Suzuki Vitara Hibrit Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Suzuki Vitara Hybrid fiyat listesi ve özellikleri konusunda merak edilenlerin tamamı bu yazımızda var! Suzuki Vitara Hybrid, çeşitli güçlü sürüş özellikleri sunan güvenilir, çevre dostu bir SUV araçtır. 1.4 litrelik benzinli motora ve iki motorlu Hibrid sisteme sahiptir. İki motorlu kurulum, otomobilin elektrik ve benzin gücü arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapmasına ve yakıt verimliliğini artırmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Benzinli motor maksimum 103 kW ve 188 Nm tork çıkışına sahipken, elektrik motoru 60kW ve 270Nm torka sahiptir. Bu özellikler Hybrid modelini benzinli versiyondan daha güçlü hale getirir.

Aracın elektrik motoru ayrıca yakıt ekonomisini ve emisyonları da artırıyor. 4.2l/100km yakıt verimliliği sağlayabilir. Ayrıca CO2 emisyonları manuel model için 98 g/km olarak derecelendirilmiştir. Gelişmiş özellikler açısından Vitara Hybrid, Apple CarPlay ve Android Auto ile yedi inçlik bir dokunmatik ekrana sahiptir.

Standart olarak sat navigasyon, arka park sensörleri ve adaptif hız sabitleme kontrolüne ve otomatik acil frenleme, şerit değiştirme uyarısı ve şerit tutma yardımı gibi birçok güvenlik özelliğine sahiptir. Vitara Hybrid, güvenilir ve verimli bir SUV araç isteyenler için mükemmel bir seçim haline getiren modern teknoloji ile birlikte kaliteli performans sunar.

Suzuki Vitara Hibrit Fiyat Listesi ve Özellikleri

Suzuki Vitara Hibrit Yakıt Tüketimi

Suzuki Vitara Hybrid araç, güçlü performans ve gelişmiş teknolojilerin benzersiz bir kombinasyonunu sunan birinci sınıf bir araçtır. Hem iki hem de dört tekerlekten çekiş konfigürasyonlarında mevcuttur.Böylelikle mükemmel verimlilikle inanılmaz performans sunmak için elektrikli ve benzinli gücü birleştiren güçlü bir hibrid sistem sunmaktadır.

Dört tekerlekten çekişli Vitara Hybrid, ortalama yakıt ekonomisi başına 33 km kadar derecelendirilmiştir. Böylelikle 188 beygir gücü ve 221 kg – feet tork üreten 2.0 litrelik dört silindirli SHVS Hybrid güç aktarma organına sahiptir. Gelişmiş elektrik motoru ile Vitara Hybrid, yalnızca pil gücüyle 40 mph’ye kadar seyahat edebilir.Ayrıca elektrik yardımı ile 130 mph’nin üzerinde bir hıza ulaşabilir.

Teknoloji söz konusu olduğunda, Vitara Hybrid, Apple CarPlay ve Android Auto uyumluluğuna sahiptir.  7.0 inç dokunmatik ekranın yanı sıra kör nokta izleme, arka park sensörleri ve arka görüş kamera sistemi de dahil olmak üzere birçok olanakla donatılmıştır. Ayrıca, gerçek zamanlı trafik ve hava durumu bilgileri için bir akıllı telefona bağlanabilen entegre bir navigasyon sistemine sahiptir. Suzuki Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Suzuki Vitara Hibrit Fiyat Listesi ve Özellikleri

Suzuki Vitara Hibrit Kampanyalı Fiyat Listesi

Suzuki Vitara Hybrid aracın en son modeli, 60kW elektrik motoru ile birleştirilmiş 1.4L 4 silindirli bir motora sahip olmasıyla ön plana çıkıyor. Bu güçlü kombinasyon maksimum 140 beygir gücü ve maksimum 220 Nm tork sağlar. Hibrit teknolojisi nedeniyle, Suzuki Vitara Hybrid aracının yakıt ekonomisi derecesi son derece avantajlıdır. 130 g/km’nin hemen altında etkileyici bir CO2 emisyon oranına sahiptir. Dolayısıyla bu özelliklerde aracı günümüzde çevre dostu bir araç haline getiriyor.

Bu hibrit aracın yakıt ekonomisi, yeniden kullanım için frenlerden üretilen enerjiyi yakalayabilen rejeneratif fren sistemi ile geliştirilmiştir. Verimli yakıt ekonomisine ek olarak, Suzuki Vitara Hybrid tam zamanlı dört tekerlekten çekiş teknolojisi ile maksimum konfor sunar. Suzuki Vitara Hybrid fiyat listesi ve özellikleri GL ve diğer seriler için;

MarkaModelFiyat
Suzuki Vitara HibritGL Elegance844.000TL
Suzuki Vitara HibritÇift Renk GL Elegance854.000TL
Suzuki Vitara HibritAllGrip GL Elegance934.000TL
Suzuki Vitara HibritGLX Premium964.000TL
Suzuki Vitara Hibrit Fiyat Listesi ve Özellikleri
Suzuki Vitara Hibrit ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Suzuki Vitara Hibrit ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Suzuki Vitara Hybrid, 12 kWh elektrik motoruyla birlikte 1.4 litrelik benzinli motor sistemine sahiptir. Bu güç aktarma organı, 130 kW ve 270 Nm torkla kombine bir güç çıkışı üreterek her türlü araziyi kolaylıkla gezmenizi sağlamaktadır. Araç, 4.7L/100km’ye kadar etkileyici bir yakıt ekonomisine sahiptir. Böylelikle sürücülere araç mükemmel bir sürüş konforu sunmayı başarmaktadır. Araçların ÖTV oranı %60’dır.

Vitara Hybrid ayrıca dört tekerlekten çekiş özelliğine sahiptir. Böylelikle her türlü arazide mükemmel sürüş konforu sağlamaktadır. Araçlar 18 inç alaşım jantlar ve her türlü arazide stabil kalmasına yardımcı olan bir ayar süspansiyonu sistemine sahip olmasıyla piyasada ilgileri üzerine çekiyor. %90 engeli bulunan araçları ÖTV’siz satın alabiliyor. Suzuki Vitara Hybrid fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle birlikte;

MarkaModelFiyat
Suzuki Vitara HibritGL Elegance776.656TL
Suzuki Vitara HibritÇift Renk GL Elegance790.454TL
Suzuki Vitara HibritAllGrip GL Elegance805.535TL
Suzuki Vitara HibritGLX Premium816.324TL
Suzuki Vitara Hibrit ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın