Jant Boyama Fiyatları 2023

Jant boyama fiyatları boyanın rengine ve jantın büyüklüğüne göre değişmektedir. Özellikle 2023 yılında birçok otomobil sürücüsü eskiyen jantlarını boyatmayı tercih etmekte ve eski jantları harika bir görünüme kavuşturmaktadır. Jant boyama işi günümüz de oldukça popüler bir hale gelmiştir. Son zamanlarda jant boyama iş yerlerinde ki artış işe bunu kanıtlar niteliktedir.

Araba Jant boyama fiyatlarını siz oto ayar kullanıcıları için alttaki tabloda detaylıca listeledik. Farklı renk istekleriniz varsa yorum kısmında fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Renk SeçeneğiFiyat
Krom jant boyama fiyatları Jant Başı 1550 TL
Jant Mavi boyama fiyatıJant Başı 1400 TL
Piano Black Gun Metal Jant Boyama FiyatıJant Başı 1500 TL
Mat Siyah Jant Boyama FiyatıJant Başı 1400 TL
Mat yeşil jant boyama fiyatıJant Başı 1400 TL
Desenli jant boyama fiyatıJant Başı 1700 TL
Plasti dip jant boyama fiyatıJant Başı 1300 TL
Jant Boyama Fiyatları 2023

Jant boyama işleri profesyonellik gerektiren bir iş dalıdır. Bu yüzden firma araştırması yapmalı, kullanıcı yorumlarına göz atmalı ve sonrasında alışveriş gerçekleşmelidir.

Jant Boyama İşinde Garanti Var mı ?

Jant Boyama Fiyatları 2023

Jant krom kaplama haricinde diğer standart renklerde firmalar belirli bir süre için garanti verebilmektedir. Jant boyatırken belli bir süre garanti veren iş yerleri ile çalışmanız şiddetle tavsiye edilmektedir.

Jant Boyama Hakkında Sık Sorulan Sorular

OTO Jant Boyama Kaç Saat Sürer

Bir jant boyaması ortalama olarak 1 saat kadar sürmektedir. Zemin hazırlığı ve temizliği sonrası boyanmaktadır.

Jant Boyamasını kim yapar ?

Ankara, İzmir, Adana, İstanbul gibi büyük illerde sadece jant boyama işi yapan birçok kurumsal firma vardır. Diğer birçok ilimizde de bu işi yapan birçok firmayı bulabilirsiniz.

Jant Krom Kaplaması Kaç Lira ?

Krom jant kaplama fiyatı ortalama 1550 lira tutmaktadır. Bu rakam firmadan firmaya değişmektedir.

Asperox jant temizlenir mi?

Jant sprey boya ile boyanır mı?

Genel olarak aracınızın jantınızda güzel bir görsellik elde etmeyi isterseniz sprey boya kullanmak akla ilk gelen yöntemdir. Esasında bu yöntem nispeten daha uygun fiyatlı bir yöntemdir. Böylece jantlarınızda göz alıcı bir görsellik de yaşarsınız. Zamanla pul pul dökülebileceğinden jantların boyanması önerilmez. Bunu yaşamak için yapan profesyonel bir ekipmanınız olmadığı sürece, bir jantta pürüzsüz bir yüzey elde etmek de zordur. Dolayısıyla bu tarz bir işlemi mutlaka profesyonellere yaptırmanız gerekmektedir. Ancak bu sayede herhangi bir sorun yaşanmadan tamir işlemini tamamlayabilirsiniz. Genel anlamda jantınızı boyayabilirsiniz. Bunu yapmak, tekerleklerinizin rengini veya stilini değiştirmenin kolay bir yoludur. Ancak unutmayın, süreç kalıcı değildir ve boya zamanla aşınır.

Jant sprey boya ile boyanır mı?

Çizilmiş jant nasıl temizlenir?

Çizilmiş jantınızı temizlemeyi istiyorsanız; farklı malzemeleri kullanabilirsiniz. Jantlarınızı temizlemek için diş macunu veya kabartma tozu kullanabilirsiniz. Sadece naylon bir fırça ile hafifçe fırçalayın, durulayın ve tekrar kullanmadan önce tamamen kurulayın. Çizilmiş bir jant, tamir edilemeyecek şekilde hasar görmemişse tamir edilebilir. Çizilmiş bir jantı onarmak için, yüksek hızlı bir zımpara makinesi kullanarak çiziği zımparalamanız gerekir. Bu yapıldıktan sonra, zımpara makinesini kullandıktan sonra kalan pürüzlü kenarları düzeltmek için biraz ince taneli zımpara kağıdı kullanabilirsiniz. Jant daha sonra bir parlaklık vermek ve tekrar yeni görünmesini sağlamak için otomotiv sürtünme bileşiği kullanılarak parlatılmalıdır.

Çizilmiş jant nasıl temizlenir?

Jantları ne parlatır?

Jantınızdaki muhteşem bir parlaklığın ardındaki sır, doğru ürünlere sahip olmak ve onları doğru kullanmayı bilmektir. Jantlarınızın her seferinde mükemmel görünmesini sağlamak için en iyi ipuçları söz konusu olduğu zaman Asperox önerenlerin sayısı oldukça fazladır. Parlak jantlar, uygun şekilde uygulanmış yüksek kaliteli şeffaf bir kaplamaya sahip olmaktan gelir. Ayrıca, daha uzun süre güzel görünmelerini sağlamak için düzenli olarak temizleyerek ve ayda bir koruyucu cila uygulayarak düzenli olarak bakımlarını yapmanız gerekir! İlk olarak, tekerleği temizlemeyi ve kir ve pisliği çıkarmayı zorlaştıracaktır. İkincisi, jantınızda düz bir nokta varsa, boyayı çıkarmadan parlatmanız imkansız olacaktır. Dolayısıyla jantınızı parlatacaksanız mutlaka ilk önce kir ve boyadan arındırmalısınız.

Jantları ne parlatır?

Asperox jant temizlenir mi?

Jantlarınızı temizlerken, uzun vadede onlara zarar verebileceğinden, yapmaktan kaçınmanız gereken birkaç şey vardır. Çamaşır suyu veya sirke gibi sert kimyasallar kullanmak, çok sık veya çok miktarda kullanıldıklarında jantlarınızın cilasına zarar verebilir. Jantlarınızı temizlerken çelik yünü veya ovma süngeri gibi aşındırıcı malzemeler kullanmak, bunlar çok sert kullanıldıklarında tekerlekleri çizebilir. Jantlarınızda yağ sökücü veya fren temizleyici gibi ağır hizmet temizleyiciler kullanmak, bunlar zamanla jantlara zarar verebilecek kimyasallar içerir. Sonuç olarak Asperox’u deneyerek jant temizleme konusunda güzel sonuçlar elde ettiklerini söyleyenler vardır. Ancak bu işlem son derece titiz bir şekilde yapılmak durumundadır.

“Jant Boyama Fiyatları 2023” üzerine bir yorum

Yorum yapın