Opel Periyodik Bakım Fiyatları 2023

Opel periyodik bakım fiyatları farklı nedenlerden dolayı güncellenmektedir. Günümüzde en çok kullanılan araçlardan birisi de Opel marka araçlar olarak biliniyor. Serinin araçlarının periyodik bakımları söz konusu olduğunda bu araçların birçok işlemden geçtiğini bilmekteyiz. Serinin otomobillerinin periyodik bakım fiyatları ne kadar? Sorusu son günlerde sık sık gündeme geliyor. Sizlere bu yazımızda Opel marka araçların periyodik bakım fiyatlarından bahsedeceğiz. Aynı zamanda serinin araçlarının periyodik bakımları ne zaman yapılmalıdır? Ağır bakım sırasında araçlar hangi işlemlerden geçiyor? Gibi soruların cevaplarını vereceğiz.

Opel Periyodik Bakım Fiyatları

Opel Periyodik Bakım Neyi Kapsar?

Serinin otomobillerinin periyodik bakımları kapsamında birçok detaylı teknik işlemlerden geçtiğini belirtmek gerekir. Teknik işlemler kapsamında araçların bütün bileşenleri ilk olarak kontrol edilerek mekanik bileşenlerinin onarım işlemleri gerçekleşir. Sonrasında ise araçlara aşağıdaki işlemler uygulanır. Bunlar;

 • Fren sıvılarının kontrol edilerek değiştirilmesi,
 • Akü kontrollerinin yapılması,
 • Elektronik ve ışık aksamlarının yapılması,
 • Motor, şasi, far, rot ayarlarının yapılması,
 • İç filtrelerin değişimi,
 • Yağ filtrelerinin değişiminin yapılması,

Aynı zamanda markanın otomobillerinin periyodik bakımlarının 15 bin ile 18 bin km’de 1 aralıklar ile yaptırılması gerekiyor. Düzenli standartlarda periyodik bakımın yapılması araçların sürüş performansını artırarak güvenli bir sürüş deneyimi sunacaktır. Araçlarınızdan maksimum sürüş verimliliği elde etmek istiyorsanız yıl içinde 2 defa periyodik bakımlarını yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Opel Periyodik Bakım Neyi Kapsar?

Opel Ağır Bakımları Kaç Km’de Yapılmalıdır?

Otomobillerin ağır bakımlarının günümüzde 70 bin km ile 100 bin km aralığında ağır bakımlarının yaptırılması tavsiye edilir. Ağır bakım sürecinin mutlak suretle yapılması günümüzde araçların sürüş performansı verimliliği açısından hayati öneme sahip bir detay unsurudur. Opel periyodik bakım fiyatları hakkında detaylı bir araştırma sürecini yakından takip ettiğimiz zaman yapılan işlemin ayrıntılarına bağlı olarak karşımıza farklı seçeneklerin çıkacağını rahatlıkla ifade edebiliriz.

Opel Ağır Bakımları Kaç Km’de Yapılmalıdır?

Opel Ağır Bakımında Neler Yapılıyor?

Opel araçların ağır bakımında günümüzde birçok detaylı işlemin yapıldığı biliniyor. İlk önce araçların bütün mekanik parçalarının kontrolleri sağlanır. Mekanik parçaların kontrolleri sağlandıktan sonra araçlara aşağıdaki işlemler uygulanır. Bunlar;

 • Yağ sızıntılarının kontrol edilerek, onarımının yapılması,
 • Süspansiyon sistemlerinin ve şasilerin kontrol edilmesi,
 • Far ayarları başta olmak üzere rot ayarları, fren sistemlerinin kontrol edilmesi,
 • Triger setinin kontrollerinin yapılarak değiştirilmesi,
 • Şanzıman yağı değişimi işlemlerinin gerçekleştirilmesi,
Opel Corsa Periyodik Bakım Fiyatları

Opel Corsa Periyodik Bakım Fiyatları

Opel Corsa otomobillerin periyodik bakımlarının düzenli olarak 12 bin km’de bir yaptırılması gerekir. Düzenli periyodik bakım araçların sürüş verimliliğini artırmakla beraber motor performansını da arttırır. Ek olarak periyodik bakım kapsamında araçların bütün mekanik ve sistem aksamlarının kontrolleri gerçekleştirilir. Bunun yanında araçların şanzımanlarının kontrolleri sağlanır. Araçların triger kayışının kontrolleri de yapılır. Sonrasında da araçların şasilerinin kontrolleri sağlanarak onarımları yapılır. Serinin otomobillerinin periyodik bakım fiyatları sürekli olarak yeni güncellemelerle beraber farklılık gösteriyor. Ortalama periyodik bakım fiyatları aşağıdaki tabloda gibidir!

Opel CorsaPeriyodik Bakım2000 TL-3450 TL
Opel Corsa Periyodik Bakım Fiyatları
Opel Corsa Yağ Bakımı Fiyatları

Opel Corsa Yağ Bakımı Fiyatları

Yağ bakımının günümüzde her 10 bin km’de 1 yaptırılması oto-servis hizmeti sunan firmalar tarafından tavsiye edilen bir detay unsurudur. Düzenli olarak yağ bakımının yapılması araçların motor ömrünü uzatan en önemli detaylar arasında bulunuyor. Yağ bakım süreci kapsamında araçların şanzıman yağlarının kontrolleri gerçekleşir. Şanzıman yağlarının kontrolleriyle beraber araçların bütün yağ sızıntılarının kontrolleri de gerçekleşir. Olası bir yağ sızıntısı tespitinde araçların bütün sızıntıları onarılarak motor yağı değişimi gerçekleştirilir. Motor yağı değişimiyle eski yağın yerine yeni yağ ilave edilir.

Opel CorsaYağ Bakım700 TL-2000 TL
Opel Corsa Yağ Bakımı Fiyatları
Opel Corsa Kışlık Bakım Fiyatları

Opel Corsa Kışlık Bakım Fiyatları

Güvenli ve sorunsuz bir kış sürüşü için günümüzde markanın otomobillerinin kışlık bakımı önemli bir süreci teşkil eder. Kışlık bakım süreci dahilinde otomobillerin bütün mekanik ve sistemsel aksamlarının kontrolleri detaylı bir şekilde kontrol edilir. Sonrasında araçların lastiklerinin de kontrolleri yapılarak yaz lastikleri çıkartılarak zincirli kış lastikleri araçlara ilave edilir. Bütün mekanik ve elektron aksamlarının kontrolleri gene kışlık bakım süreci kapsamında yapılan işlemler arasında bulunuyor. Böylelikle araçlar kış şartlarına uyumlu hale getirilerek kışın performansında ödün vermeden maksimum sürüş performansını sürücülere sunar.

Opel CorsaKışlık Bakım2150 TL-3700 TL

Opel Astra Periyodik Bakım Fiyatları

Söz konusu Opel Astra periyodik bakım fiyatları olduğunda günümüzde fiyatların birçok unsura bağlı olarak farklılıklar gösterdiği biliniyor. Oto-servis firmaları başta olmak üzere fiyatların oluşumunda yıldan yıla farklılıkların olduğunu bilmekteyiz. Fiyatlar sürekli olarak güncellenerek farklı fiyat tarifeleriyle oto-servis firmalarınca sunuluyor. Periyodik bakım süreci dahilinde bütün mekanik ve elektronik aksamların kontrolleri sağlanır. Aynı zamanda şanzıman ve şasilerin kontrolleri de yapılarak araçların periyodik bakım işlemleri gerçekleştirilir. Bunun yanında serinin otomobillerinin bütün fren sistemlerinin de kontrolleri sağlanarak periyodik bakım tamamlanır. Opel periyodik bakım fiyatları Astra için;

Opel AstraPeriyodik Bakım2050 TL-3750 TL
Opel Corsa Kışlık Bakım Fiyatları
Opel Corsa Yağ Bakım Fiyatları

Opel Corsa Yağ Bakım Fiyatları

Yağ bakım fiyatları günümüzde Opel Astra araç sahipleri tarafından merak edilen konular arasında bulunuyor. Fiyatların yeni güncellemelerle beraber farklılık gösterdiği biliniyor. Yağ bakımının 12 bin km’de 1 yaptırılması tavsiye edilir. Motor ömrünü uzatmak ve motor performansını arttırmak için düzenli periyotlarla yağ bakımı işlemi yapılmalıdır. Yağ bakımı işlemiyle araçların maksimum sürüş performansına sahip olması sağlanır. Böylelikle en iyi sürüş deneyimini araçlar sürücülere sunmuş olur. Yağ sızıntıları kontrolleriyle beraber gene bu süreçte süspansiyon yağlarının kontrolleri tamamlanır. Böylelikle araçların yağ bakım süreci tamamlanmış olur.

Opel AstraYağ Bakım800 TL-2050 TL
Opel Corsa Yağ Bakım Fiyatları
Opel Corsa Kışlık Bakım Fiyatları

Opel Corsa Kışlık Bakım Fiyatları

Serinin otomobillerinin kışlık bakım fiyatları sürekli olarak yeni yapılan fiyat güncellemeleriyle sürekli olarak değişiklik gösteriyor. Kışın trafikte seyir halindeyken araçlarınızdan maksimum sürüş deneyimi performansını almak istiyorsanız kışlık bakımınızı kış öncesi dönemde yaptırmanız gerekiyor. Kış öncesi dönemde kışlık bakımınızı yaptırarak güvenli bir sürüş deneyimine en iyi şekilde kavuşma fırsatına sahip olabilirsiniz. Kışlık bakım dahilinde araçların mekanik, sistem, elektronik aksamlarının tamamı kontrol edilir. Böylelikle araçların kışın verimli bir sürüş deneyimi sunabilmesi için bakım süreci oto-servis firmaları tarafından sağlanmış olur.

Opel AstraKışlık Bakım2200 TL-3800 TL
Opel Corsa Kışlık Bakım Fiyatları
Opel Crossland Periyodik Bakım Fiyatları

Opel Crossland Periyodik Bakım Fiyatları

Opel Crossland otomobiller günümüzün en çok tercih edilen araçları olarak piyasada rol oynuyor. Serinin araçlarının periyodik bakımlarının düzenli olarak 15 bin km ile 20 bin km aralığında yaptırılması tavsiye ediliyor. Periyodik bakımı yaptırılan araçların sürüş performansı açısından en iyi sürüş performansını sunması sağlanır. Aynı zamanda araçların gene bu süreçte hava filtreleri ve partikül filtrelerinin kontrolleri sağlanır. Sonrasında da araçların egzoz borusunun kontrolleri sağlanır. Ek olarak gene bu süreç kapsamında triger kayışı kontrolleri de sağlanarak araçların maksimum performans verimliliği sunması sağlanır. Opel periyodik bakım fiyatları Crossland için;

Opel CrosslandPeriyodik Bakım2300 TL-3900 TL
Opel Crossland Periyodik Bakım Fiyatları
Opel Crossland Yağ Bakım Fiyatları

Opel Crossland Yağ Bakım Fiyatları

Yıl içinde günümüzde minimum 2 defa olmak üzere maksimum ise 3 defa olacak şekilde yağ bakımının yapılması önemlidir. Yağ bakımının düzenli olarak yapılması otomobillerin sürüş performansını artıran bir detay unsurdur. Aynı zamanda serinin araçlarının motor performansının yanı sıra motor ömrü de artmış oluyor. Yağ bakımının günümüzde fiyatları sürücüler tarafından merak edilen bir konu olarak biliniyor. Fiyatlar üzerinde günümüzde doğrudan rol oynayan en önemli faktör servis firmalarıdır. Servis firmalarından firmalarına fiyatların farklılık gösterdiği günümüzde biliniyor. Bu bölümde sizlere Opel Crossland araçların yağ bakımı fiyatlarından bahsedeceğiz. İşte karşınızda o fiyat listesi!

Opel CrosslandYağ Bakım1000 TL-2300 TL
Opel Crossland Yağ Bakım Fiyatları
Opel Crossland Kışlık Bakım Fiyatları

Opel Crossland Kışlık Bakım Fiyatları

Maksimum sürüş performansı ve güvenli bir sürüş deneyimini kışın sürdürmek istiyorsanız araçların kışlık periyotları önemli bir süreci kapsar. Kışlık bakım süreci dahilinde araçların şanzımanlarının, şasilerinin ve lastiklerinin kontrolleri sağlanır. Lastikler özellikle bu periyodik bakım sürecinde anahtar rol oynar. Lastikler değiştirilerek yaz lastiklerinin yerini kış lastikleri alır. Aynı zamanda gene kışlık bakım süreci kapsamında araçların triger kayışı kontrolleri de gerçekleştirilir. Sonrasında ise gerekli egzoz sistemleri kontrolleri sağlanarak araçların bütün bakım süreci tamamlanmış olur. Kışlık bakım fiyatları aşağıdaki tabloda yer almaktadır. İşte o tablo!

Opel CrosslandKışlık Bakım2350 TL-4000 TL
Opel Crossland Kışlık Bakım Fiyatları
Opel Mokka Periyodik Bakım Fiyatları

Opel Mokka Periyodik Bakım Fiyatları

Serinin otomobillerinin periyodik bakım fiyatları söz konusu olduğunda oto-servis firmalarının bu süreçte doğrudan fiyatlarda rol oynadığını bilmekte fayda var. Günümüzde Opel Mokka araçların periyodik bakım fiyatları sürekli olarak güncelleniyor. Triger kayışı setlerinin onarılması işlemi periyodik bakım süreci dahilinde en önemli işlemler arasında bulunuyor. Aynı zamanda gene bu süreçte araçların bütün süspansiyon sistemleri ve şasilerinin kontrolleri sağlanır. Gene bu süreçte araçların bütün elektronik aksamlarının kontrolleri sağlanarak araçların bütün sistemsel aksamlarının kontrolleri sağlanmış olur. Aşağıdaki tabloda fiyatları bulabilirsiniz.

Opel Mokka Periyodik Bakım2250 TL-3800 TL
Opel Mokka Periyodik Bakım Fiyatları
Opel Mokka Yağ Bakımı Fiyatları

Opel Mokka Yağ Bakımı Fiyatları

15 bin km ile 20 bin km aralığında otomobillerin yağ bakımının yapılması önemli bir süreci teşkil ediyor. Otomobillerin yağ bakımı söz konusu olduğunda araçların birçok işlemden geçtiğini bilmekte fayda var. Otomobillerin yağ bakımı sırasında süspansiyon yağlarının kontrolleri sağlanır. Aynı zamanda gene bu süreçte otomobillerin yağ sızıntılarının kontrolleri sağlanır. Böylelikle araçların motor performansı en iyi seviyeye ulaşmış olur. Serinin otomobillerinin yağ bakımının yıl içinde 3 defa yaptırılması gerekir. Yağ bakım süreci günümüzde oldukça önemli bir işlevselliğe sahip olmasıyla ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor.

Opel Mokka Yağ Bakım1000-2250 TL
Opel Mokka Yağ Bakımı Fiyatları
Opel Mokka Kışlık Bakım Fiyatları

Opel Mokka Kışlık Bakım Fiyatları

Kışlık bakım günümüzde sürücüler tarafından genellik sonbahar ve yaz aylarının sonuna doğru yapılan bir işlemdir. Bu işlemler sırasında araçların hava filtreleri başta olmak üzere partikül filtrelerinin bütün bakım ve onarım işlemleri yapılır. Gene bu kapsamda araçların lastiklerinin bakımı da yapılır. Kar lastiği araçlara uyarlanır ve yaz lastikleri araçlardan çıkarılır. Serinin araçlarının kışlık bakımının her yıl düzenli olarak yapılması gerekiyor. Düzenli olarak kışlık bakımı yapılmayan araçların kışın sürüş performanslarından ciddi manada ödün verdikleri biliniyor. Dolayısıyla düzenli kışlık bakım maksimum sürüş performansı açısından önemli bir işlevselliğe sahiptir.

Opel Mokka Kışlık Bakım2300 TL-3950 TL
Opel Mokka Kışlık Bakım Fiyatları
Opel Grandland Periyodik Bakım Fiyatları

Opel Grandland Periyodik Bakım Fiyatları

Markanın araçları arasında günümüzde Opel Grandland araçlar her daim ön plana çıkmayı başarmış araçlar olarak biliniyor. Bu araçların günümüzde birçok açıdan en iyi teknik özelliklere sahip olduğu biliniyor. Periyodik bakım dahilinde araçların bütün bileşenlerinin kontrolleri sağlanarak araçların en iyi sürüş performansını sunması sağlanıyor. Gene bu süreçte markanın araçlarının bütün elektronik aksamlarının kontrolleri sağlanıyor ve bütün mekanik aktif parçaların kontrolleri sağlanmaktadır. Triger seti kayışı ve egzoz sistemi kontrolleri sağlanarak araçların periyodik bakım süreci günümüzde tamamlanmış oluyor.  Opel periyodik bakım fiyatları Grandland için;

Opel GrandlandPeriyodik Bakım2100 TL-4000 TL
Opel Grandland Periyodik Bakım Fiyatları
Opel Grandland Yağ Bakım Fiyatları

Opel Grandland Yağ Bakım Fiyatları

Serinin otomobillerinin yağ bakımları son günlerde oldukça fazla gündeme geliyor. Fiyatlar özellikle günümüzde merak edilen konular arasında ilk sırada yer alıyor. Araçların yağ bakım fiyatları sürekli olarak farklılık gösterir. Dolayısıyla fiyatlardan bahsederken ortalama fiyat listesi dahilinde bahsetmek daha doğru olacaktır. Serinin otomobillerinin yağ bakım fiyatları sürekli güncelleniyor. Markanın otomobillerinin yağ bakımı kapsamında süspansiyon yağlarının kontrolleri sağlanarak gerekli görülürse yağ değişimi işlemleri gerçekleşir. Böylelikle araçların motor kullanım ömrü uzamış olur. Serinin otomobillerinin yağ bakımının 15 bin km’de 1 yaptırılması gereklidir.

Opel GrandlandYağ Bakım800 TL-2100 TL
Opel Grandland Yağ Bakım Fiyatları
Opel Grandland Kışlık Bakım Fiyatları

Opel Grandland Kışlık Bakım Fiyatları

Kışlık bakım fiyatları Opel Grandland araçların sürekli olarak yeni piyasa koşullarına bağlı olarak farklılık gösteriyor. Kış şartlarına araçların uyarlanması kışlık bakım kapsamında mümkün olmaktadır. Dolayısıyla kışlık bakımın her kış dönemi öncesinde mutlak suretle yaptırılması gerekiyor. Triger seti kayışı, lastik bakımları yaptırılarak araçların bütün aksamlarının değişimi yapılıyor. Gene bu kapsamda araçların mekanik aksamlarının da kontrolleri sağlanarak araçların kışın en iyi sürüş performansına uygun hale getirilmesi sağlanıyor. Bu bölümde sizlere markanın otomobillerinin fiyatlarından bahsedeceğiz. İşte karşınızda o fiyat tablosu!

Opel GrandlandKışlık Bakım2350 TL-4500 TL
Opel Grandland Kışlık Bakım Fiyatları
Opel Insignia Periyodik Bakım Fiyatları

Opel Insignia Periyodik Bakım Fiyatları

Günümüzün en popüler araç markaları arasında bulunan Opel Insignia araçların periyodik bakım fiyatları sürekli olarak güncelleniyor. Periyodik bakım dahilinde otomobillerin bütün sistem ve mekanik parça aksamlarının kontrolleri sağlanmış olur. Böylelikle araçların sistemsel aksamlarının bakım işlemi tamamlanmış olur. Süspansiyon sistemi, şanzımanlar, şasiler, rot ayarı ve far ayarı gibi bileşenlerde gene periyodik bakım kapsamında kontrol edilen bileşenler arasında bulunuyor. Gene bu kapsamda araçların bütün triger seti kayışı parçalarının kontrolleri sağlanarak gerekli görülürse değişim işlemleri günümüzde tamamlanmış olur. Opel periyodik bakım fiyatları konusuna baktığımız zaman Insignia modeli için;

Opel InsigniaPeriyodik Bakım2000 TL-3600 TL
Opel Insignia Periyodik Bakım Fiyatları
Opel Insignia Yağ Bakım Fiyatları

Opel Insignia Yağ Bakım Fiyatları

Maksimum motor performansı ve en iyi sürüş deneyimi açısından Opel Insignia otomobillerin yağ bakımı önemlidir. 10 bin km ile 13 bin km aralığında düzenli yağ bakımının yapılması serinin otomobillerinin sürüş performansını ciddi manada artırıyor. Otomobillerin sürüş performansının artmasının yanı sıra düzenli yağ bakımı araçların motor ömrünü de uzatıyor. Böylelikle en iyi sürüş verimliliğini elde etme fırsatına erişmiş oluyorsunuz. Markanın otomobillerinin yağ bakım fiyatları sürekli olarak yeni güncellemelerle farklılık gösteriyor. Aşağıdaki tablodan fiyatlara ulaşabilirsiniz. İşte o tablo!

Opel Insignia Yağ Bakım800 TL-2000 TL  
Opel Insignia Yağ Bakım Fiyatları
Opel Insignia Kışlık Bakım Fiyatları

Opel Insignia Kışlık Bakım Fiyatları

Otomobillerin kışlık bakımının yaz sonu yaptırılması veya kış öncesi dönemde yaptırılması önemlidir. Her yıl düzenli olarak kışlık bakımın yapılması yasal bir zorunluluktur. Örneğin kışın araçların kar lastiği takmaması araç sürücülerine maddi yaptırım olarak geri dönebilir. Kış lastiğinin yanı sıra oto-servis firmaları bu süreçte otomobillerin bütün mekanik ve sistemsel aksamlarının kontrollerini en ince ayrıntısına kadar onarmaktadır. Kışlık bakımın yapılması kışın aracınızın performansını pozitif yönde etkileyecek detaylar arasında bulunuyor. Böylelikle en iyi sürüş deneyimine kavuşma fırsatına erişmiş olacaksınız.

Opel Insignia Kışlık Bakım2350 TL-4500 TL
Opel Insignia Kışlık Bakım Fiyatları
Opel Combo Periyodik Bakım Fiyatları

Opel Combo Periyodik Bakım Fiyatları

Opel Combo marka otomobiller söz konusu olduğunda bu araçların sürüş performanslarının üst düzeyde tutulması açısından periyodik bakım önemlidir. Periyodik bakım hizmetleri kapsamında oto-servis firmaları sizlere bu süreçte en iyi hizmetleri sunmayı başarıyor. Süspansiyon sistemi başta olmak üzere otomobillerin far ve rot ayarlarının yapılandırılması gerçekleşir. Gene bu süreçte fren kontrolleri ve partikül filtresi kontrolleri de en iyi standartlarda gerçekleşir. Periyodik bakım fiyatları ise günümüzde sürekli olarak farklılık göstererek güncellenmektedir. Fiyatlar üzerinde doğrudan rol oynayan faktör günümüzde oto-servis firmaları olarak bilinir. Opel periyodik bakım fiyatları Combo modeli için;

Opel ComboPeriyodik Bakım2200 TL-3700 TL
Opel Combo Periyodik Bakım Fiyatları

Opel Combo Yağ Bakımı Fiyatları

Otomobillerin yağ bakımının günümüzde periyodik aralıklarla yıl içinde 3 kez yaptırılması önemlidir. Düzenli yağ bakımı sayesinde otomobillerin en iyi sürüş performansını sunduklarını bilmekte fayda var. Dolayısıyla yağ bakımı günümüzde önemli bir süreci teşkil eden son derece kritik bir işlemdir. Eski yağlar motordan boşaltılarak bu süreçte yeni yağ ilavesiyle bakım işlemi tamamlanmış olur. Yağ bakımı dahilinde otomobillerin süspansiyon yağlarının ve yağ sızıntılarının kontrolleri sağlanmış olur. Yağ bakım fiyatları günümüzde firmadan firmaya değişen bir süreci teşkil eder.

Opel Insignia Yağ Bakım800 TL-2200 TL
Opel Combo Yağ Bakımı Fiyatları
Opel Combo Kışlık Bakım Fiyatları

Opel Combo Kışlık Bakım Fiyatları

Otoyollarda güvenli bir sürüş deneyimi açısından kışlık bakım günümüzde önemli bir süreci teşkil ediyor. Kışlık bakım kapsamında otomobillerin bütün sistem aksamlarının kontrolleri sağlanır. Aynı zamanda gene bu süreçte elektronik aksamlarının da kontrolleri sağlanarak araçlar en iyi sürüş performansına kavuşur. Kışın yollarda güvenli bir sürüş deneyimi için kış lastiklerinin takılması önemlidir. Dolayısıyla gene bu süreçte araçların yaz lastikleri çıkartılarak kış lastikleriyle değişimi yapılır. Böylelikle sürücüler araçlarından kışın maksimum performans verimliliği elde etme fırsatına erişirler. Kışlık bakım fiyatları aşağıdaki tabloda olduğu gibidir!

Opel Insignia Kışlık Bakım2350 TL-4300 TL
Opel Combo Kışlık Bakım Fiyatları
Opel Vectra Periyodik Bakım Fiyatları

Opel Vectra Periyodik Bakım Fiyatları

Opel Vectra araçların periyodik bakımlarının her 10 ile 15 bin km aralıklarla yaptırılması oto-servis firmaları tarafından tavsiye edilmektedir. Düzenli olarak periyodik bakımın yapılması araçların sürüş performansını artıran en önemli detaylar arasında bulunuyor. Sürüş performansını etkileyen periyodik bakımın motor ömrünü de uzattığı biliniyor. Süspansiyon sistemleri, şasiler ve araçların bütün elektronik aksamlarının kontrolleri sağlanır. Serinin araçlarının periyodik bakım fiyatları sürekli olarak yapılan güncellemelerle farklılık gösteriyor. Dolayısıyla fiyatlar sürekli değişiyor. Bu bölümde sizlere araçların periyodik bakımlarından bahsedeceğiz. İşte karşınızda fiyatlar!

Opel VectraPeriyodik Bakım2250 TL-4500 TL
Opel Vectra Periyodik Bakım Fiyatları
Opel Vectra Yağ Bakımı Fiyatları

Opel Vectra Yağ Bakımı Fiyatları

Serinin otomobillerinin yağ bakımı 10 bin km ile 14 bin km’de bir yaptırılması gerekiyor. Otomobillerin yağ bakımının süspansiyon yağları başta olmak üzere birçok işlemden geçtiği biliniyor. Aynı zamanda araçların bu süreçte  yağ sızıntılarının kontrolleri sağlanarak bütün yağ sızıntılarının onarım işlemleri tamamlanmış oluyor. Fiyatlar üzerinde günümüzde belirleyici faktör oto-servis firmaları olarak ön plana çıkarken, fiyatlar sürekli olarak farklılık gösteriyor. Yağ bakımı kapsamında otomobillerin bütün sürüş performansı en iyi standartlarda artırılmış olur. Aşağıdaki tablodan periyodik yağ bakım fiyatlarını öğrenebilirsiniz. İşte o tablo!

Opel VectraYağ Bakım1000 TL-2250 TL
Opel Vectra Yağ Bakımı Fiyatları
Opel Vectra Kışlık Bakım Fiyatları

Opel Vectra Kışlık Bakım Fiyatları

Günümüzde otomobillerin kışlık bakımının hem yasal olarak yaptırılması hem de güvenli bir sürüş deneyimi açısından yaptırılması önemlidir. Ülkemizde kışın araçların kış lastiği takmaları zorunludur. Kışlık bakım dahilinde otomobillerin bütün sistemsel aksamlarının onarım işlemi tamamlanır. Aynı zamanda bu süreçte otomobillerin bütün elektronik aksamlarının da yapılandırılması gerçekleşir. Serinin otomobillerinin kışlık bakım fiyatları sürekli olarak yeni yapılan güncellemelerle farklılık gösteriyor. Böylece her açıdan sürücüler kışın en iyi sürüş performansını elde etme fırsatlarına sahip oluyorlar. Kışlık bakım fiyatları aşağıdaki tabloda gibidir!

Opel VectraPeriyodik Bakım2500 TL-4500 TL
Opel Vectra Kışlık Bakım Fiyatları
Opel Zafira Periyodik Bakım Fiyatları

Opel Zafira Periyodik Bakım Fiyatları

Opel Zafira otomobillerin periyodik bakım fiyatları sürekli olarak farklılık gösteriyor. Periyodik bakım aşamasında araçların birçok farklı aşamadan geçtiği biliniyor. Bu aşamalar arasında araçların bütün sistem aksamlarının kontrolleri sağlanır ve mekanik parçaların kontrolleri de sağlanarak periyodik bakıma başlanır. Süspansiyonlar, şasiler, şanzımanlar ve far ayarlarının kontrolleri gerçekleşir. Rot ve far ayarlarının kontrolleri gene bu süreçte yapılarak araçların en iyi sürüş performansını sunması sağlanır. Fren sistemi kontrolleriyle serinin otomobillerinin periyodik bakım süreci tamamlanmış olur. Periyodik bakım fiyatları aşağıdaki tabloda gibidir!

Opel ZafiraPeriyodik Bakım2250 TL-4000 TL
Opel Zafira Periyodik Bakım Fiyatları
Opel Zafira Yağ Bakımı Fiyatları

Opel Zafira Yağ Bakımı Fiyatları

Otomobillerin yağ bakımlarının 15 bin km ile 20 bin km aralığında yaptırılması gerekiyor. Böylelikle düzenli olarak motor yağının kontrollerinin ve değişiminin yapılması önemli bir süreci teşkil ediyor. Markanın otomobillerinin yağ bakımı günümüzde önemli bir süreci teşkil ediyor. Süspansiyon yağlarının kontrolleri başta olmak üzere motor yağı iç filtrelerinin kontrolleri ve değişiklikleri bu süreçte yapılır. Ek olarak serinin araçlarının gene bu süreçte bütün yağ sızıntılarının kontrolleri sağlanarak araçların yağ sızıntılarının onarım işlemleri tamamlanır. Aşağıdaki tabloda yağ bakım fiyatlarını bulabilirsiniz.

Opel ZafiraYağ Bakım1000 TL-2250 TL
Opel Zafira Periyodik Bakım Fiyatları
Opel Zafira Kışlık Bakım Fiyatları

Opel Zafira Kışlık Bakım Fiyatları

Opel Zafira son günlerin en mükemmel teknik özellikleriyle piyasada bulunan araçları olarak biliniyor. Serinin otomobillerinin kışlık fiyatları sürekli olarak yeni güncellemelerle farklılık gösteriyor. Dolayısıyla sabit bir fiyat bilgisinden ziyade sizlere bu bölümde bahsedeceğimiz fiyatlar tamamıyla ortalama fiyat aralıklarıdır.

YouTube video
Opel Zafira Kışlık Bakım Fiyatları

Kışlık bakım süreci dahilinde oto-servis firmaları araçların bütün bakım ve onarım işlemlerini tıpkı periyodik bakımda olduğu gibi tamamlarlar. Aynı zamanda araçların kış lastikleriyle uyumlu hale olması sağlanır. Zincirli kış lastikleri sayesinde kışlık bakım dahilinde kışın güvenli bir sürüş deneyimine erişim sağlayabilirsiniz.

Opel ZafiraKışlık Bakım2350 TL-4600 TL
Opel Zafira Kışlık Bakım Fiyatları

Opel periyodik bakımlarında neler yapılıyor?

Fren sıvılarının kontrol edilerek değiştirilmesi, Akü kontrollerinin yapılması, Elektronik ve ışık aksamlarının yapılması, Motor, şasi, far, rot ayarlarının yapılması, İç filtrelerin değişimi ve Yağ filtrelerinin değişiminin yapılması işlemi periyodik bakımlarda yapılır

Opel ağır bakımları ne zaman yapılır?

Şayet Opel bir aracınız varsa 70 bin km ile 100 bin km aralığında ağır bakımlarının yaptırılması tavsiye edilmektedir. Ağır bakım sürecinin mutlak suretle yapılması günümüzde araçların sürüş performansı verimliliği açısından hayati öneme sahip bir detay unsuru olduğundan düzenli aralıklar halinde ağır bakımları yaptırmalısınız.

Opel Ağır Bakımında Neler Yapılıyor?

Opel ağır bakımında, Yağ sızıntılarının kontrol edilerek, onarımının yapılması, Süspansiyon sistemlerinin ve şasilerin kontrol edilmesi, Far ayarları başta olmak üzere rot ayarları, fren sistemlerinin kontrol edilmesi, Triger setinin kontrollerinin yapılarak değiştirilmesi ve Şanzıman yağı değişimi işlemlerinin gerçekleştirilmesi işlemleri yapılıyor.

Yorum yapın