Suzuki Jimny Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Suzuki Jimny fiyat listesi ve özellikleri hakkında detaylı bir araştırma yaparak sizlerle paylaştık! Suzuki Jimny, zorlu arazilerde mükemmel performans ve manevra kabiliyeti sunan dört tekerlekten çekişli bir mini SUV araçtır. 1968 ‘de piyasaya sürülen Suzuki Jimny araçlar günümüzde teknik özellikleriyle ilgileri üzerine çekiyor. Teknik özellikler söz konusu olduğunda, Suzuki Jimny 1.3L 16V yakıt enjeksiyonlu benzinli motor ve 4 vitesli otomatik şanzıman ile donatılmıştır.

Suzuki Jimny’nin motoru, 6000 dev/dak’da 63 kW (84 bg) maksimum güç çıkışına ve 4100 dev/dak’da 110 Nm’lik bir tepe torkuna sahiptir.  Suzuki Jimny, 1000 kg’lık bir çekme kapasitesine sahiptir. Araçların içine beşyolcu rahatça sığabilir. Markanın araçları günümüzde uygun fiyatlarıyla ve mükemmel teknik özellikleriyle ilgileri üzerine çekmeyi başarıyorlar.

Suzuki Jimny, her türlü arazide mükemmel sürüş sağlayan çelik gövdeli şasi yapısına sahiptir. Ayrıca süspansiyonu MacPherson dikmeleri ve helezon yayların bir kombinasyonundan tasarlanarak piyasaya sürülmüştür. Markanın araçları ayrıca daha iyi manevra kabiliyeti ve engebeli arazide çekiş için standart 16 inç alaşım jantlara sahiptir. Serinin otomobilleri, hava yastığı sistemi, immobilizer ve kilitlenme önleyici frenler de dahil olmak üzere birçok gelişmiş güvenlik özelliğine sahiptir.

Suzuki Jimny fiyat listesi ve özellikleri

Suzuki Jimny Yakıt Tüketimi

Suzuki Jimny, 5 ileri manuel şanzımanlı 1.3 litrelik bir motorla donatılmıştır. 2.000 kg bir ağırlığa sahiptir. Sürücülere konforlu bir sürüş avantajı sağlar. Araç 105 beygir gücünde bir motorla donatılmıştır. Maksimum 92 lb -ft tork sağlar. Günümüzde araçlar, minimum 10.6 inç yerden yüksekliğe ve dahili 4 tekerlekten çekiş sistemine sahiptir. Aracın virajlarda ve kayalık yollarda büyük bir denge kontrolü vardır. Dolayısıyla bu nedenle arazi sürüşü için mükemmeldir. Araçların ortalama yakıt tüketimi 6.9 litredir.

Suzuki Jimny, ABS frenleri, çekiş kontrolü ve lastik basıncı izleme sistemi dahil olmak üzere standart güvenlik özellikleri paketi ile donatılmıştır. Ayrıca, hava yastıkları, ileri çarpışma uyarısı ve şerit değiştirme uyarısı gibi gelişmiş güvenlik özelliklerinin tam bir paketini sunar.

Markanın araçları, zorlu arazi koşullarında seyahat edecek hafif bir araca ihtiyaç duyanlar için son derece manevra kabiliyeti yüksek, güvenilir ve uygun fiyatlı bir seçenektir. Aynı zamanda araçlar teknik özellikleri, dayanıklı, güvenilir ve uygun fiyatlı bir araca ihtiyaç duyanlar için mükemmel bir seçimdir. Suzuki Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Suzuki Jimny fiyat listesi ve özellikleri

Suzuki Jimny Kampanyalı Fiyat Listesi

Serinin araçlarının teknik özellikleri söz konusu olduğunda, bu aracın sunabileceği birçok konforlu teknik özellik mevcuttur. Dört ileri manuel şanzımanlı 1.3 litrelik benzinli motora sahiptir. Araçlar 85 beygir gücüne kadar konfor sağlayabilir. Araçlar ayrıca bağımsız bir süspansiyona sahiptir.Böylelikle engebeli arazide mükemmel yol tutuşu sağlar. Markanın araçlarının gövdesi hem hafif hem de dayanıklıdır.Böylelikle sürücülere mükemmel bir sürüş konforu sağlamasıyla ön plana çıkmaktadır. Gövde paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

Aracın içi geniş ve konforludur.Dört yolcuya kadar rahatça oturma kapasitesine sahiptir. Araçlar ayrıca düşük bir ağırlık merkezine sahiptir.Bu da dik eğimlerin ve inişlerin üstesinden gelmek için idealdir. Araçların kampanyalı fiyat listesi modelden modele farklılık gösterebilmektedir. Suzuki Jimny fiyat listesi ve özellikleri GLX için;

MarkaModelFiyat
Suzuki JimnyGLX tek renk1.074.000TL
Suzuki JimnyGLX çift renk1.082.001TL
Suzuki Jimny fiyat listesi ve özellikleri
Suzuki Jimny ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Suzuki Jimny ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Markanın otomobilleri zorlu arazilerde rahat bir sürüş deneyimi için ideal olan dört tekerlekten çekişli sisteme sahip durumdadır. Markanın araçlarının günümüzde ÖTV indirimli fiyat listesi donanım paketinden paketine farklılık gösterebilir. Araçların ÖTV oranları günümüzde %80 ile %150 arasında farklılık gösterir.

Serinin otomobilleri, üç ve beş kapılı versiyonlarda mevcuttur.Ayrıca araçlar sürücülere günümüzde bir dizi avantajlı teknik özellik sunar. 1.5 litrelik benzinli motora ve otomatik şanzıman seçeneğine sahip dört ileri manuel şanzımana sahiptir.

Benzinli model 95bhp’ye kadar çıkabiliyor. Dolayısıyla bu da en zorlu arazilere bile sürücülere konfor sağlıyor. Serinin araçları ayrıca arazi koşullarında ekstra güvenlik için bir kilitlenme önleyici fren sistemine sahip durumdadır. Suzuki Jimny fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle birlikte;

MarkaModelFiyat
Suzuki JimnyGLX tek renk996.545TL
Suzuki JimnyGLX çift renk998.560TL
Suzuki Jimny ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın