Volvo S60 Cross Country Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Volvo S60 Cross Country fiyat listesi ve özellikleri söz konusu olduğu zaman karşımıza farklı seçenekler çıkmaktadır. İsveç çeliğinden üretilerek piyasaya sürülen Volvo S60 Cross Country araçlar günümüzde güvenlik özellikleriyle ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor. Serinin araçları sürücülere her açıdan konforlu bir sürüş deneyimi sunmak amacıyla tasarlanmıştır. Her açıdan sizlere en iyi sürüş deneyimini sunan markanın araçlarının günümüzde 1969 cc silindir hacminin bulunduğu biliniyor.

Aynı zamanda serinin araçlarının maksimum hız kapasitesi ise günümüzde yaklaşık olarak 210 km/s olarak ön plana çıkıyor. 0 ile 100 hızlanma standartları ise serinin araçlarının 7.7 saniye olduğu bilinen detaylardan bazılarıdır. Ek olarak markanın araçlarında hız sabitleme sistemi başta olmak üzere otomatik frenleme sistemi, kör nokta uyarı sistemi gibi farklı özelliklerin olduğu biliniyor.

Maksimum tork kapasitesi özellikleri incelendiğinde markanın araçlarının 400 Nm tork kapasitesine sahip olduğu biliniyor. Bu süreçte aynı zamanda vites tipi olarak araçların 8 ileri otomatik vitese sahip olduğu bilinmektedir. Bagaj hacmi araçların 380 litredir. Navigasyon gösterge çubuğu, otomatik klima sistemi, aerodinamik sürüş konforu araçlarda günümüzde bulunan en önemli son nesil özelliklerdir.

Volvo S60 Cross Country ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Volvo S60 Cross Country Yakıt Tüketimi

Her şeyden önce serinin araçları günümüzde dizel motorlu araçlar olarak ön plana çıkmaktadır. Markanın araçlarının yakıt tüketimi özelliklerine baktığımızda karma yakıt tüketimi olarak araçların 4.6 litre yakıt tükettiklerini bilmekteyiz. Şehir içi ortalama yakıt tüketimi olarak ise serinin araçlarının 5.8 litre ile 5.9 litre yakıt tükettiği bilinir. Şehir dışı yakıt tüketimi serinin araçlarının 3.6 litre ile 3.9 litre arasındadır. Bu değerlerden de anlaşılacağı üzere Volvo S60 Cross Country araçlar günümüzde yakıt dostu araçlar olarak ön plana çıkıyor.

Günümüzde benzin fiyatlarının zirve noktalara ulaştığı bugünlerde markanın araçları sürücülere her açıdan maddi tasarruf imkanı sağlamaktadır. Yakıt deposu özelliklerini incelediğimizde araçların 68 litre yakıt deposuna sahip olduğunu gözlemlemekteyiz. Uzunluk 4638 mm, genişlik ise 1899 mm olarak ön plana çıkmaktadır.

Serinin araçlarının yükseklik kapasitesini incelediğimizde ise 1539 mm düzeyinde olduğu gözlemlenebiliyor. Direksiyon simidi, koltuk dayama sistemi, multimedya ekran, sırt ve bel desteği araçlarda bulunan özelliklerden bazıları konumundadır. Dijital klima sistemi ve elektrikli ayna sistemleri gene araçlarda bulunan bir diğer özelliklerdir. Volvo Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Volvo S60 Cross Country Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Volvo S60 Cross Country Kampanyalı Fiyat Listesi

Markanın araçlarının son günlerde sürücüler tarafından merak edilen unsurlarından birisi de fiyat listesi olarak ön plana çıkıyor. Serinin araçlarının fiyat listesinin oluşumunda rol oynayan en önemli faktörlerin başında donanım paketi geliyor. Donanım paketinden paketine farklı varyans sistemi özelliklerine bağlı olarak araçların fiyatlarının değişkenlikler gösterdiği bilinmektedir. Serinin araçları her şeyden önce yakıt dostu oldukları için sıklıkla tercih etmektedir.

Aynı zamanda araçların güvenlik özelliklerini incelediğimiz zaman 5 puan üzerinden 5 tam puan aldıklarını gözlemlemekteyiz. Serinin araçları konforlu iç ve dış tasarımıyla ilgileri üzerine çekmektedir. Önden çekişli araçlarda olarak ön plana çıkmaları ve alaşımlı jantlara sahip olmaları serinin araçlarının ön plana çıkan özellikleri arasında bulunuyor. Ön ve arka süspansiyon sistemi araçlarda mevcut olup, araçlarda otomatik uyarı sistemi de bulunuyor. Volvo S60 Cross Country fiyat listesi ve özellikleri AWD Plus için;

MarkaModelFiyat
Volvo S60 Cross CountryAWD Plus1.977.809TL
Volvo S60 Cross Country Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023
Volvo S60 Cross Country ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Volvo S60 Cross Country ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Volvo S60 Cross Country araçların ÖTV oranları %80 ile %150 arasında farklılık göstermektedir. Serinin araçlarının ÖTV oranlarının oluşumunda rol oynayan en önemli faktörleri başında silidir hacmi gelmektedir. Silindir hacmi + donanım paketi yüzdelik olarak ÖTV oranlarını oluşturan unsurlardan birisidir. Serinin araçlarının günümüzde birçok teknik özelliklerinin bulunduğu bilinmektedir.

190 HP beygir gücüne sahip olmalarının yanı sıra serinin araçlarının 400 nm tork kapasitesine sahip olduğu bilinen unsurlardan bazıları konumundadır. 1539 mm yükseklik, 1899 mm genişlik kapasitelerine sahiptirler. %90 engelli vatandaşlarımız bu araçları günümüzde ÖTV’siz olarak satın alma ayrıcalığına sahiptir. 8 ileri otomatik vites araçların şanzıman sistemi olarak ön plana çıkan özellikleri arasındadır. Volvo S60 Cross Country fiyat listesi ve özellikleri ÖTV dahil;

MarkaModelFiyat
Volvo S60 Cross CountryAWD Plus1.823.343TL
Volvo S60 Cross Country ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın