Oto Cam Çatlak Tamiri Fiyatları Ne Kadar ?

Araba camlarında bulunan çatlaklar büyük güvenlik riski oluşturmaktadır. Arabalarda çatlak cam tamiri yapan firmaları araştırarak hemen tamir yaptırarak bu problemin önüne geçmek mümkündür. Cam çatladığı andan itibaren yapılan cam çatlak tamirleri oldukça uzun ömürlü olmaktadır.

Araç Cam Tamiri Fiyatları 2022 yılında Ne Kadar?

Camın büyüklüğüne ve aracın modeline göre fiyatlar değişmekle beraber 500-2500 TL arasında tutabilmektedir. Bu cam çatlağı tamiri yapacak olan servisin veya ustanın tecrübesine ve yoğunluğuna göre değişebilmektedir.

Araba Camı Tamiri Sonrası Çizik Kalır mı?

Cam çatlağı tamiri yapan firmalar her ne kadar çizik kalmasın diye uğraşsa da bazı durumlarda ince kılcal çizikler kalabilmektedir. Bu görüşü engellemeyen ufak bir çiziktir ve hiçbir problem oluşturmamaktadır. Araba çatlak cam tamiri yapan firmalar ile bu durumu konuşarak netliğe kavuşturabilirsiniz.

Oto Cam Çatlak Tamiri Güvenli mi?

Araç camında ufak bir çatlak varsa güvenli ve sağlıklı bir şekilde tamir edilmektedir. Camın çatladığı günden itibaren hemen yaptırılırsa başarı ihtimali çok daha fazla artmaktadır. Bu yüzden cam çatlak tamiri işlerini geciktirmemek çok önemlidir.

Küçük taş izleri dahi araç camlarına zarar verebilir. Özellikle seyir halinde iken cama gelen taş sıçramaları sayesinde araba camı çatlamakta ve hemen tamir yapılmadığı taktirde bu çatlak ilerleyen günler de daha da büyümektedir. Bu yüzden küçük taşların oluşturduğu çizikleri bile hemen cam tamiri yapan firmalara götürerek durum değerlendirilmesi yapılmalıdır.

Oto cam çatlağı tamiri ne kadar sürer?

Çatlağın büyüklüğüne göre süre değişmekte. Ufak taş sıçramaları ile oluşan ince çatlaklar 1 saatte tamir edilirken, derin cam çatlakları 3 saat kadar sürebilmektedir. Ayrıca gideceğiniz onarım firmasının yoğunluğuna göre de süre değişecektir. Araba camı çatlaması tamiri için mutlaka profesyonel firmalar ile çalışmanız önemli bir konudur. Tamir işleri genellikle uzmanlık gerektirdiği için uzmanlar ile çalışmak en garantili yoldur.

Yorum yapın