Seat ibiza Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Seat ibiza fiyat listesi ve özellikleri her zaman merak edilir olmuştur. Markanın araçları, 65PS ila 115PS arasında değişen motor gücüne sahip 1.0 veya 1.2 litrelik benzinli motoruyla ön plana çıkmaktadır. Araçların günümüzde motor torku 95Nm ile 177Nm arasındadır. Şanzıman seçenekleri arasında DSG 6 ileri otomatik şanzımanlı 5 ileri manuel şanzıman sistemleri bulunmaktadır. Hızlanma, motora ve şanzıman seçimine bağlı olarak 13.8 – 11.2 saniyede 0 – 100km/s arasındadır. Seat ibiza, 100 kilometrede 4.9 – 5.9 litre yakıt tüketimine ve 114 – 140g/km CO2 emisyonuna sahiptir.

Araçların günümüzde yakıt deposu kapasitesi 40 litredir. Aracın azami hızı motora ve şanzıman seçimine bağlı olarak 186 ile 209 km/s arasındadır. Araçların fren sistemi, ön tarafta havalandırmalı disklerden ve arkada ABS, EBA ve ESC seçenekli sistemlerden oluşur.

Dış boyutlar açısından araç 4080 mm uzunluğunda, 1751 mm genişliğinde ve 1441 mm yüksekliğindedir. Tekerleklerin çapı 15 ila 17 inç arasındadır. Bagaj bölmesi 287 – 819 litre arasında değişen bir kapasiteye sahiptir. Seat Ibiza araçlarının ek özellikleri arasında hidrolik direksiyon, sabit hız kontrolü ve hava yastıkları bulunmaktadır.

Seat ibiza Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Seat ibiza Yakıt Tüketimi

Markanın araçlarının yakıt tüketimi donanım paketine göre değişir. SeatibizaSupercopa, normal SEAT Ibiza ile aynı motor ve şanzıman özelliklerine sahiptir. Ancak ekstra 30 BG güç sistemiyle ön plana çıkarlar. Aynı zamanda spor süspansiyon ve ek aerodinamik özelliklere de sahiptirler. Araçların aynı zamanda turbo şarjlı motor kapasitesi de günümüzde bulunan özellikler arasındadır. Markanın araçları kaliteli 180 bg motora ve virajlarda maksimum tutuş sağlayan spor ayarlı süspansiyon sistemine sahiptir.

Markanın araçlarının yakıt tüketimi özellikleri incelendiğinde ortalama yakıt tüketimi araçların 5.7 litre olarak ön plana çıkmaktadır. Şehir içi yakıt tüketimi ise markanın araçlarının 6.7 ile 6.8 arasında değişmektedir. Şehir dışı yakıt tüketimi olarak ise araçların 4.5 litre yakıt tükettiklerini bilmekteyiz.

Son olarak, SEAT Ibiza araçlar lüks araç arayanlar için ideal bir araçtır. Araçlar 150 HP motora sahiptir. Aynı zamanda araçların günümüzde gelişmiş süspansiyon sistemlerinin olduğu da bilinmektedir. Böylelikle sürücüler konforlu bir sürüş deneyimi sunmalarıyla araçlar ön plana çıkmaktadır. Hız sabitleme ve yol tutuş özellikleri araçların oldukça yüksektir. Seat Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Seat ibiza Kampanyalı Fiyat Listesi

Seat ibiza Kampanyalı Fiyat Listesi

Seat Ibiza, İspanyol marka otomobil üreticisi Seat tarafından üretilen kaliteli bir araçtır. Her bütçeye uygun araçlardır.Çeşitli özelliklere sahip hem benzinli hem de dizel motor seçenekleri mevcuttur. Seat Ibiza araçlarının teknik özellikleri şu şekilde sıralanabilir. Motor: Benzinli versiyon 1.2 litre, 1.4 litre veya 1.6 litre motorlarda mevcuttur.

Şanzıman: Şanzıman, standart olarak 5 vitesli manueldir. Aynı zamanda bazı modellerde opsiyonel olarak 6 vitesli bir otomatik vites mevcuttur. Yakıt Ekonomisi: Seat Ibiza güvenilir ve yakıt tasarruflu bir araçtır. Araçlar günümüzde 1.2 litre motor 56.5mpg’ye kadar ve 1.6 litre 51.4mpg’ye kadar sunar. Gövde Stili: Araç, hatchback, sedan ve station olmak üzere üç gövde stilinde mevcuttur. Seat ibiza fiyat listesi ve özellikleri farklı versiyonlar için;

MarkaModelFiyat
Seatibiza1.0 Evo469.000TL
Seatibiza1.0 EcoTSI639.000TL
SeatibizaEco TSI ACT740.000TL
Seat ibiza Kampanyalı Fiyat Listesi
Seat ibiza ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Seat ibiza ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Seat Ibiza araçlar günümüzde popüler marka araçlar olarak ön plana çıkmaktadır. Araçlar sürücülere mükemmel kalitede teknik özellik avantajları sunmaktadır. Motor gücü açısından, çoğu markanın aracı 1.0-2.0 litre kapasiteye ve 147 beygir gücüne sahiptir. Ayrıca 6 ileri manuel şanzıman veya opsiyonel 7 ileri DSG otomatik şanzımana sahiptir. Markanın araçları önden çekişli bir otomobil olarak ön plana çıkmaktadır.

Araçlar ayrıca daha derin arazi ve her türlü hava performansı için son teknoloji ürünü dört tekerlekli bir alternatif sistem özelliklerine sahiptir. Diğer özellikler arasında ABS, fren kuvveti dağılımı ve sürüş konforu için özel süspansiyon sistemleri bulunmaktadır. Ibiza ayrıca teknolojik açıdan iletişimi kolaylaştırmak için Bluetooth bağlantısı, direksiyon kumandaları ve ses tanıma teknolojisi özellikleri sunmaktadır. Seat ibiza fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle birlikte;

MarkaModelFiyat
Seatibiza1.0 Evo388.565TL
Seatibiza1.0 EcoTSI515.353TL
SeatibizaEco TSI ACT615.339TL
Seat ibiza ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın