Volvo S60 Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Volvo S60 fiyat listesi ve özellikleri konusunda merak ettiklerinizi bu yazımızda rahatlıkla bulabilirsiniz! Volvo S60 araçlar İsveç menşeili araçlar olarak ön plana çıkmayı başarıyor. Serinin araçlarının günümüzde ön plana çıkan birçok donanım özelliği bulunuyor. Şanzıman türü araçların otomatiktir. Beygir gücü ise markanın araçlarının 254 HP olarak ön plana çıkmaktadır. Çekiş sistemi özellikleri serinin araçlarının önden çekişli olarak ön plana çıkıyor.

Araç türü binektir.  Segment türü ise serinin araçlarının Premium D olarak ön plana çıkmaktadır. Gövde tipi özelliklerini incelediğimizde araçların Sedan marka özelliklere sahip olduğu biliniyor. Motor tipi serinin araçlarının içten yanmalı standart olarak bilinir. Seri S60, alt seri T5 düzeydedir. Azami tork kapasitesi serinin araçlarının 350 nm olarak ön plana çıkmaktadır.

Şanzıman türü günümüzde markanın araçlarının otomatik olurken, şanzıman kademesi ise 8 ileri şeklindedir. Ek olarak çekiş özellikleri araçların önden çekişli düzeyde olarak ön plana çıkıyor. Çarpışma testi araçlarda vardır. NCAP-ANCAP puanı araçların 5 yıldızdır. Yol yardım hizmeti serinin araçlarında bulunan bir özellik olarak günümüzde ön plana çıkmayı başarmaktadır.  Yol yardım bilgileri garanti süresi boyunca tamamıyla ücretsizdir.

Volvo S60 Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Volvo S60 Yakıt Tüketimi

Serinin araçlarının yakıt tipi günümüzde benzinli olarak ön plana çıkmaktadır. Silindir hacmi araçların 1969 cc düzeydedir. Silindir adedi 4’tür. Yakıt püskürtme sistemi araçların direkt enjeksiyon düzeyindedir. Besleme tipi olarak markanın araçlarının turbo özelliklere sahip olduğunu bilmekteyiz. 350 nm tork kapasitesine sahiptir. 254 HP beygir gücü araçlarda mevcut durumdadır.

 Araçların şehir içi yakıt tüketimi 6.0 ile 6.5 arasında farklılık gösterebiliyor. Şehir dışı yakıt tüketimi olarak ise serinin araçları günümüzde 5.0 ile 5.6 arasında yakıt tüketimi gerçekleştirir. Ortalama yakıt tüketimi olarak markanın araçlarının 5.7 ile 5.9 arasında yakıt tükettikleri bilinmektedir.  Motor tipi araçların içten yanmalı standart olarak ön plana çıkmaktadır.

Premium D segment araç sınıfına sahip olmasıyla ilgileri üzerine çeken serinin araçları Sedan gövde tipine sahiptir. Yokuş kalkış desteği başta olmak üzere hız sabitleme sistemi, kör nokta uyarı sistemi, otomatik frenleme sistemleri araçlarda bulunan özelliklerdir. ESC ve ABS sistemleri de gene araçlarda bulunan en önemli özelliklerden bazıları konumundadır. Markanın araçlarında dijital klima sistemi de günümüzde mevcut durumdadır. Volvo Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Volvo S60 Kampanyalı Fiyat Listesi

Volvo S60 Kampanyalı Fiyat Listesi

Otomobillerin kampanyalı fiyat listesi günümüzde donanım paketine bağlı olarak farklılık gösterebiliyor. Sedan gövde tipine sahip olmaları serinin araçlarını ön plana çıkaran özellikler arasında bulunuyor. 254 HP beygir gücü, 350 nm tork kapasitesine markanın araçları sahip durumdadır. 1969 cc silindir hacmine sahip olan araçların günümüzde Premium D segmentine sahip olduğu biliniyor.

Benzinli araç sınıfına sahiptirler. Otomatik şanzıman türü araçlarda mevcut olup, şanzıman kademesi araçlarda 8 ileri şeklindedir. Besleme tipi olarak serinin araçlarının turbo özelliklerde olduğu biliniyor.  12 yıllık paslanmazlık garantisi, 8 yıl boya garantisi ve 3 yıl 100 bin km mekanik garantisi araçlarda mevcut durumdadır. Serinin araçları her açıdan sürücülere en iyi sürüş konforunu vermeyi başarmaktadır. Volvo S60 fiyat listesi ve özellikleri farklı versiyonlar için;

MarkaModelFiyat
Volvo S60Inscription Plus B5 AWD Mild Hybrid1.643.437TL
Volvo S60S60 B5 AWD Ultimate,  1.884.747TL
Volvo S60 Kampanyalı Fiyat Listesi
Volvo S60 ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Volvo S60 ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Markanın araçlarının ÖTV indirimli fiyat listesinin oluşumunda günümüzde rol oynayan birçok faktörün olduğu biliniyor. Her şeyden önce serinin araçlarını günümüzde %90 engel durumu bulunan T.C. vatandaşları ücretsiz olarak satın alma avantajına sahiptir. Böylelikle cazip fiyat garantisiyle araç satın alabiliyorlar. %45 ile %89 arasında engel durumu bulunan kişiler araçları %28 ÖTV indirimli olarak satın alabilmektedir.

Volvo S60 araçların günümüzde hız sabitleme sistemi başta olmak üzere birçok farklı teknik özelliği bulunuyor. Sürücülere maksimum konforlu sürüş deneyimi sunan araçların direksiyon tutuş özellikleri 5 üzerinde 5 puan almıştır. Ön ve arka hava yastığı araçlarda mevcuttur. Ek olarak serinin araçlarında günümüzde 254 HP beygir gücü bulunuyor. Volvo S60 fiyat listesi ve özellikleri ÖTV ile;

MarkaModelFiyat
Volvo S60Inscription Plus B5 AWD Mild Hybrid1.523.534TL
Volvo S60S60 B5 AWD Ultimate,  1.775.545TL
Volvo S60 ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın