Mitsubishi alınır mı, Kullanıcı Yorumları

Mitsubishi alınır mı, kullanıcı yorumları nasıldır, gibi sorular son zamanlarda sıklıkla gündeme geliyor. Mitsubishi araçlar özellikle 1990’lı yıllarda hayatımıza girmiş ve 2000’li yılların en çok satışı olan araçları arasında yer almıştır. Japon otomobil pazarının en önemli araçları arasında bulunuyor. 1980’li yıllarda Mitsubishi araçlar bütün dünyada 1.5 milyon adet satmıştır. Böylece Mitsubishi dünyada ön plana çıkmaya başlamıştır. Peki, bu tarihten sonra Türkiye pazarına da giriş yapan Mitsubishi alınır mı? İşte bu soru hakkında merak edilen ayrıntılar!

Kullanıcı yorumları incelendiğinde Mitsubishi araçlarının özellikle ekonomik fiyat özelliklerine sahip olması kişileri memnun eden gelişmeler arasında bulunuyor. Yedek parça değişimi konusunda uygun maliyetli araçlar olması Mitsubishi marka araçları popüler yapan etmenler arasında bulunuyor. Mitsubishi araçlar aynı zamanda günümüzde 2022 yılında yeni üretim modelleriyle gözde araçlar arasında bulunuyor. Mitsubishi alınır mı? Sorusuyla 2023 yılında da sıklıkla karşılaşacağız gibi.

Dolayısıyla kişiler günümüzde Mitsubishi marka araçları gönül rahatlığıyla alabilirler ve kullanma avantajına erişebilirler. Yüksek sürüş deneyimi başta olmak üzere araçların otomatik vites özelliklere sahip olması araçları konforlu hale getiriyor. Markanın araçları Japon pazarında sürekli olarak yenilenerek yeni donanımsal özellikleriyle ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor. Siz de donanımsal özellikleriyle dikkat çeken bir araç sahibi olmak istiyorsanız Mitsubishi araçlar sizlere isteneni en iyi şekilde verebilecek araçlardır.

Mitsubishi alınır mı, kullanıcı yorumları

Mitsubishi Lancer Alınır mı Kullanıcı yorumları ve Özellikleri

Mitsubishi Lancer araçlar 2008’de ilk kez üretilmiş olup 2011 yılına kadar model seçenekleriyle piyasada yerini almayı başarmış araçlardır. Araçların versiyon adı Invıte olarak bilinir. 2022 yılında bu araçlar alınır mı, sorusuna verilecek en güncel yanıt evet olacaktır. Kasa tipi olarak araçlar Sedan kasa tipine sahiptir. Motor hacmi olarak ise araçların 1.5 motor gücü bulunuyor. C- segment araçlar arasında yer alması onları popüler yapan faktörler arasında bulunuyor.

Yakıt tüketimi konusunda ise 6.4 litre- 100km düzeyindedir. Güç olarak araç 80 KW düzeyindedir ve 143 tork gücüne sahip durumdadır. Önden çekişli araçlar olarak ön plana çıkan bu araçların ağırlıkları 1250 kilogram olarak biliniyor. Aynı zamanda yük kapasiteleri 1750 kilogram, son sürat hızları ise 191 km düzeyinde olduğu biliniyor. Kullanıcı yorumları incelendiğinde aracın yüksek sürücü konforunun olması kişileri bu araca yönlendiren etmenler arasında bulunuyor.

Mitsubishi Lancer; yakıt ve performans konusunda muadili olan araçlara kıyasla daha standart bir yol izliyor. Bununla birlikte bu model dayanıklılık konusunda iddialı bir konumda yer alıyor. Ayrıca Mitsubishi Lancer; konfor konusunda da ideal bir sürüş fırsatı vaat ediyor. Bu durumun doğal sonucu olarak son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Mitsubishi Lancer Alınır mı Kullanıcı yorumları ve Özellikleri

Mitsubishi Evo Alınır mı Kullanıcı yorumları ve Özellikleri

Amerika Birleşik Devletleri’nde popüler bir araç olan Mitsubishi Evo araçları günümüzde dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. 1998 yılından bu yana bütün dünyada ilgileri üzerine çeken aracın birçok farklı model seçenekleri bulunuyor. Aracın resmi gücü 411 PS çıkışı bulunuyor. 

Onuncu nesil modelleri 2007 yılında piyasaya sürüldü. Elektrikli camların ve koltukların olması aracı popüler yapan nedenlerden bazıları konumundadır. Çelik jantlara sahip olması, yarış versiyonun bulunması Mitsubishi Evo araçlarını gösterişli bir hale getiriyor. Bunun yanı sıra aracın Türkiye pazarında da oldukça fazla alıcısı bulunuyor. Mitsubishi farklı modellerle karşımıza çıkan bir araç markası olduğundan ülkemizde talebe uygun tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır.

Mitsubishi Evo araç yorumları incelendiğinde aracın yüksek sürüş konforunu vurgulayan sürücüler her daim araç hakkında olumlu yorumlarda bulunuyorlar. Özellikle aracın yakıt tasarrufu bakımından isteneni kişilere sunması ve sürücülere sürüş konforu vadetmesi kişileri mutlu eden gelişmeler arasında bulunuyor. Aracın azami hızı 228 km olarak belirlenmiştir. 3000 devir düzeyinde 6000 RPM özelliklere sahiptir. Aynı zamanda GSR sistemine sahiptir ve RS sistemi de araçta desteklenen özelliklerden bazıları konumundadır.

Mitsubishi Evo Alınır mı Kullanıcı yorumları ve Özellikleri

Mitsubishi Colt Alınır mı Kullanıcı yorumları ve Özellikleri

Japon araç üretiminde önemli bir rol oynayan Mitsubishi Colt araçlar 2006’lı yılların en popüler araçları konumunda yer almayı başarmıştır. 3 farklı düzeyde motor seçeneğinin olması araçları profesyonel bir konuma getiren özellikler arasında bulunuyor.  1,3 litre benzinli motor modeli aracın 95 beygir gücüne sahiptir. Şehir içinde 8 litre şehir dışında ise 6 litre yakıt yakmaktadır.  Kullanıcı yorumları incelendiğinde aracın yakıt tüketimi dostu olduğu ön plana çıkıyor.

1,5 litre motorlu özelliklerinde ise 109 beygir gücü bulunuyor ve 145 NM tork gücüne sahiptir. Şehir içinde 8 şehir dışında 6 litre yakıt tüketimi gerçekleştirmektedir. 1.5 motor aynı zamanda dizel araç desteğine sahiptir. Böylelikle yakıttan tasarruf yapmanızı sizlere sağlamayı başarır. Bu aşamada Mitsubishi Colt; hem yakıt tasarrufu hem de performans konusunda ideal bir etkiye sahip olan bir model olarak karşımıza çıkmaktadır.

Donanımsal olarak araç incelendiğinde ABS sistemi başta olmak üzere ESP, klima sistemi, hava yastığı gibi donanımsal özellikleri bulunuyor. Aracın 2009 yılında makyajlı kasaları çıkmıştır. 4 cam otomatiği gibi özellikleri aracın bulunuyor. Mitsubishi Colt müşteri yorumlarına baktığımız zaman biraz konfor sıkıntısından söz edildiğini ifade edebiliriz. Ancak araçtaki güç ve performans seviyesinin üst düzeyde olması; bu sorunu biraz da göz ardı etmektedir.

Mitsubishi Evo Alınır mı Kullanıcı yorumları ve Özellikleri

Mitsubishi Carisma Alınır mı Kullanıcı yorumları ve Özellikleri

Comfort versiyonu adıyla piyasaya sürülen Mitsubishi Carisma araçlar 2001 model araçlar olarak ilk kez 2001 yılında piyasaya sürülmüştür. 1.6 motor gücüne sahip olması ve motor tipinin benzinli olması aracın ön plana çıkan özelliklerindendir.  Vites tipi olarak ise araç manuel vites tipine sahip durumdadır.  Kasa tipi bakımından ise araç Sedan kasa tipine sahip araçlar arasında bulunuyor. D-segment araç kategorisine sahip durumdadır. Güç bakımından ise 76 KW, tork gücü bakımından ise  141 olduğu biliniyor. 

Çekiş gücü olarak aracın önden çekişli olduğu biliniyor. Ağırlık gücü ise aracın 1120 kilogram, yük kapasitesi olarak ise 1685 kilogram özelliklere sahip olduğunu biliyoruz. Maksimum son sürat hız kapasitesi aracın 190 km olarak bildirilmiştir. Kullanıcı yorumları incelendiğinde aracın yedek parçalarının kolay bir şekilde bulunması kişileri memnun eden gelişmeler arasında bulunuyor. CO2 emisyon değeri ise aracın 174 gram olarak belirlenmiştir.

Klima sistemi, ABS sistemi, elektrikli cam sistemi ve ayna sistemi aracın donanımsal özellikleri arasında bulunuyor. 2022 yılında Mitsubishi Carisma araçlar alınabilir özelliklere sahip araçlardır. Dolayısıyla gönül rahatlığıyla bu araçlar günümüzde alınabilir. Tüm bu bilgiler ışığında Mitsubishi tasarım noktasında harika estetik görsellikleri ortaya koyabilen bir marka olarak dikkatleri üzerine çekmektedir.

Mitsubishi otomobiller neden tutulmuyor?

Mitsubishi otomobillerin ülkemizde tercih edilmiyor olmasının en temel nedeni, bu markaya ait servis ağının az olmasıdır. Bir yedek parça fiyatının fazla olması da etkilidir.

Mitsubishi Lancer 100 km kaç litre yakıyor?

59 litrelik bir yakıt kapasitesine sahip olan Mitsubishi Lancer 100 kilometrede şehir içinde 7.4 litre, şehir dışındaysa 4.7 litre yakıt tüketmektedir.

Mitsubishi markasını kim satın aldı?

Mitsubishi Renault ile Nissan ortaklığında satın alınan bir markadır. Bu marka yaklaşık olarak 2.3 milyar Dolar karşılığında satılmıştır.

Yorum yapın