Geely EMGRAND HB Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Geely EMGRAND HB fiyat listesi ve özellikleri gündeme geldiği zaman 2023 yılında farklı alternatif seçeneklerden söz edebiliriz. Geely EMGRAND HB araçlar günümüzde 1498 silindir hacmiyle ön plana çıkmayı başarıyorlar. Maksimum hız kapasitelerine baktığımızda Geely EMGRAND HB araçların 170 km/s dolaylarında hız kapasitesine sahip olduğunu bilmekteyiz. Beygir gücü özelliklerine baktığımızda ise araçların günümüzde 106 HP dolaylarında olduğu bilinen detaylardan bazıları olarak ön plana çıkıyor.

Uzunluk kapasitelerine baktığımızda Geely EMGRAND HB araçların 4367 mm , genişlik özellikleri ise araçların günümüzde 1789 mm olarak ön plana çıkmayı başarmıştır. Yükseklik özelliklerine baktığımız zaman Geely EMGRAND HB araçların 1470 mm düzeyinde olduğunu biliyoruz.  Boş ağırlık kapasitesine baktığımız zaman ise araçların günümüzde yaklaşık olarak 1266 kg olduğu biliniyor.

Bagaj hacmi özellikleri bakımından Geely EMGRAND HB araçların günümüzde 680 litre özelliklere sahip olduğu bilinir. Maksimum tork kapasitesine baktığımızda ise araçların 133 Nm düzeyinde olduğu bilinmektedir. 0 ile 100 km hızlanma değerleri araçların 8.5 saniye olarak ölçülmüştür. Böylelikle araçlar piyasada oldukça aktif bir konumda bulunuyor ve ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor. 5 ileri düz vites özelliklere sahip olmalarıyla araçlar biliniyor.

Geely EMGRAND HB fiyat listesi ve özellikleri

Geely EMGRAND HB Yakıt Tüketimi

Geely EMGRAND HB araçlar benzinli araç segmentine sahip olmalarıyla ve elektrikli motor özellikleriyle ön plana çıkıyor. Çift motor yapısına sahip olmaları onları piyasada popüler yapan faktörler arasında bulunuyor. Şehir içi ortalama yakıt tüketimi olarak araçların günümüzde 6.1 litre yakıt tükettiklerini bilmekteyiz. Şehir dışı yakıt tüketimine baktığımız zaman ise araçların günümüzde 9.1 litre özelliklere sahip olduğunu biliyoruz.

Ek olarak araçların karma yakıt tüketimlerini incelediğimiz zaman ise 7.2 litre yakıt tüketimine sahip olduklarını bilmekteyiz. Yakıt deposu özelliklerine baktığımızda ise araçlar yaklaşık olarak 52 litre yakıt deposuna sahip durumdadır. Boş ağırlık kapasitesi araçların 1266 kg olarak ön plana çıkarken, bagaj hacmi özellikleri ise araçların 680 litre konumundadır.

İlginizi Çekebilir; Geely Emgrand EC7 Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Maksimum tork kapasitelerine bakınca araçların 133 Nm kapasiteye sahip olduğunu bilmekteyiz. Ek olarak araçların 1498 cc silindir hacmine sahip olmaları Geely EMGRAND HB araçları ön plana çıkaran bazı özelliklerdir. Maksimum hız kapasitesi olarak ise araçların günümüzde 170 km-s özelliklere sahip olduğunu bilmekteyiz. 106 HP beygir gücü özelliklerine sahiptirler. Geely Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Geely EMGRAND HB Kampanyalı Fiyat Listesi

Geely EMGRAND HB Kampanyalı Fiyat Listesi

Geely EMGRAND HB kampanyalı fiyat listesi olarak araçların günümüzde donanım paketlerine göre farklılık gösterdikleri biliniyor. 1266 kg boş ağırlık kapasitesine sahiptirler ve araçların günümüzde 680 litre bagaj hacimleri piyasada mevcut durumdadır. Araçların aynı zamanda günümüzde 4367 mm uzunluk kapasitelerinin olduklarını bilmekteyiz. Genişlik özelliklerine baktığımızda ise araçların günümüzde yaklaşık olarak 1789 mm düzeyinde olduğunu biliyoruz.

Yükseklik kapasitelerine baktığımız zaman Geely EMGRAND HB araçların 1470 mm özelliklerde olduğu biliniyor. Yakıt türü özellikleri araçların benzinli olarak ön plana çıkıyor. Vites tipi yani şanzıman kapasitesi ise araçların 5 ileri düz vites olarak ölçülmüştür. Beygir gücü özelliklerine baktığımızda ise araçların 106 beygir gücüne sahip olduklarını biliyoruz. Premium ile Premium SR için Geely EMGRAND HB fiyat listesi ve özellikleri;

MarkaModelFiyat
Geely EMGRAND HBPremium245.000TL
Geely EMGRAND HBPremium SR249.999TL
Geely EMGRAND HB Kampanyalı Fiyat Listesi

Geely EMGRAND HB ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Geely EMGRAND HB otomobillerinin ÖTV indiriminin oluşumunda rol oynayan günümüzde birçok farklı unsur bulunuyor. Silindir hacmi başta olmak üzere araçların fiyatları ÖTV indiriminin oluşumunda rol oynayan en önemli unsurların başında geliyor. Geely EMGRAND HB araçlar aynı zamanda %60 ile %110 ÖTV oranına sahiptirler.

 Ek olarak araçların günümüzde %18 oranında KDV oranlarının olduğu da bilinen detaylardan bazıları konumundadır. %90 engeli bulunan engelliler ÖTV’den muaf bir şekilde Geely EMGRAND HB araçları satın alabiliyorlar. Ek olarak %45 ile %89 arasında engel durumu oranı bulunan kişilerde araçları %27 indirimli olarak satın alabiliyorlar. Aynı zamanda engelliler %18 KDV oranından da muaftırlar ve KDV’siz + ÖTV’siz Geely EMGRAND HB araçları satın alabiliyorlar. Geely EMGRAND HB fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimli olarak;

MarkaModelÖTV
Geely EMGRAND HBPremium143.191TL
Geely EMGRAND HBPremium SR146.113TL
Yorum yapın