Fiat Periyodik Bakım Fiyatları 2023

Fiat marka araçların periyodik bakımları söz konusu olduğuna günümüzde bu konu araç sahipleri tarafından merak edilen konular arasında yer alıyor. Fiat periyodik bakım fiyatları tam da bu noktada hemen her zaman gündeme geliyor. Fiyatların sürekli olarak güncellendiğini bilmekteyiz. Periyodik bakım günümüzde araçların motor performansını artıran en önemli işlemlerin başında yer alıyor. Dolayısıyla düzenli olarak yaptırılması önem taşıyor.

İçerik

 2023 yılında markanın araçlarının fiyatları sürücüler tarafından çokça merak ediliyor. Özellikle son zamanlarda periyodik bakım fiyatlarının sürekli bir şekilde güncellendiğini biliyoruz. Bu yazıda sizler için 2023 yılında markanın araçlarının periyodik bakımlarını araştırdık. İşte karşınızda merak edilen o fiyatlar!

Fiat Periyodik Bakım Fiyatları

Fiat Periyodik Bakım Neyi Kapsar?

Özellikle günümüzde Fiat araçların periyodik bakımları söz konusu olduğunda markanın araçlarının birçok işlemden geçtiğini bilmek gerekiyor. Bu kapsamda serinin araçlarının düzenli olarak bakımlarının yapılması araçların performansı açısından kritik bir öneme sahiptir. Serinin araçlarının periyodik bakım işlemleri kapsamında aşağıdaki işlemlerin uygulandığını bilmekteyiz. Bunlar;

 • Yağ sızıntı kontrolleri,
 • Süspansiyon sistemi kontrolü,
 • Motor yağı kontrolleri,
 • Fren, far, rot kontrolleri,
 • Lastik kontrolleri ve gerekirse değişim,
 • Hava filtresi ve partikül filtrelerinin kontrol edilmesi,
 • Egzoz borusu kontroller,

Aynı zamanda periyodik bakımın günümüzde yılda 2 defa yaptırılması oldukça önemli bir süreci teşkil eder. Böylelikle araçlar sürüş verimliliğinden ödün vermeden sürücülere en iyi performansı sunmaya devam ederler.

Fiat Periyodik Bakım Neyi Kapsar?

Fiat Ağır Bakımları Kaç Km’de Yapılmalıdır

Serinin araçlarının ağır bakımlarının kaç km’de bir yaptırılması gerektiği sürücüler arasında merak uyandıran konular arasında bulunuyor. Ağır bakım söz konusu olduğunda bu işlemin 70 bin km ile 100bin km aralığında yaptırılması tavsiye edilir. Böylelikle araçlar tam verimli sürüş performansına devam eder. Bundan dolayıdır ki aracınızın ağır bakımlarını düzenli aralıklar halinde yapıyor olmanız şarttır.

Fiat Ağır Bakımları Kaç Km’de Yapılmalıdır

Fiat Ağır Bakım Bakımında Neler Yapılıyor?

Serinin araçlarında ağır bakım kapsamında birçok işlemin yapıldığını bilmekteyiz. Her şeyden önce şunu bilmek gerekir ki ağır bakım ile periyodik bakım işlemleri arasında doğrudan bir paralellik bulunmaktadır. İki bakım türü de hemen hemen birbiriyle benzerlik gösterir. Ağır bakım kapsamında araçlara aşağıdaki işlemler yapılır;

 • Yağ sızıntısı kontrollerin yapılması,
 • Şanzıman sistemlerinin kontrolleri,
 • Rot ayarları, far ayarları, diğer bütün akşamların kontrolleri,
 • Triger seti kontrolleri ve gerekli görülürse değişim işlemleri,
Fiat Ağır Bakım Bakımında Neler Yapılıyor?

Fiat Egea Periyodik Bakım Fiyatları

Fiat Egea araçlar Türkiye’de en çok kullanılan ve ön plana çıkan araçlar olarak biliniyor. Markanın araçlarının periyodik bakım kapsamında şanzıman yağlarının kontrolleri yapılır. Aynı zamanda bütün akşamların kontrolleri en ince ayrıntısına kadar yapılır. Ek olarak motor aksamları ve sistem aksamlarının kontrolleri de yapılarak serinin araçlarının bütün mekanik parçalarının kontrolleri tamamlanmış olur. Periyodik bakımların her yıl iki defa yaptırılması önerilir. Yaz ve kış aylarında yapılması özellikle bu dönemde önemlidir. Böylelikle araçlar her mevsim sürüş performansını kaybetmeden yollarda en iyiyi sunar. Fiat Efea periyodik bakım fiyatları söz konusu olduğu zaman aşağıdaki ücret seçenekleri karşımıza çıkıyor;

Fiat EgeaPeriyodik Bakım1500 TL-3250 TL
Fiat Egea Periyodik Bakım Fiyatları
Fiat Egea Periyodik Bakım Fiyatları

Fiat Egea Yağ Bakımı Fiyatları

Serinin araçlarının yağ bakımı fiyatları söz konusu olduğunda fiyatları servisten servise farklılık gösterdiğinden bahsetmek önemlidir. Markanın araçlarının yağ bakımı kapsamında araçların yağ sızıntılarının kontrolleri yapılır. Aynı zamanda araçların şanzıman yağı kontrolleri yapılmakla beraber serinin araçlarının bütün aksamları kontrol edilir. Yağ bakımının 10 bin km ile 15 bin km’lik zaman dilimi içinde yaptırılması önemlidir. Böylelikle araçlar sürüş konforundan ödün vermeden en iyi sürüş performansını devam ettirir. Yağ bakımı fiyatları her yıl değişiklik gösterir. Dolayısıyla fiyatlar ortalama fiyatlar olarak bilinir. Bu aşamada aşağıda sıraladığımı fiyat seçeneklerinden rahatlıkla söz edebiliriz;

Fiat EgeaPeriyodik Bakım750 TL-1500 TL
Fiat Egea Yağ Bakımı Fiyatları
Fiat Egea Yağ Bakımı Fiyatları

Fiat Egea Kışlık Bakım Fiyatları

Süspansiyon sistemi, şanzıman sistemi ve bütün motor aksamlarının kontrolleri kışlık bakım kapsamında serinin araçlarına yaptırılır. Markanın araçlarının kışlık bakım fiyatları söz konusu olduğunda fiyatlar üzerinde belirleyici faktörün servis firması olduğunu bilmekteyiz. Fiyatlar servisten servise farklılık göstermekle beraber net bir fiyat bilgisinden söz etmek mümkün değildir. Bu kapsamda araçların lastiklerinin kontrolleri de yapılır ve lastikler kış şartlarına hazır hale getirilir. Böylelikle sorunsuz bir sürüş deneyimini en iyi şekilde araç sahipleri kış şartlarında yaşama fırsatlarına sahip olurlar. Aşağıda sıraladığımız fiyat seçenekleri Egea için periyodik bakım ücretleri arasında yer alıyor;

Fiat EgeaPeriyodik Bakım2000 TL-3500 TL
Fiat Egea Kışlık Bakım Fiyatları
Fiat 500L Periyodik Bakım Fiyatları

Fiat 500L Periyodik Bakım Fiyatları

Fiat 500L marka araçlar günümüzde sürücülerin en çok kullanmayı tercih ettiği araçlar olarak ön plana çıkıyor. Serinin araçlarının periyodik bakımları söz konusu olduğunda birçok aşamadan geçtiklerini bilmekteyiz. Süspansiyon sistemi kontrolleri başta olmak üzere şanzıman yağlarının da kontrolleri bu kapsamda yapılır. Aynı zamanda serinin araçlarının bütün mekanik parçalarının aksamları yapılmaktadır. Sistem aksamları da gene bu süreçte yapılan bir diğer periyodik bakım işlemleri olarak biliniyor. Periyodik bakım söz konusu olduğunda aynı zamanda araçların hava filtresi ve partikül fitresi kontrolleriyle beraber egzoz sistemi kontrolleri de yapılmaktadır.

Fiat 500LPeriyodik Bakım1500 TL-3500 TL
Fiat 500L Periyodik Bakım Fiyatları
Fiat 500L Yağ Bakımı Fiyatları

Fiat 500L Yağ Bakımı Fiyatları

Markanın araçlarının yağ bakımlarının 10 bin km ile 17 bin km arasında yaptırılması oldukça kritik bir konudur. Yılda 3 defa yağ bakımının yapılması araç performansını olumlu yönde etkileyecek detaylar arasında bulunuyor. Yağ bakımı kapsamında araçlar birçok aşamadan geçer. Yağ sızıntıları kontrolleri, şanzıman yağı kontrolleri gibi kontroller tamamlanır. Aynı zamanda araçların düzenli olarak yağ bakımının yaptırılması araçların motor performansını artıran en önemli faktörler arasında bulunuyor. Ek olarak serinin araçlarının yağ bakımının düzenli yapılması motor ömrünü de uzatmaktadır.

Fiat 500LPeriyodik Bakım700 TL-1500 TL
Fiat 500L Yağ Bakımı Fiyatları
Fiat 500L Kışlık Bakım Fiyatları
Fiat 500L Kışlık Bakım Fiyatları

Fiat 500L Kışlık Bakım Fiyatları

Kışlık bakım fiyatları günümüzde periyodik bakım sırasında yapılan işlemlerle %90 oranında benzerlik gösterir. Bu süreçte araçların sistemsel aksamları kontrol edilir. Bütün mekanik aksamlarının kontrolleriyle beraber araçların kış şartlarına hazır olup olmadığı kontrol edilmektedir. Ek olarak kışlık bakım kapsamında bu süreçte süspansiyon sistemi, şanzıman yağı ve diğer bileşenlerinde kontrolleri en ufak ayrıntısına kadar yapılmaktadır. Kışlık bakım her yıl 1 kez kış öncesi dönemde yaptırılması gereken bir süreci kapsamaktadır. Aynı zamanda hem güvenlik hem de sürüş performansı açısından önem taşır. Özellikle aşağıdaki fiyat seçeneklerini biliyor olmak; daha uygu fiyatlı bir şekilde kaliteli bir periyodik bakım hizmeti almak anlamına gelir.

Fiat 500LPeriyodik Bakım2000 TL-3750 TL
Fiat 500L Kışlık Bakım Fiyatları
Fiat 500X Periyodik Bakım Fiyatları

Fiat 500X Periyodik Bakım Fiyatları

Fiat 500X araçlar 2023 yılı araç piyasasında en ön planda olan araçlar arasında yer almayı başarıyor. Teknik özellikleriyle başta olmak üzere markanın araçlarının günümüzde ayrıcalıklarla dolu konfor özellikleri sunduğu biliniyor. Periyodik bakım araçlar için kritik bir eşiktir. Dolayısıyla en az 12 ayda 6 ayda 1 yaptırılması gerekir. Periyodik bakım kapsamında araçların ilk öncelikle bütün mekanik bileşenlerinin en ince ayrıntısına kadar bakımları yapılır. Sonrasında ise sistemsel aksamlarının kontrolleri gerçekleştirerek süreç tamamlanmış olur. Böylelikle araçlar performansından ödün vermeden en iyi sürüş deneyimini sunar.

Fiat 500XPeriyodik bakım1500 TL-3800 TL
Fiat 500X Periyodik Bakım Fiyatları
Fiat 500X Yağ Bakımı Fiyatları

Fiat 500X Yağ Bakımı Fiyatları

Yağ bakımı söz konusu olduğu zaman Fiat 500X araçların bakımlarının düzenli olarak yaptırılması oldukça önemlidir. Yağ sızıntısı kontrolleri başta olmak üzere araçların şanzıman yağı kontrolleri en ince ayrıntısına kadar yapılır. Serinin araçlarının yağ bakımlarının 15 bin km ile 20 bin km aralığında yaptırılması önerilmektedir. Şanzıman yağı kontrolleri başta olmak üzere bu süreçte araçların motor yağlarının değişimleri yapılır. Motor yağı değişimleriyle beraber araçların motor performansı en ince ayrıntısına kadar yapılır. Eski yağ boşaltılarak gerekli görülürse yeni yağla değiştirilir. Fiyatlar yıldan yılda değişiklik göstermektedir.

Fiat 500XPeriyodik bakım650 TL-1650 TL
Fiat 500X Yağ Bakımı Fiyatları
Fiat 500X Kışlık Bakım Fiyatlar

Fiat 500X Kışlık Bakım Fiyatları

Araçların kışlık bakımı her yıl düzenli olarak yaptırılması gereken hem güvenlik hem de sürüş performansı açısından önemli bir süreci teşkil eder. Kışlık bakım işlemleri kapsamında araçlara en iyi bakım hizmetleri sunulur. Fiyatlar üzerinde servis firmaları doğrudan belirleyici faktöre sahiptir. Fiyatlar ise her yıl düzenli olarak artış göstererek değişmektedir. Bu bölümde sizlere Fiat 500X araçların kışlık bakım fiyatlarından söz edeceğiz. Sizler için araştırdığımız 2023 yılı kışlık bakım fiyatlarının olduğu ortalama fiyat listesinin bulunduğu tablo aşağıdaki gibidir;

Fiat 500XPeriyodik bakım1750 TL-3950 TL
Fiat 500X Kışlık Bakım Fiyatlar
Fiat Panda Periyodik Bakım Fiyatları

Fiat Panda Periyodik Bakım Fiyatları

Fiat Panda araçlar zarif ve modern tasarımıyla son günlerde ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor. Teknik özellikleriyle beraber konforlu sürüş yetenekleriyle markanın araçları piyasada oldukça fazla ilgi görüyor. Serinin araçlarını periyodik bakımları yılda iki defa yapılır. Genellikle yaz öncesi dönem ve kış öncesi dönemde bakım yaptırılır. Yani bakımlar genel olarak sonbahar ve ilkbahar dönemlerinde yaptırılıyor. Motor aksamları başta olmak üzere sistem aksamları, şanzıman yağı, süspansiyon sistemi, şasiler, lastikler, egzoz boruları, hava filtreleri periyodik bakım kapsamında kontrol edilir. Ek olarak bu süreçte aynı zamanda klimalarında kontrolleri sağlanır.

Fiat Panda Periyodik bakım1750 TL-3800 TL
Fiat Panda Periyodik Bakım Fiyatları
Fiat Panda Yağ Bakımı Fiyatları

Fiat Panda Yağ Bakımı Fiyatları

Markanın araçlarının yağ bakımının her 10 bin km ile 20 bin km arasında yaptırılması önemli bir süreci teşkil eder. Dolayısıyla yağ bakımının düzenli olarak yaptırılması araçların sürüş performansı açısından önemlidir. Sürüş performansını en üst düzeye çıkarmak isteyen sürücüler yağ bakımını belirli periyotlar aralığında yaptırılmasıdır. Yağ sızıntıları bu süreçte kontrol edilir ve onarılır. Aynı zamanda şanzıman yağının da kontrolleri yapılarak araçların bütün motor yağı bileşenlerinin kontrolleri sağlanır. Böylelikle araçların motorları en iyi performansı yaz-kış sürücülere sunmuş olur. Ayrıca düzenli yağ bakımı araçların motor ömrünü uzatmaktadır.

Fiat PandaYağ bakım700 TL-1750 TL
Fiat Panda Yağ Bakımı Fiyatları
Fiat Panda Kışlık Bakım Fiyatları

Fiat Panda Kışlık Bakım Fiyatları

Kışlık bakım her yıl yaptırılması gereken bir bakım olarak ön plana çıkmaktadır. Dolayısıyla araç sahiplerinin düzenli olarak kışlık bakım yaptırmaları günümüzde önemli bir süreci  teşkil etmektedir. Kışlık bakım söz konusu olduğu zaman araçların bütün parçalarının kontrollerinin sağlandığını bilmekteyiz. Ek olarak serinin araçlarının bu kapsamda motor yağları kontrol edilir ve şanzıman sistemlerinin kontrolleri sağlanır. Şasilerde gene bu süreçte kontrol edilen bir diğer önemli aksamlar arasında bulunuyor. Triger kayışı kontrolleri de yapılarak araçların bakımları tamamlanmış düzeyde olur.

Fiat PandaKışlık  bakım2000 TL-4000 TL
Fiat Panda Kışlık Bakım Fiyatları
Fiat Doblo Cargo Periyodik Bakım Fiyatları

Fiat Doblo Cargo Periyodik Bakım Fiyatları

Aile aracı olarak da bilinen Fiat Dobla araçlar günümüzde ticari segment araçlar olarak da piyasada varlık gösteriyor. Periyodik bakımlarının düzenli olarak yaptırılması araçların performansını etkileyen en önemli kritik konular arasında bulunuyor. Periyodik bakım sırasında araçların bütün bileşenleri kontrol edilir ve gerekli görülürse değişimler yapılır. Motor yağında örneğin bir sorun varsa bu kapsamda motor yağı değişimleri yapılır. Ek olarak araçların bütün şanzıman sistemlerinin kontrolleri de gene bu süreçte yapılır. Sistem aksamları ve motor aksamları kontrol edilir ve araçların sürüş performansı artırılır.

Fiat Doblo CargoPeriyodik bakım3000 TL-4000 TL
Fiat Doblo Cargo Periyodik Bakım Fiyatları
Fiat Doblo Cargo Yağ Bakımı Fiyatları

Fiat Doblo Cargo Yağ Bakımı Fiyatları

Ticari sınıf araçlar olarak bilinen markanın araçlarının yağ bakımlarının 11 bin km ile 16 bin km arasında yaptırılması oldukça önemli bir süreci teşkil ediyor. Bu süreçte araçların yağ bakımlarının yılda fazla üç defa yaptırılması oto-servis uzmanları tarafından öneriliyor. Aynı zamanda gene bu süreçte araçların yağ bakımının yaptırılması araçların motor performansını artıran en önemli faktörler arasında bulunuyor. Serinin araçlarının yağ bakımı kapsamında motor yağlarının kontrolleri sağlanır ve gerekli görülürse motor yağlarındaki değişimler yapılmaktadır. Ek olarak bu süreçte şanzıman yağı kontrolleri de sağlanır.

Fiat Doblo CargoYağ bakım1000 TL-2000 TL
Fiat Doblo Cargo Yağ Bakımı Fiyatları
Fiat Doblo Cargo Kışlık Bakım Fiyatları

Fiat Doblo Cargo Kışlık Bakım Fiyatları

Serinin araçlarının kışlık bakımları kış öncesi döneme hazırlık kapsamında yapılmaktadır. Böylelikle markanın araçları kış koşullarına uyumluluk gösterir. Kışın araçların güvenlik açısından ve performans açısından bakımlarının yaptırılması kritiktir. Yollarda güvenli bir sürüş deneyimi için özellikle lastiklerin kontrolleri kışlık bakım kapsamında yapılır. Lastik bakımı sonrasında araçların lastikleri kış şartlarına uyumlu hale getirilir. Böylelikle kışlık bakım olanakları dahilinde araçlar kış şartlarına hazır hale getirilir. Kışlık bakım fiyatları ise günümüzde sürekli olarak her yıl güncellemelerle farklılık göstermektedir. Dolayısıyla sabit bir fiyat bilgisinden ziyade aşağıdaki tabloda bahsedilecek fiyatlar ortalama fiyatlardır.

Fiat Doblo CargoKışlık bakım1500 TL-3000 TL
Fiat Doblo Cargo Kışlık Bakım Fiyatları
Fiat Doblo Combi Yağ Bakımı Fiyatları

Fiat Doblo Combi Periyodik Bakım Fiyatları

Fiat Doblo Combi araçların periyodik bakımları söz konusu olduğunda araçların sürüş performansı açısından bakımlarının yaptırılması önemlidir. Bakımlar yılda iki defa yapılır. Bakım sırasında araçların birçok aşamadan geçtiğini bilmekteyiz. Böylelikle araçların en iyi şartlarda bakımları yaptırılır. Bakım süreci boyunca motor aksamlarının kontrolleri yapılır. Ek olarak otomobillerin hava filtresi ve partikül filtrelerinin kontrolleri sağlanmış olur. Markanın araçlarının periyodik bakımları sırasında aynı zamanda egzoz borusu sistemlerinin de kontrol edildiğini bilmekteyiz. Böylelikle araçlar en iyi sürüş performansını sunar.

Fiat Doblo CombiPeriyodik Bakım1750 TL-3600 TL
Fiat Doblo Cargo Kışlık Bakım Fiyatları
Fiat Doblo Combi Yağ Bakımı Fiyatları

Fiat Doblo Combi Yağ Bakımı Fiyatları

Yağ bakımı günümüzde araçların performansını üst düzeyde tutmak açısından önemli bir konuyu kapsamaktadır. Düzenli yağ bakımının bu kapsamda 10 bin kim 16 bin km arasında yapılması aracın motor performansını olumlu yönde etkilemektedir. Ek olarak serinin araçlarının yağ bakımının yapılması araçların sürüş performansını olumlu yönde etkiler. Bu kapsamda düzenli olarak yağ bakımının yaptırılması araçların motor ömrünü uzatan en önemli konular arasında bulunuyor. Yağ bakımı fiyatları sürekli olarak değişiklik gösterir. Oto-servis firmaları bu konuda belirleyici faktör olarak bilinir.

Fiat Doblo CombiPeriyodik Bakım800 TL-1750 TL
Fiat Doblo Combi Yağ Bakımı Fiyatları
Fiat Doblo Combi Kışlık Bakım Fiyatları

Fiat Doblo Combi Kışlık Bakım Fiyatları

Kışlık bakım fiyatları günümüzde sürekli olarak yapılan yeni güncellemelerle beraber farklılık gösterdiği bilinir. Kışlık bakımın araçların kış şartlarına uyumlu hale gelmesinde önemli bir süreci teşkil ettiğini bilmekteyiz. Böylelikle araçlar her açıdan sürüş performansı açısından en iyi deneyimi sunar. Kışlık bakım kapsamında süspansiyon sistemi, şanzıman yağı kontrolleri, mekanik parça aksamı kontrollerinden geçer. Hava filtresi, partikül filtresi kontrolleri de gene bu süreçte yapılan kontroller arasında bulunmaktadır. Egzoz borusu kontrolleri de yapılarak araçların lastikleri kış şartlarına uyumlu hale getirilir.

Fiat Doblo CombiPeriyodik Bakım2000 TL-3850 TL
Fiat Doblo Combi Kışlık Bakım Fiyatları
Fiat Fiorino Periyodik Bakım Fiyatları

Fiat Fiorino Periyodik Bakım Fiyatları

Fiat Fiorino aile aracı olarak sektörde tanınır. Araçların periyodik bakımlarının düzenli olarak yaptırılması araçların sürüş performansını etkileyen en önemli olguların başında geliyor. Periyodik bakım düzenli olarak yılda iki defa yaptırılmalıdır. Böylelikle her açıdan sürücülere maksimum sürüş performansı sunar. Periyodik bakım fiyatları sektörde sürekli olarak güncellenmektedir. Fiyatlar konusunda net bir fiyat bilgisinden söz etmek mümkün değildir. Bakım süreci kapsamında araçların ilk olarak bütün sistem aksamları ve mekanik aksamlarının kontrolleri sağlanır. Şasi kontrolleri, şanzıman sistemi kontrolleri yapılarak araçların bakım süreci tamamlanır.

Fiat FiorinoPeriyodik Bakım1500 TL-3250 TL
Fiat Fiorino Periyodik Bakım Fiyatları
Fiat Fiorino Yağ Bakımı Fiyatları

Fiat Fiorino Yağ Bakımı Fiyatları

Yağ bakımı fiyatları 2023 yılında farklılık gösterir. 2023 yılında yağ bakımı fiyatları sürekli olarak yeni güncellemelerle değişiklik gösterir. Fiat Fiorino araçların yağ bakımı kapsamında şanzıman yağı değişimleri, motor yağı değişimleri yapılır. Ek olarak araçların motor yağındaki eski yağ boşaltılır ve yeni yağ ilave edilir. Serinin araçları günümüzde her açıdan maksimum sürüş konforunu sunmak amacıyla tasarlanmıştır. Dolayısıyla her açıdan sürücülere en iyi deneyimin sunulması için araçların 10 bin km ile 15 bin km arasında bakımlarının yaptırılması önemlidir.

Fiat FiorinoPeriyodik Bakım650 TL-1700 TL
Fiat Fiorino Yağ Bakımı Fiyatları
Fiat Fiorino Kışlık Bakım Fiyatları

Fiat Fiorino Kışlık Bakım Fiyatları

Kışlık bakım söz konusu olduğu zaman araçların bu süreçte birçok işlemden geçtiğini bilmekte fayda vardır. Serinin araçlarının kışlık bakımlarının her yıl kasım ve aralık ayında yaptırılması oto-servis firmaları tarafından tavsiye edilmektedir. Kışlık bakım kapsamında periyodik bakımda olduğu gibi araçlar tam muayeneden geçerler. Ek olarak lastikleri kontrol edilerek lastikler kışlık şartlara uyumlu hale getirilir. Böylelikle maksimum sürüş konforu sürücülere kış şartlarında da sunulmuş olur. Kışlık bakım hem güvenlik hem de sürüş konforu açısından mutlak suretle yaptırılması gereken kritik bir işlemdir.

Fiat FiorinoPeriyodik Bakım2000 TL-3750 TL
Fiat Fiorino Kışlık Bakım Fiyatları
Fiat Pratico Periyodik Bakım Fiyatları

Fiat Pratico Periyodik Bakım Fiyatları

Serinin en gösterişli ve modern tasarım olanaklarıyla ön plana çıkan araçları Fiat Pratico araçlar son günlerde ilgileri üzerine çekiyor. Bu araçların teknik özelliklerine baktığımızda her açıdan en iyi sürüş deneyimini sürücülere sunmak amacıyla piyasaya sürüldüğünü bilmekteyiz. Serinin araçlarının periyodik bakım fiyatları sürekli olarak farklılık gösterir. Dolayısıyla sabit bir fiyat bilgisinden söz etmektense fiyatlar ortalama bazda olduğundan bahsetmek daha doğru olacaktır. Periyodik bakım kapsamında serinin araçlarının motor aksamları ve sistem aksamları en ince ayrıntısına kadar kontrol edilir. Böylelikle sürücülere en iyi deneyimi sunmak amacıyla Fiat Pratico araçlar piyasada ön plana çıkmış olur.

Fiat Pratico Periyodik Bakım1550 TL-3050 TL
Fiat Pratico Periyodik Bakım Fiyatları
Fiat Pratico Yağ Bakımı Fiyatları

Fiat Pratico Yağ Bakımı Fiyatları

Düzenli olarak yağ bakımının 10 bin km ile 15 km aralığında yaptırılması gerekir. Yağ bakımı düzenli olarak yaptırılan araçların sürüş performansı açısından en iyi deneyimi sunduğu bilinir. Markanın araçlarının en iyi sürüş performansı sunabilmesi için yağ bakımının yılda 3 kez yaptırılması önemlidir. Aynı zamanda serinin araçlarının yağ bakım fiyatları da son günlerde merak edilen unsurlar arasında bulunuyor. Fiyatlar üzerinde günümüzde belirleyici rolü servis firmaları oynuyor. Firmalardan firmalara fiyatlar farklılık gösterir. Aynı zamanda fiyatların her yıl düzenli periyotlar halinde artış gösterdiği de bilinen detaylardan birisidir.

Fiat PraticoYağ Bakım750 TL-1800 TL
Fiat Pratico Yağ Bakımı Fiyatları
Fiat Pratico Kışlık Bakım Fiyatları

Fiat Pratico Kışlık Bakım Fiyatları

Kışlık bakım fiyatları 2023 yılında sürücüler tarafından merak edilen konular arasında bulunuyor. Kışlık bakım kapsamında araçların birçok aşamadan geçtiğini bilmekteyiz. Araçların bu kapsamda lastiklerinin kontrolleri sağlanır ve lastikler kış şartlarına uyumlu hale getirilir. Aynı zamanda mekanik ve sistemsel akşamların kontrolleri de gene bu süreçte yapılan bakımlar arasında bulunuyor. Kışlık bakım süreci günümüzde düzenli olarak yapılması gereken bir süreç olarak biliniyor. Dolayısıyla mutlak suretle güvenli bir sürüş performansı için her yıl yaptırılması gerekli bir bakım olarak ön plana çıkmaktadır.

Fiat PraticoKışlık Bakım1600 TL-3800 TL
Fiat Pratico Kışlık Bakım Fiyatları
Fiat Doblo Frigo Maxi Periyodik Bakım Fiyatları

Fiat Doblo Frigo Maxi Periyodik Bakım Fiyatları

Araçların günümüzde sürüş performansının düşmemesi için ve güvenlikli bir sürüş konforu sağlayabilmesi için periyodik bakımlarının yapılması kritik bir konudur. Düzenli olarak periyodik bakımları yapılan araçların bütün aksamları en iyi şekilde çalışma deneyimine sahip olur. Periyodik bakım kapsamında araçların lastik kontrolleri yapılmakla beraber hava filtresi kontrolleri de en iyi şekilde yapılır. Aynı zamanda sistemsel aksamlarının da kontrolleri yapılır. Böylelikle araçlar en iyi sürüş deneyimine hazır hale gelir. Markanın araçlarının periyodik bakımlarının yılda 2 defa yaptırılması önerilmektedir.

Fiat Doblo Frigo MaxiPeriyodik Bakım2000 TL-3750 TL
Fiat Doblo Frigo Maxi Periyodik Bakım Fiyatları
Fiat Doblo Frigo Maxi Yağ Bakımı Fiyatları

Fiat Doblo Frigo Maxi Yağ Bakımı Fiyatları

Yağ bakımı fiyatları günümüzde sürekli olarak değişen bir konuyu teşkil etmektedir. Dolayısıyla fiyatlar sürekli olarak yeni güncellemelerle değişiklik gösterir. Yağ bakımının düzenli olarak 10 bin km’de bir yaptırılması gerekir. Yağ bakımının düzenli olarak yaptırılması araçların sürüş performansını artıran en önemli faktörler arasında bulunuyor. Maksimum sürüş konforu açısından yağ bakımın yaptırılması önemlidir. Aynı zamanda düzenli yağ bakımının yapılması araçların motor ömrünü de uzatır. Yağ bakımı fiyatları konusunda sizler için bu yazıda fiyat listesini araştırdık. Fiyatlar ortalama olarak aşağıdaki tabloda olduğu gibidir!

Fiat Doblo Frigo MaxiYağ Bakımı1000 TL-2000 TL
Fiat Doblo Frigo Maxi Yağ Bakımı Fiyatları
Fiat Doblo Frigo Maxi Kışlık Bakım Fiyatları

Fiat Doblo Frigo Maxi Kışlık Bakım Fiyatları

Serinin araçlarının kışlık bakımı hem güvenlik açısından hem de sürüş performansı açısından önemli bir konuyu kapsar. Dolayısıyla kış öncesi dönemde kışlık bakımın yapılması önemlidir. Böylelikle araçlar kışın sürüş performansından ödün vermeden en iyi standartlarda çalışma avantajına sahip olurlar. Kışlık bakım kapsamında serinin araçlarının süspansiyon sistemleri, motor yağlarının kontrolleri yapılır. Aynı zamanda sistemsel ve mekanik parça aksamlarının da kontrolleri en ince ayrıntısına kadar bu süreçte yapılır. Markanın araçlarının böylelikle düzenli olarak kışlık bakımları yapılarak en iyi sürüş performansını sunduğu bilinmektedir.

Fiat Doblo Frigo MaxiKışlık Bakımı2000 TL-4250 TL
Fiat Doblo Frigo Maxi Kışlık Bakım Fiyatları
Fiat Ducato Periyodik Bakım Fiyatları

Fiat Ducato Periyodik Bakım Fiyatları

Günümüzde Fiat Ducato araçların periyodik bakımları söz konusu olduğunda araçların düzenli olarak bakımlarının yaptırılması önemlidir. Aksi durumda araçların sürüş performanslarında ciddi manada düşüşler olabilir. Periyodik bakım kapsamında araçların bütün motor aksamlarının kontrolleri ve sistem aksamlarının kontrolleri yapılmaktadır. Sonrasında araçların partikül filtresi başta olmak hava filtresi ve egzozları kontrol edilir. Aynı zamanda araçların gene bu süreçte bütün temel aksamlarının yanı sıra şanzıman sistemi ve şasi kontrolleri yapılarak gerekli görüldüğü taktirde değişimleri de gerçekleşmiş olur. Markanın araçlarının periyodik bakımları söz konusu olduğunda günümüzde fiyatlar sürekli olarak güncellenmektedir.

Fiat DucatoPeriyodik Bakım2000 TL-3500 TL
Fiat Ducato Periyodik Bakım Fiyatları
Fiat Ducato Yağ Bakımı Fiyatları

Fiat Ducato Yağ Bakımı Fiyatları

Serinin araçlarının 10 bin km’de bir araçlarının yağ bakımlarının yaptırılması önemlidir. Böylelikle sorunsuz bir sürüş deneyimi açısından en verimli deneyimi sunacaktır. Yağ bakımının düzenli olarak yaptırılması araçların aynı zamanda motor kullanım ömrünü de artıracak en önemli faktörler arasında bulunuyor. Böylelikle araçların motor performansı artmış olacak ve daha iyi performans avantajı sağlayacaktır. Yağ bakımı kapsamında şanzıman yağı değişimi ve kontrolleri de bu süreçte yapılır. Aynı zamanda serinin araçlarının yağ sızıntılarının da kontrolleri gerçekleşerek araçların en iyi sürüş deneyimi sunması amaçlanmış olur.

Fiat DucatoYağ Bakım750 TL-2000 TL
Fiat Ducato Yağ Bakımı Fiyatları
Fiat Ducato Kışlık Bakım Fiyatları

Fiat Ducato Kışlık Bakım Fiyatları

Kışlık bakım fiyatları günümüzde 2023 yılında merak edilen konu başlıkları arasında bulunuyor. Fiyatların oluşumunda günümüzde servis firmaları doğrudan belirleyici rol oynarken, fiyatlar sürekli olarak güncellenmektedir. Kışlık bakım kapsamında araçların bütün aksamlarının kontrolleri gene periyodik bakımda olduğu gibi yapılır.

YouTube video

Ayrıca lastik kontrolleri bu süreçte en ince ayrıntısına kadar incelenir ve kışlık şartlara uyum sağlayacak şekilde yapılır. Böylelikle araçların sürüş konforu en iyi standartlarda gerçekleşmiş olur. Markanın araçlarının kışlık bakımlarının düzenli olarak yaptırılması sürüş deneyimi açısından hayati öneme sahip kavramlardan birisi olarak ön plana çıkmaktadır.

Fiat DucatoKışlık Bakım2500 TL-4250 TL
Fiat Ducato Kışlık Bakım Fiyatları

Fiat Egea periyodik bakım ücreti ne kadar?

Fiat Egea periyodik bakım fiyatları bin 500 TL ile 2 250 TL arasında değişiklik gösteriyor. Burada fiyatlar konusuna tercih ettiğiniz servisin de etkisi bulunuyor.

Fiat 500L periyodik bakım fiyatları ne kadar?

Fiat 500L periyodik bakım ücretleri ortalama olarak bin 500 TL ile 3 bin 500 TL arasında değişiyor. Özellikle bu tarz bir hizmet öncesinde detaylı bir araştırma yapmanız hemen her zaman öneriliyor.

Fiat 500X periyodik bakım fiyatı ne kadardır?

Fiat 500X periyodik bakım ücretleri söz konusu olduğu zaman karşımıza 650 TL ile bin 650 TL gibi bir rakam çıkıyor.

Yorum yapın