Suzuki Swift Hibrit Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Suzuki Swift Hybrid fiyat listesi ve özellikleri hakkında merak edilenlerin tamamına bu yazımızda yer verdik! Suzuki Swift Hybrid araçlar günümüzde çevre dostu ve kompakt hatchback araçlar olarak bilinir. Mükemmel yakıt verimliliği, kaliteli sürüş yetenekleriyle ünümüzde markanın araçları her daim ön plana çıkmayı başarmaktadır. Serinin araçlarının günümüzde teknik özellikleri sürücülere en iyi sürüş deneyimini sunmayı başarıyor.

Suzuki Swift Hybrid, toplam 101 beygir gücü ve 125 lb – ft tork sağlayan 1.2 litrelik turbo şarjlı bir motora sahiptir. Bu motor, hibritin 55 mpg’lik bir kombine yakıt ekonomisi derecesine ulaşmasını sağlar. Böylelikle güç, düzgün çalışma sunan ve yakıt ekonomisini optimize eden sürekli değişken bir şanzıman aracılığıyla tekerleklere aktarılır.

Suzuki Swift Hybrid ayrıca aracın toplam ağırlığını azaltmaya yardımcı olan yüksek mukavemetli çelikten yapılmış hafif bir gövde yapısına sahiptir. Bu yakıt ekonomisini iyileştirmeye yardımcı olur.Aynı zamanda aracın daha yüksek hızlarda sürücülerin daha iyi denge kontrolü gerçekleştirmesini sağlar. Ayrıca markanın araçları, genellikle frenleme sırasında kaybedilen enerjiyi yakalayan ve hibrit aküyü şarj etmek için kullanan rejeneratif bir fren sistemi özelliklerine sahip olmasıyla ön plana çıkıyor.

Suzuki Swift Hibrit Fiyat Listesi ve Özellikleri

Suzuki Swift Hibrit Yakıt Tüketimi

Suzuki Swift Hybrid, hem benzinli hem de elektrikli teknolojilerin en iyisini birleştiren güvenilir ve benzersiz bir hibrit araçtır. Bu hibrit araç son derece verimli ve çevre dostudur. Swift Hybrid, geleneksel benzinli modellerden farklı olmasını sağlayan bir dizi teknik özellik sistemine sahiptir. İlk olarak, benzinli motor ve yüksek torklu bir elektrik motorunu birleştiren hibrid bir güç aktarma organı araçların ön plana çıkan özelliklerindendir.

Bu güç aktarma organı, sistemi maksimum verimlilik için optimize eden üst düzey bir hibrit bilgisayar sistemi tarafından kontrol edilir. Ayrıca, güç aktarma organı 52 kW’a kadar güç üretir. Böylelikle ortalama 57 kmyakıt verimliliği sağlar. Suzuki Swift Hybrid, kaliteli bir özellik listesine sahiptir. Araçların kabini otomatik klima kontrol sistemi, start – stop sistemi ve navigasyon, Apple CarPlay ve Android Auto özellikli 11 inçlik bir multimedya eğlence sistemi ile donatılmıştır.

Ek olarak markanın araçları günümüzde alaşım jant paketi, ön sis lambası sistemi ve otomatik far sistemine sahip olmasıyla ilgileri üzerine  çekmeyi başarmaktadır. Swift Hybrid ayrıca şerit değiştirme uyarısı, kör nokta izleme ve sürücü dikkat uyarı sistemi de dahil olmak üzere gelişmiş güvenlik özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Suzuki Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Suzuki Swift Hibrit Kampanyalı Fiyat Listesi

Suzuki Swift Hibrit Kampanyalı Fiyat Listesi

Suzuki Swift Hybrid motor, toplam 89 hp çıkış sağlayan 10kW elektrik motoru ile birlikte 1.4l benzinli bir motora sahiptir. Bu etkileyici güç aktarma organı, maksimum verimlilik sağlayan sürekli değişken bir şanzıman sistemine sahiptir. Özellikle markanın araçlarının güvenlik özellikleri son günlerde sürücüler arasında oldukça fazla konuşulan konular arasında bulunmaktadır.

Otomobil, yolda tehlike algıladığında otomatik olarak devreye giren akıllı bir fren sistemine sahiptir. Ayrıca, pilin şarj edilmesi gerektiğinde elektrik moduna geçen hibrid bir sistemle donatılmıştır. Suzuki Swift Hybrid ayrıca navigasyon sistemine ve çok çeşitli uygulamalara sahip yedi inçlik bir dokunmatik ekrana sahiptir. Hibrit ve sadece elektrikli sürüş modlarının yanı sıra manuel vites değiştirme modu da dahil olmak üzere birden fazla sürüş moduna sahiptir. Suzuki Swift Hybrid fiyat listesi ve özellikleri GL Techno içinde;

MarkaModelFiyat
Suzuki Swift HibritGL Techno Tek Renk649.000TL
Suzuki Swift HibritGL Techno Çift Renk655.000TL
Suzuki Swift HibritGLX Premium699.000TL
Suzuki Swift Hibrit Kampanyalı Fiyat Listesi

Suzuki Swift Hibrit ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Suzuki Swift Hybrid’in temel teknik özellikleri son günlerde ilgileri üzerine çekmektedir. 95 beygir gücü üreten 1.2 litre hacimli dört silindirli bir motor araçlarda bulunur. Otomatikleştirilmiş bir manuel şanzımanda mevcuttur. 90V/400V motor ve bir çift modlu bataryadan oluşan bir elektrik sistemi ve sadece 28 km elektrik menzili araçlarda ön plana çıkan özelliklerdir.

Markanın araçlarının günümüzde ÖTV oranlarını incelediğimizde %60 ile 80 arasında olduğunu gözlemleyebiliyoruz. Hibrit model ile benzinli model araçların ÖTV oranları birbirinden farklıdır. Serinin araçlarının ÖTV oranlarını etkileyen bir diğer önemli unsurda donanım paketidir. Donanım paketinden paketine araçların ÖTV oranlarının farklılık gösterdiği günümüzde bilinen bir unsurdur. %90 engeli bulunanlar araçları ÖTV’siz olarak satın alabiliyorlar. Suzuki Swift Hybrid fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle birlikte;

MarkaModelFiyat
Suzuki Swift HibritGL Techno Tek Renk586.066TL
Suzuki Swift HibritGL Techno Çift Renk588.545TL
Suzuki Swift HibritGLX Premium598.555TL
Suzuki Swift Hibrit ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın