Hyundai H 100 Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Hyundai H 100 fiyat listesi ve özellikleri 2023 yılı güncellemesine dair her şey bu yazımızda mevcut. Güçlü motor hacimleriyle piyasada varlık gösteren Hyundai H 100 araçların motor hacimleri 2497 cc olarak biliniyor. Motor tiplerini incelediğimiz zaman bu araçların CRDI özelliklere sahip olduğunu günümüzde biliyoruz. Maksimum hız kapasitesi olarak ise araçların günümüzde yaklaşık olarak 150 km/saat özelliklere sahip olduğu bilinir. Ek olarak araçların günümüzde donanımsal özellikleri de ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor.

Maksimum tork kapasitelerine baktığımızda 255 nm düzeyinde olduklarını bilmekteyiz ve hızlanma kapasiteleri 18.7 saniye olarak biliniyor. Silindir sayısı özellikleri 4 olmakla beraber araçların valf sayısı 16 olarak belirlenmiştir.  Şanzıman tipi özellikleri incelendiğinde Hyundai H 100 araçların günümüzde 6 ileri manuel özelliklerde olduğu bilinmektedir. Aynı zamanda bu süreçte araçların uzunluk kapasiteleri 5177 mm, genişlik özellikleri ise 1740 mm olarak ön planda yer alıyor.

Yükseklik özelliklerini incelediğimiz zaman ise araçların 1970 mm özelliklerinde olduğu biliniyor. Ek olarak Hyundai H 100 dingil mesafesi olarak 2640 mm özelliklere sahip bir araçtır ve en düşük ağırlık kapasitesi araçların günümüzde 1806 kg olarak ön planda yer alıyor. En yüksek ağırlık kapasitesi ise araçların 1842 kg düzeyindedir.

Hyundai H 100 fiyat listesi ve özellikleri

Hyundai H 100 Yakıt Tüketimi

Kasalı araçlar olarak bilinen Hyundai H 100 araçlar dizel yakıt tipine sahip olmalarıyla piyasanın en kaliteli hafif ticari araçlarıdır. Dizel yakıt kapasitesine sahip olmaları onları piyasada ekonomik araçlar yapan özelliklerden bazıları konumundadır.

Şehir içi yakıt tüketimi özellikleri incelendiğinde zaman Hyundai H 100 araçlarının günümüzde yaklaşık olarak 13.4 litre yakıt tüketimi gerçekleştirdikleri biliniyor. Şehir dışı yakıt tüketimi olarak ise Hyundai H 100 araçların günümüzde 11.1 saniye özelliklere sahip olduğu bilinir. Birleşik yakıt tüketimi özellikleri incelendiğinde Hyundai H 100 araçların tükettikleri yakıt 10.2 litre düzeyindedir.

CO2 emisyon değerleri incelendiğinde Hyundai H 100 araçların 269 g-km özelliklere sahip olduğu biliniyor ve yakıt deposu özellikleri ise araçların günümüzde 65 litre olduğu biliniyor. Uzunluk özelliklerine baktığımızda Hyundai H 100 araçların 5175 mm özelliklerde olduğu biliniyor. Genişlik özellikleri bu süreçte araçların 1740 mm olarak ön plana çıkıyor.1806 en düşük yük ve 1842 en yüksek yük kapasitesine sahiptirler.5.5 jant sistemine sahiptirler. ABS sistemi başta olmak üzere Hyundai H 100 araçların günümüzde ESC ve BAS özellikler günümüzde mevcuttur. Hyundai güncel kampanyalı fiyat listesi için tıklayınız!

Hyundai H 100 Kampanyalı Fiyat Listesi

Hyundai H 100 Kampanyalı Fiyat Listesi

Kampanyalı fiyat listesi en çok merak edilen araçlardan bir tanesi de hiç şüphesiz ki Hyundai H 100 araçlardır. ESC sistemiyle beraber araçların günümüzde ön disk frenleri mevcut durumdadır. Darbe anında katlanan direksiyon mili ve oturma kapasitesi 3 olmasıyla araçlar ön plandadır. Yüksek ayarlı direksiyon sistemi, otomatik yanan farlar, merkezi kilit özellikleri, manuel klima, çakmak ve küllük gibi özellikler araçlarda vardır. 

Gözlük kabı, radyo CD çalar, USB girişi de mevcuttur. Gündüz sürüş farları başta olmak üzere ön farlar, çamurluk paçalıkları, çelik kasa, kasa kenar koruması bu araçlarda ön plana çıkan özelliklerdir.  Ek olarak Ad-Blue sıvısı deposu, gibi özellikleri de mevcut durumdadır. 6 ileri düz vites özelliklerine sahiptirler ve CRDI motor tipiyle biliniyorlar. Hyundai H 100 fiyat listesi ve özellikleri standart kasalı klimalı modeller için;

MarkaModelFiyat
Hyundai H 100Standart Kasalı Klimalı419.500TL
Hyundai H 100 ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Hyundai H 100 ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

ÖTV indiriminin oluşumunda günümüzde pek çok unsurun etkili olduğu bilinen detaylardan bazılarıdır. Bu süreçte ÖTV indiriminin oluşumunda rol oynayan en önemli faktör silindir hacmi ve fiyat listesidir. Bu iki anahtar faktör fiyatlar üzerinde doğrudan etkili olabiliyor. Aynı zamanda eğer ki kişinin engel durumu bulunuyorsa ÖTV indiriminde bu durumun da etkili olduğunu bilmekteyiz.

Kişilerin %90 engeli bulunuyorsa Hyundai H 100 araçları ÖTV’siz olarak ekonomik koşullar ekseni altında satın alabiliyorlar. Aynı zamanda gene bu süreçte %40 ile %85 engeli bulunan kişiler araçları %27 ÖTV indirimli +%18 KDV indirimli olarak satın alabiliyor. Hyundai H 100 araçların ÖTV oranları günümüzde %60 ile %110 arasında farklılık gösterebiliyor ve KDV oranları da %18 olarak biliniyor. Hyundai H 100 fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimli bir şekilde;

MarkaModelFiyat
Hyundai H 100Standart Kasalı Klimalı265.700TL
Yorum yapın