Seat Arona Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

SEAT Arona fiyat listesi ve özellikleri gündeme geldiği zaman karşımıza farklı seçenekler çıkar! SEAT Arona, Volkswagen araç markası tarafından 2017 ‘den beri üretilmekte olan bir İspanyol kompakt SUV araçlar olarak ön plana çıkmaktadır. Markanın araçları günümüzde uygun fiyatlı bir SUV araç olup, kaliteli bir araba isteyenler için harika bir seçenektir. SE, SE Technology, XCELLENCE ve FR olmak üzere 4 donanım sistemi mevcuttur. Donanım seviyesine bağlı olarak, motor seçenekleri değişir.

SE Teknoloji donanımları, 94 bg ve 160 Nm tork üreten 1,0 litrelik turbo şarjlı üç silindirli benzinli motorla donatılmıştır. Her iki trim de beş ileri manuel şanzıman özelliklerine sahiptir. Xcellancetrim, 148 bg ve 250 Nm torka sahip 1,5 litrelik dört silindirli benzinli motor seçeneğine sahiptir. Bu model aynı zamanda önden çekişli altı ileri manuel şanzımana sahiptir.

FR trim, 148 bg ve 250 Nm tork üreten 1.5 litrelik dört silindirli turbo şarjlı benzinli motora sahiptir. Bununla birlikte, bu versiyon yedi ileri çift kavramalı otomatik şanzıman ve standart dört tekerlekten çekiş sistemine sahip olmasıyla ön plana çıkıyor.

Seat Arona Fiyat Listesi ve Özellikleri

Seat Arona Yakıt Tüketimi

Seat Arona araçlar İspanyol otomobil üreticisi Seat tarafından üretilen kompakt bir crossoverSUV araç olarak ön plana çıkmaktadır. Sağlam performans, uygun fiyat maliyetiyle araçlar günümüzde ön plana çıkmaktadır. Kaliteli ve uygun fiyatlı bir kompakt otomobil arayanlar için Seat Arona araçlar günümüzde mükemmel bir seçimdir.

Teknik özellikler açısından, Seat Arona, 95 beygir gücünde maksimum güç üreten 1.0 litrelik üç silindirli turbo şarjlı benzinli motor özelliklerine sahiptir. Otomobil ayrıca altı ileri manuel şanzıman veya yedi ileri çift kavramalı otomatik şanzıman sistemine sahiptir. Yakıt performansı açısından, Seat Arona ortalama 34 mpg ve otoyolda 39 mpg’ye kadar ulaşabilir.

Güvenlik açısından, Seat Arona standart çift ön hava yastıkları ve Şeritten Ayrılma Uyarısı, Otomatik Acil Durum Frenlemesi ve Trafik Levhası Tanıma dahil olmak üzere çeşitli sürücü destek sistemleri özelliklerine sahiptir. Seat Arona ayrıca geniş bir bagaj alanı özelliklerine sahip olmasıyla ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor. Otomobil ayrıca 7.0 inç dokunmatik multimedya  sistemi, dört USB bağlantı noktası ve Apple CarPlay ve Android Auto ile uyumluluk gibi çeşitli teknolojik özellikleri sürücülere sunmaktadır. Seat Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Seat Arona Kampanyalı Fiyat Listesi

Seat Arona Kampanyalı Fiyat Listesi

SEAT Arona araçlar günümüzde, 75 PS, 95 PS veya 115 PS olmak üzere dört motor seçeneği, 1.0 litrelik benzin ve üç dizel versiyonlarıyla piyasada ön plana çıkmaktadır. 1.0 litrelik benzinli motor mükemmel yakıt verimliliği sağlarken, dizel versiyonlar mükemmel performans, güç ve tork sağlamakatadır. SEAT ayrıca kör nokta algılama, ileri çarpışma uyarısı ve şerit tutma yardımı gibi yeni güvenlik özellikleriyle ilgileri üzerine çekmektedir.

Standart donanımda Apple CarPlay ve Android Auto özellikli 8 inç dokunmatik ekran, klima kontrolü, DAB radyo ve arka park sensörleri bulunur. Arona ayrıca panoramik açılır tavan, otomatik kararan dikiz aynası ve Dijital Kokpit dahil olmak üzere bir dizi opsiyonel özelliklere sahiptir. SEAT Arona fiyat listesi ve özellikleri farklı versiyonlar için;

MarkaModelFiyat
Seat AronaECOTSI705.000TL
Seat AronaDSG Xperience755.000TL
Seat AronaDSG FR765.000TL
Seat Arona Kampanyalı Fiyat Listesi
Seat Arona ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Seat Arona ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Seat Arona, günlük sürüşler ve uzun mesafeli yolculuklar için mükemmel bir araç olarak ön plana çıkmayı başarmaktadır. Markanın araçlarının günümüzde ÖTV oranı %80 olarak ön plana çıkmaktadır. Arona marka araçlar onu ideal bir seçim haline getiren bir dizi teknik özelliğe sahiptir. İlk olarak, Arona, 1.0l’den 1.6 TDI motora kadar çeşitli motor boyutlarına sahiptir.

Tüm versiyonlar Stop amp, Start teknolojisine sahip olmasıyla ön plana çıkıyor. Araçlar hız sabitleme sistemi başta olmak üzere yokuş kalkış desteği gibi farklı özelliklere sahiptir. Güvenlik açısından Arona, Seat’ın sürücü destek fonksiyonları ve yorulma sensörü gibi gelişmiş güvenlik teknolojilerine sahiptir. Araçta ayrıca otomatik acil frenleme ve şerit yardımı, stabilite kontrolü ve yokuşta kalkış yardımı bulunur. SEAT Arona fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle birlikte;

MarkaModelFiyat
Seat AronaECOTSI623.353TL
Seat AronaDSG Xperience603.323TL
Seat AronaDSG FR609.453TL
Seat Arona ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın