Seat Tarraco Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Seat Tarraco fiyat listesi ve özellikleri gündeme geldiği zaman farklı seçeneklerden söz edebiliriz. Seat Tarraco, etkileyici teknik özelliklere sahip SUV model araçlar olarak piyasada ön plana çıkıyorlar. Seat Tarraco 2.0 litre dört silindirli TSI turbo benzinli motor sistemine sahiptir. Diğer varyans ise 2.0 litre TDI turbo dizel motor sistemine sahiptir. 148bhp ila 178bhp arasında değişen çıkışlar ve 250Nm ila 350Nm arasında tork değerleri üretmektedir.

Aynı zamanda günümüzde TSI turbo benzinli motor diğer varyansların en yüksek güç çıkışına sahiptir. Tarraco, 184mph’ye kadar maksimum hıza ve 6.7 saniyelik 0 -60mph hızlanma süresine sahiptir. 6 ileri manuel veya 7 ileri DSG otomatik şanzıman ve önden çekişli veya dört tekerlekten çekişli sistemlerine sahiptir. Ayrıca maksimum 2.500 kg çekme kapasitesine sahiptir.

Güvenlik açısından Tarraco, aktif yaya koruma sistemi, ön ve arka park sensörleri, lastik basıncı izleme sistemi ve trafik işareti tanıma gibi sistemlere sahip olarak ön plana çıkmaktadır. Araçlarda konfor söz konusu olduğunda Tarraco, 590 litrelik bagaj alanı mevcuttur. Aynı zamanda arka koltuklar katlandığında 1.775 litrelik alan ve ön ve arka koltukların her ikisi de düz katlandığında 1.605 litrelik alan sunar.

Seat Tarraco Fiyat Listesi ve Özellikleri

Seat Tarraco Yakıt Tüketimi

Seat Tarraco araçlar günümüzde üstün sürüş performansı sunmak için tasarlanmış bir dizi gelişmiş teknik özelliklere sahiptir. Araçlar günümüzde güvenilir ve çok yönlü araçlar olarak ön plana çıkmaktadır. Tarraco, 190 beygir gücü ve 250 Nm tork üreten iki litrelik turbo şarjlı benzinli motorla çalışıyor. Motor, her ikisi de yumuşak ve hassas vites değişimleri sağlayan 6 ileri manuel veya opsiyonel yedi ileri DSG otomatik şanzımanlar ile bağlantılıdır.

Tarraco ayrıca önden çekişli bir taban versiyonuna ve çeşitli yüzeylerde üstün çekiş ile dört tekerlekten çekiş versiyonuna sahiptir. Güvenlik açısından Tarraco, Araç Dinamik Kontrolü, Yokuşta Kalkış Sistemi ve Römork Stabilite Yardımcısı gibi sistemlere sahip durumdadır.

Ek gelişmiş güvenlik özellikleri arasında Lane Assist, Adaptive Cruise Control, Driver Alert System ve Blind Spot Detector bulunmaktadır. İç kısımda Tarraco, klima, ısıtmalı deri direksiyon simidi ve bel destekli elektrikli ön koltuklar dahil olmak üzere çeşitli olanaklara sahiptir. Ayrıca, Apple CarPlay ve Android Auto ile 8 inçlik bir dokunmatik ekrana sahiptir. Seat Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Seat Tarraco Kampanyalı Fiyat Listesi

Seat Tarraco Kampanyalı Fiyat Listesi

Seat Tarraco araçların günümüzde güvenlik özellikleri son derece kalitelidir. Sürücüleri ve yolcuları kaza anında baş, göğüs ve göğüs yaralanmalarından korumak için 6 hava yastığı vardır. Ek olarak, gelişmiş güvenlik için Fren Yardımı, Elektronik Denge Kontrolü (ESC) ve Yokuş İniş Yardımı da bulunmaktadır. Araçların aynı zamanda elektrikli ayna sistemlerinin de olduğunu bilmekteyiz.

Araçlarda günümüzde büyük bir panoramik açılır tavan, 19 inç alaşım jantlar ve Gündüz Sürüş Farları bulunmaktadır. Araçlarda günümüzde kör nokta uyarı sistemi ve hız sabitleme sistemleri de bulunmaktadır. Ek olarak 8 inçlik dokunmatik Multimedya eğlence sistemi ve çok fonksiyonlu direksiyon simidi araçlarda bulunmaktadır. Markanın araçları ayrıca anahtarsız giriş sistemi, dijital ortam aydınlatması ve elektrikli bagaj kapağı gibi akıllı işlevlerine de sahiptir. Seat Tarraco fiyat listesi ve özellikleri DSG versiyonu için;

MarkaModelFiyat
Seat TarracoDSG1.225.000TL
Seat TarracoDSG Xperience1.245.000TL
Seat Tarraco Kampanyalı Fiyat Listesi
Seat Tarraco ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Seat Tarraco ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Seat Tarraco, konforlu sürüş deneyimi için sürücülerin ihtiyacı olan tüm teknik özelliklere sahip modern bir araçtır. Maksimum 187bhp güç ve 400Nm azami tork sağlayan 2.0l dizel motora sahiptir. Ayrıca 6 ileri manuel şanzımanın yanı sıra Snow, Comfort, Sport ve Race dahil olmak üzere dört sürüş modu araçlarda bulunmaktadır. Araçların günümüzde ÖTV oranlarını incelediğimiz yaklaşık olarak %80 oranında ÖTV oranına sahip olduklarını gözlemleyebiliyoruz.

Araçlar piyasanın en görkemli teknik donanımsal özelliklerine sahip araçları olarak ön plana çıkmayı günümüzde başarıyorlar. Serinin araçlarını günümüzde %90 engel durumu bulunan T.C. vatandaşları ÖTV’siz olarak satın alma avantajına sahiptir. Araçların ÖTV oranları %110 olarak ön plana çıkmaktadır. KDV oranları ise %18 düzeydedir. Seat Tarraco fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle;

MarkaModelFiyat
Seat TarracoDSG1.035.353TL
Seat TarracoDSG Xperience1.045.443TL
Seat Tarraco ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın