Lancia Alınır mı, Kullanıcı Yorumları

Lancia alınır mı? Lancia araçlar son günlerde oldukça fazla gündeme gelen araçlar arasında yer almayı başarıyor. Aracın günümüzde 2008’den başlayarak 2011 yılına göre farklı modelleri piyasaya sürülmüş düzeydedir. Motor tipi olarak incelendiğinde ise aracın benzinli araç kategorisine sahip olduğu biliniyor.  Kasa tipi olarak araştırıldığında ise aracın Hatchback- 3 kapı tipine sahip olduğu ön plana çıkıyor. Peki, son zamanlarda sıklıkla karşımıza çıkan Lancia alınır mı? İşte detaylar!

Aracın motor hacmi olarak 1.4 hacme sahip olduğu ve B segment araç sınıfına ait olduğu bildiriliyor. Kullanıcı yorumları incelendiğinde aracın 100 km hız düzeyinin üzerine çıkıldığında motorundan çok fazla ses geldiğinden yana kişiler yakınıyorlar. Yakıt tüketimi bakımından aracın 6.6 litre ve 100 km olarak belirlenmiştir. Lancia araçlarının kullanıcı yorumları %50 olumlu %50 olumsuz olarak değerlendirilmiştir. Lancia alınır mı? Dediğimizde ortada bir yorum yapmak mantıklı olacaktır.

Ekonomi sınıf bir araç arıyorsanız Lancia marka araçlar son derece tercih edilen araçlar olarak biliniyor. Yakıt tüketiminin ölçülü olması aracın popülerliğinin artmasında etkili olan detay unsurları arasında yer alıyor. Lancia marka araçlar 2022 yılında ekonomi sınıf araç kategorisi dahilinde alınabilecek araçlar olarak ön plana çıkmayı başarıyor. Peki, Lancia alınır mı? Dahası kullanıcı yorumları nasıldır? İşte ayrıntılar!

Lancia Alınır mı, Kullanıcı yorumları

Lancia Delta Alınır mı Kullanıcı yorumları ve Özellikleri

Lancia Delta araçlar 2012 yılında piyasaya sürülen ve 2013 yılında oldukça fazla satışı yapılan araçlar arasında yer alıyor. Motor tipinin dizel motor özelliklerine sahip olması aracı popüler yapan faktörler arasında bulunuyor. Benzin fiyatlarının 2022 yılında artış gösterdiği bugünlerde Lancia Delta araçlar gönül rahatlığıyla ekonomi sınıf araçlar kapsamında alınabilecek araçlar olarak biliniyor. Aracın kasa tipine bakacak olursak Hatchback 5 kapılı olduğunu görebiliyoruz, motor hacmi 1.6 düzeyindedir.

C- segment araç kategorisine sahip olan bu araçlar yakıt tüketimi bakımından 4.6 litre- 100 km olarak belirlenmiştir.  Güç olarak ise aracın 88 KW olarak ön plana çıktığı ve tork gücü olarak 300 tork gücüne sahip olduğu bildiriliyor. Önden çekişli araçlar sınıfında yer alan Lancia Delta araçlar ağırlık bakımından 1410 kg düzeyindeyken, 1980 kg yük kapasitesine sahiptir.  Araç son sürat hızla 194 km/s düzeyindedir.  Bu aşamada Lancia Delta kendine özgü tasarım yapısıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir.

CO2 emisyon değeri aracın 120 g/km konumundadır. Aracın ABS sistemi başta olmak üzere klima sistemi, Isofix, perde hava yastığı, yokuş kalkış desteği, elektrik takviyeli direksiyon, hıza duyarlı direksiyon özellikleri bulunuyor. Arka kol dayama, dijital klima sistemi, elektrikli cam özelliği gibi özelliklerde araçlarda bulunan özellikler arasındadır. Bir de Lancia Delta hem performans hem de yakıt tüketimi konusunda orta derecede bir araba olarak karşımıza çıkmaktadır.

Lancia Türkiye pazarından neden çekildi?

Lancia bilindiği üzere bir İtalyan efsanesidir. Fiat çaltısında üretime devam eden Lancia; sadece Türkiye’den değil Avrupa’dan da çekilmiştir.

Lancia üretimi var mı?

1 Haziran tarihinden sonra Lancia Ypsilon modelinin üretilmesinin durdurulduğu biliniyor. Bilindiği üzere Ypsilon Lancia markasının son modelidir.

Lancia nerenin malı?

Vincenzo tarafından satın alınan Lancia; 1969 yılından bu yana Fiat ailesinin bir parçası olarak piyasada yer almaktadır.

Yorum yapın