Suzuki S-Cross Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Suzuki S-Cross fiyat listesi ve özellikleri her zaman merak edilenler arasında yer alıyor! Suzuki S-Cross, performans söz konusu olduğunda sportif ama lüks bir crossover araçtır. Şık dış ve modern iç tasarımı, günlük kullanım için mükemmel bir araç olmalarını sağlamaktadır. Teknik özellikler açısından, S – Cross 120 beygir gücüne kadar çıkabilen güçlü bir motora sahiptir. Ek olarak, 4 tekerlekten çekiş sistemi her türlü arazide en iyi çekişi sunmaktadır. Bu araç aynı zamanda kilitlenme önleyici frenler ve maksimum güvenlik için bir denge kontrol sistemine sahiptir.

S – Cross ayrıca modern sürüş yetenekleriyle sürücülere en iyi hizmetleri sunmayı başarmaktadır. En son harita güncellemeleri, Android Auto ve Apple CarPlay uyumluluğu ve acil müdahale sistemi gibi aktif güvenlik özelliklerine sahip bir navigasyon sistemi sunar.

Depolama söz konusu olduğunda, S – Cross, arka bagaj alanında geniş bir alanı sürücülere sunmayı başarmaktadır. Ayrıca, yükünüzü yükleme ve boşaltmayı kolay ve rahat hale getiren sensör tabanlı eller serbest bagaj kapağı sistemine sahip durumdadır. Son olarak, bu araç yakıt verimliliği konusunda mükemmeldir.

Suzuki S-Cross Fiyat Listesi ve Özellikleri

Suzuki S-Cross Yakıt Tüketimi

Suzuki S – Cross, 103 PS maksimum güç ve 220 Nm maksimum tork üreten 1.4 litrelik Boosterjet motorla güçlendirilmiş araçlar olarak bilinir.  Ayrıca vites seçimi için 5 ileri manuel şanzıman sistemi araçlarda bulunan özelliklerdir. Araç, farklı arazilerde aktif güvenlik için şirketin Allgrip sistemi ile donatılmıştır. Tasarım açısından, S – Cross, sportif bir görünüm vermek için açısal bir gövde şekline sahiptir.

Geniş 18 inç jantlar, çeşitli yollarda üstün yol tutuş ve kontrol sunar. Ayrıca, otomobillerin görsel çekiciliğini artıran entegre LED fren lambaları ile tamamlanmış bir arka spoylere sahiptir.

Güvenlik açısından, S – Cross, çift hava yastığı ve kaza durumunda yolcuları korumaya yardımcı olan otomatik bir acil fren sistemi de dahil olmak üzere bir dizi önemli özellik ile donatılmıştır.

Bu özellikler sayesinde markanın araçları günümüzde güvenlik açısından tam puan almayı başarmıştır. Genel olarak, Suzuki S – Cross, son derece modern ve güvenilir bir aracın tüm teknik özelliklerine sahiptir. Araçların karma yakıt tüketimi 6.5’tir.  Suzuki Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Suzuki S-Cross Kampanyalı Fiyat Listesi

Suzuki S-Cross Kampanyalı Fiyat Listesi

Suzuki S – Cross 1.6 L motora sahiptir. Yakıt tasarrufludur. 4.200 dev/dak’da 134 bg güç üretmektedir. Aracın motoru güvenilir güç ve torka sahiptir. Sürücünün manuel ve otomatik mod arasında geçiş yapmasını sağlayan 7DCT şanzıman sistemi araçlarda bulunur. Aracın dış tasarımı ikonik şekliyle öne çıkıyor. Dış boyutları 4304 milimetre uzunluğunda, 1790 milimetre genişliğinde ve 1595 milimetre yüksekliğindedir.

Araçlar günümüzde aerodinamik özellikler ile ön plana çıkmaktadır. Suzuki S – Cross, çift ön hava yastığı, ABS, EBD ve ESC gibi gelişmiş güvenlik özellikleri sunar. Ayrıca, 8.0 inç dokunmatik ekran, uydu navigasyonu, arka görüş kamerası ve Otomatik Bekletme düğmesi gibi çok çeşitli teknik özellikler araçlarda bulunmaktadır. Suzuki S-Cross fiyat listesi ve özellikleri Elegance ve diğerleri için;

MarkaModelFiyat
Suzuki S-CrossElegance934.000TL
Suzuki S-Cross4×4 GL Elegance1.024.000TL
Suzuki S-CrossGLX Premium  Select994.000TL
Suzuki S-Cross Kampanyalı Fiyat Listesi
Suzuki S-Cross  ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Suzuki S-Cross  ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Suzuki S – Cross, çok yönlü ve sportif bir crossover araç olarak ön plana çıkmaktadır. Günümüzde sürücüler araçların çekici tasarımından, sağlam güç aktarma organlarından ve verimli yakıt ekonomisinden memnundur. Aynı zamanda Suzuki S – Cross, 138 beygir gücü üreten 1.4 litrelik dört silindirli bir motorla çalışmaktadır. 6 ileri manuel veya sürekli değişken şanzıman sistemine sahip olmasıyla ön plana çıkmaktadır

Dolayısıyla bu motor iyi bir hızlanma sağlar. Böylelikle Suzuki S – Cross’u yaklaşık dokuz saniyede 60 km hıza çıkarır. Opsiyonel CVT ile Suzuki S – Cross 118 mph azami hıza ulaşabilir. Yakıt verimliliği açısından, Suzuki S – Cross gerçek bir ekonomik sürüş avantajı sunmaktadır. 28 mpg şehir, 34 mpg otoyol ve 30 mpg kombine yakıt ekonomisi aralığına sahiptir. Suzuki S-Cross fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle;

MarkaModelFiyat
Suzuki S-CrossElegance886.565tl
Suzuki S-Cross4×4 GL Elegance985.565tl
Suzuki S-CrossGLX Premium  Select921.233tl
Suzuki S-Cross  ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın