklerdedir.

İlginizi Çekebilir; Geely EMGRAND HB Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

5 ileri düz vites özelliklere sahip olmalarıyla biliniyorlar. 7.2 litre karma yakıt tüketimi özellikleri bulunuyor. 53 litre yakıt deposuna sahip olmalarıyla biliniyorlar. Geely Emgrand EC7 araçlar aynı zamanda günümüzde birçok donanımsal özelliği bünyesinde barındırıyor. Navigasyon sistemi başta olmak üzere deri koltuk sistemleri araçlarda bulunuyor. Geely Emgrand EC7 dijital klima sistemi başta olmak üzere araçların yokuş kalkış desteği gibi özellikleri bulunuyor. Geely Emgrand EC7 güncel fiyat listesi ve özellikleri, 2013 model GSL Premium ve 2012 model GSL Premium SR için;

MarkaModelFiyat
Geely Emgrand EC72013 Model GSL Premium290.000TL
Geely Emgrand EC72012 Model GSL Premium SR249.999TL

Geely Emgrand EC7 ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Türkiye’de günümüzde %90 engeli bulunan kişiler ÖTV’den tamamıyla muaf olarak araçları satın alabiliyorlar. Aynı zamanda bu süreçte kişiler %18 KDV oranını ödemek zorunda da kalmıyorlar. Günümüzde Geely Emgrand EC7 araçların ÖTV oranları %60 ile %80 arasında farklılık gösteriyor. Araçların günümüzde 170 maksimum hız kapasitesi bulunuyor ve 106 HP beygir güçlerinin olduğu biliniyor.

Bagaj hacimlerine baktığımız zaman ise araçların 680 litre özelliklere sahip olduğu bilinen detaylardır ve 53 litre yakıt deposu araçlarda bulunuyor. Maksimum tork kapasitesi özellikleri araçların günümüzde 133 Nm düzeyindedir. 5 ileri düz vites özelliklere sahiptirler ve benzinli araç sınıfına sahiptirler. 1498 cc silindir hacmine sahip olmaları onların bilinen en önemli teknik özellikleridir. Geely Emgrand EC7 güncel fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimli;

MarkaModelÖTV
Geely Emgrand EC72013 Model GSL Premium245.453TL
Geely Emgrand EC72012 Model GSL Premium SR195.353TL
Yorum yapın