Hyundai Staria Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Hyundai Staria fiyat listesi ve özellikleri 2023 seçenekleri konusunda merak ettikleriniz bu yazımızda! Yüksek sabit basınçlı turbo motor tipiyle piyasaya sürülen Hyundai Staria araçlar günümüzün en popüler araçları olarak piyasada varlık gösteriyorlar. Motor hacmi özelliklerine baktığımızda Hyundai Staria araçların 2199 cc özelliklere sahip olduğunu biliyoruz ve maksimum hız kapasitesi olarak ise 185 km / s özelliklere sahip olduğu biliniyor. Maksimum güç PS özelliklerine baktığımızda ise araçların günümüzde 177 özelliklere sahip düzeydedir.

Maksimum tork kapasitesi araçların 430 nm özelliklerindedir.  Hızlanma özelliklerine baktığımızda ise araçların 12.4 saniye olduğu biliniyor. Silindir sayısı özellikleri araçların 4’tür ve 16 valf sayısına sahiptirler. Şanzıman tipi özellikleri araçların 8 ileri otomatik özelliklere sahiptirler ve ilgileri üzerine çekiyorlar. 5263 uzunluğa sahiptirler. Genişlik özelliklerini incelediğimiz zaman ise araçların 1997 mm özelliklere sahip durumda oldukları bilinen detaylardan bazıları konumundadır.

Yükseklik özelliklerine baktığımızda araçların günümüzde 1990 mm özelliklere sahip olduğu bilinir. Dingil mesafesi özellikleri ise araçların günümüzde 3273 mm düzeyindedir ve 2302 en düşük ağırlık kapasitesine sahiptirler. En yüksek ağırlık kapasiteleri ise araçların 2391 özelliklere sahip durumdadır.

Hyundai Staria fiyat listesi ve özellikleri

Hyundai Staria Yakıt Tüketimi

Dizel yakıt tipine sahip Hyundai Staria araçlar günümüzde 11.1 saniye şehir içi yakıt tüketimi gerçekleştiren araçlar olarak biliniyorlar. Aynı zamanda bu süreçte günümüzde şehir dışında araçlar 8.6 saniye yakıt tüketimi gerçekleştiriyorlar. Birleşik yakıt tüketimi özellikleri ise araçların 8.5 litre olarak belirlenmiştir.

CO2 emisyon değerlerini incelediğimizde 222 g-km özelliklerinde olduğunu biliyoruz ve yakıt deposu özellikleri araçların 75 litre olarak belirlenmiş durumdadır. Elektrikli ayna sistemi başta olmak üzere hava süspansiyon sistemi, navigasyon sistemi ve klima sistemi araçlarda bulunuyor. 8 ileri otomatik şanzıman tipine sahiptirler ve valf sayısı araçların 16 olarak ön plana çıkar. Ek olarak silindir adedi olarak araçların günümüzde 4 olduğu biliniyor.

Maksimum hızlanma kapasitesi olarak 12.4 özelliklere sahip olduğun biliniyor ve 430 maksimum tork kapasitesindedirler. Maksimum hız olanakları ise araçların 185 km düzeyindedir.2199 motor hacmiyle piyasada varlık gösterirler ve basınçlı turbo motor kapasitesindedirler. Araçlarda deri koltuklar başta olmak üzere alaşımlı jantlar gibi özelliklerin bulunduğunu bilmekteyiz. Ek olarak araçların otomatik vites özelliklere sahip olduğu biliniyor. Hyundai güncel kampanyalı fiyat listesi için tıklayınız!

Hyundai Staria Kampanyalı Fiyat Listesi

Hyundai Staria Kampanyalı Fiyat Listesi

Hyundai Staria fiyatları son günlerde merak edilen konular arasında bulunuyor. Araçların fiyatlarının oluşumunda günümüzde donanım paketinin doğrudan etkili olduğu bilinen bir detay unsurudur. Hyundai Staria araçlar günümüz piyasasının en avantajlı araçları ekonomik araçlarıdır. Valf sayısı 16 olarak biliniyor ve dizel motorlu araçlar olarak piyasada varlık gösteriyorlar.

Maksimum tork kapasitesi özellikleri araçların 430 nm olarak ön plana çıkar. Motor hacmi olarak ise 2199 cc özelliklere sahip olduklarını biliyoruz. Yüksek sabit basınçlı turbo özelliklere sahiptirler ve 185 maksimum hız kapasitesi bulunur. 12.4 saniye hızlanma değerleri mevcuttur. Dijital klima sistemi ve maksimum PS gücü araçların 177 özelliklere sahiptir. Maksimum hız kapasitesi olarak araçların 185 km s özelliklere sahip olduğunu bilmekteyiz. Hyundai Staria fiyat listesi ve özellikleri 177 Prime ve Elite 4×2;

MarkaModelFiyat
Hyundai Staria177 PS Prime857.000TL
Hyundai StariaElite 4×2987.000TL
Hyundai Staria Kampanyalı Fiyat Listesi

Hyundai Staria ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

ÖTV indirimi günümüzde sürücülerin ekonomik fiyatlara araçlar satın almalarını sağlayan bir unsurdur. Hyundai Staria araçların günümüzde ÖTV oranlarını incelediğimizde %50 ile %90 arasında değişkenlik gösterdiklerini bilmekteyiz. Hyundai Staria ÖTV indirimli fiyat listesinin oluşumunda kişilerin engel seviyesi de fiyatlar üzerinde etkili olan anahtar unsurlardan bazılarıdır. Kişilerin bu süreçte %90 engeli bulunması kapsamında ÖTV ‘den tamamıyla muaf olduklarını bilmekteyiz.

Böylelikle kişiler ekonomik olarak araç satın alabilme olanağına sahiptirler. Hyundai Staria araçlar silindir hacmi bakımında 2199 cc özelliklere sahip olmalarıyla piyasada varlık göstermeyi başarıyorlar. %40 ile %80 engeli bulunan kişiler araçları günümüzde %27 oranında indirimli olarak satın alabiliyorlar. Hyundai Staria araçlar 185 km-s özelliklere sahip durumdadır. Hyundai Staria fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle;

MarkaModelFiyat
Hyundai Staria177 PS Prime545.655TL
Hyundai StariaElite 4×2650.453TL
Yorum yapın