Mercedes GLA Serisi Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Mercedes GLA Serisi fiyat listesi ve özellikleri gündeme geldiği zaman paket seçeneğine göre farklı seçeneklerden söz edebiliriz. Mercedes GLA Serisi, Mercedes’in en hafif SUV araç modellerinde biridir. Dört tekerlekten çekişli bir sürüş sistemi ile donatılmıştır. Ayrıca, GLA Serisi, çevreci motor seçenekleri, çok sayıda donanım ve güvenlik özellikleri sunmaktadır. Örneğin, standart olarak, araçlar, kolluk aparatları, hız sabitleyici ve çarpışma uyarı sistemi gibi özellikler sunmaktadır. Markanın araçları, benzinli ve dizel motor seçenekleri ile mevcuttur. Otomobillerde günümüzde dijital klima sistemi başta olmak üzere elektrik ayna sistemleri gibi özellikler mevcuttur.

Mercedes GLA Serisi, size yüksek performans, konfor ve özellikler sunan benzersiz bir arabadır. Çoklu seçenekler arasından size en uygun olanı seçebilirsiniz. Örneğin, serinin otomobillerinde standart olarak sunulan turbo benzinli motor, 170 beygir gücü ve 250 Nm tork sağlar.

Ayrıca markanın araçları, sürücülere standart olarak gelen manuel ve otomatik şanzıman opsiyonları ile daha konforlu bir sürüş deneyimi sunar. Markanın araçlarında, size özel olarak sunulan benzinli ve dizel motor seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Serinin araçları ayrıca, özelleştirilebilir çekiş sistemi ve konforlu kabin içi alanı ile de size benzersiz bir sürüş deneyimi sunar.

Mercedes GLA Serisi Fiyat Listesi ve Özellikleri

Mercedes GLA Serisi Yakıt Tüketimi

Mercedes GLA Serisi, Mercedes-Benz’in küçük SUV’ları arasında yer alan bir modelidir. Mercedes GLA Serisi çok çeşitli teknik özelliklere sahiptir. Otomobil, 1.3 litrelik turbo şarjlı benzinli ve 1.5 litrelik turbo şarjlı dizel motorlarla donatılmıştır. Markanın araçlarında, maksimum yakıt verimliliği sağlamak için Mercedes’in ECO ASSIST sistemini de kullanmaktadır. Ayrıca otomobil, konforlu sürüş deneyimini maksimuma çıkarmak için konforlu koltuklar, kaliteli bir dokunmatik bir ekran ve çoklu-dokunmatik kontrol düğmesi ile donatılmıştır.

Markanın araçlar günümüzde, kompakt bir SUV olup çok tutulan bir model olmasının yanı sıra benzersiz özellikleri ve performansıyla da dikkat çekiyor. Serinin araçlarında, 2.0 litrelik benzinli ve dizel seçenekleri ile müşterilerin beğenisine sunuluyor. Motorlar, 136 beygirlik güç değerlerinden başlayarak 163 beygirlik güç değerlerine kadar değişiyor.

Aynı zamanda otomobillerde standart olarak sunulan dijital gösterge paneli, otomatik klima, arka park sensörü ve Bluetooth bağlantı özellikleri mevcut. Ayrıca markanın araçlarında, çoklu hava yastıkları, koltuk ısıtmalı ve sürücü asistan sistemi gibi üstün özellikler ile tam donanımlı olarak bilinir. Mercedes Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Mercedes GLA Serisi Kampanyalı Fiyat Listesi

Mercedes GLA Serisi Kampanyalı Fiyat Listesi

Serinin araçları günümüzde, en yeni sürüş deneyimini sunan bir SUV model olarak ön plana çıkar. Yüksek performansına karşın tasarımının şık ve konforlu olmasıyla bir arada sunulmaktadır. Aynı zamanda araçlar günümüzde benzersiz şekilde konforlu iç mekanıyla öne çıkar. Otomobilin 2.0 litrelik motoru, ortalama 4.9 litrelik yakıt tüketimiyle mükemmel bir sürüş deneyimi sunar.

Ayrıca, otomobilin ortalama CO2 emisyonları sadece 119g/km’dir. Otomobilin konforlu sürüş deneyimi ile benzersiz güvenlik özellikleri arasında, çarpışma algılama ve yardımcı sürüş sistemi bulunmaktadır. Araçlar aynı zamanda günümüzde, çevre dostu bir araç olarak, en üst seviyede emisyon standartlarını sağlamaktadır. Serinin araçlarının günümüzde donanımsal özellikleri her daim ilgileri üzerine çekiyor ve kişilerin memnun kalmasını sağlıyor. Mercedes GLA Serisi fiyat listesi ve özellikleri AMG+ ve Progressive+ için;

MarkaModelFiyat
Mercedes GLA SerisiProgressive+1.408.000TL
Mercedes GLA SerisiAMG+1.557.000TL
Mercedes GLA Serisi Kampanyalı Fiyat Listesi
Mercedes GLA Serisi ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Mercedes GLA Serisi ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Mercedes GLA Serisi, lüks bir SUV olarak sunulmakta olup, çeşitli özellikleriyle herkese hitap etmektedir. Markanın seri araçları günümüzde çoklu konfor özellikleri ile beraber, aynı zamanda tasarım konusunda da çok yönlü bir araca sahiptir. Bu aracın çekiciliğini arttıran özellikleri arasında, ön farların kaliteli bir şekilde düzenlenmesi ve aracın çizgilerinin yumuşak bir şekilde tasarlanması yer almaktadır.

Ayrıca günümüzde araçlarda konforlu ve kullanışlı bir iç mekanı da sağlamaktadır. Aracın iç mekanında, kaliteli malzemeler kullanılmış ve tüm araç kullanımını kolaylaştıran özellikler eklenmiştir. Serinin araçlarının ÖTV oranlarını incelediğimizde %110 ÖTV oranına sahip olduklarını gözlemleyebiliyoruz. Aynı zamanda araçlarda günümüzde yaklaşık olarak %18 KDV oranı mevcut durumdadır. Mercedes GLA Serisi fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle birlikte;

MarkaModelFiyat
Mercedes GLA SerisiProgressive+997.767TL
Mercedes GLA SerisiAMG+1.054.343TL
Mercedes GLA Serisi ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın