Hyundai Tucson Hibrit Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Hyundai Tucson Hibrit fiyatları listesi ve özellikleri gündeme geldiği zaman sürekli güncellenen fiyatlardan söz edebiliriz. Teknik model ve SUV model araçlar arasında son günlerde parlayan araçlardan birisi de Hyundai Tucson Hibrit araçlardır. DOHC Turbo GDI- Direkt Enjeksiyon Turbo motor kapasitesiyle piyasaya sürülen Hyundai Tucson Hibrit 1598 cc motor hacmine sahip durumdadır. Hyundai Tucson Hibrit hız kapasiteleri 193 km düzeyindedir.

Maksimum beygir gücü özellikleri incelendiği zaman ise Hyundai Tucson Hibrit araçların günümüzde 230-5500 özelliklere sahip olduğu bilinir. Araçların maksimum düzeydeki tork performansları günümüzde 350-1500-4500 olarak ölçülmüştür. Hızlanma özelliklerine baktığımızda ise Hyundai Tucson Hibrit araçların 0 ile 100 km hızlanma değerlerinin 8.3 saniye olduğu bilinen detaylardan bazılarıdır. Silindir sayısı olarak 4, valf sayısı olarak ise araçlar 16 özelliklere sahip durumdadır.

Şanzıman tipi özelliklerini incelediğimizde araçların 6 ileri otomatik özelliklere sahip olduklarını gözlemleyebiliyoruz. Uzunluk 4500 mm, genişlik özellikleri ise 1865 mm, yükseklik kapasiteleri ise 1650 mm olarak ölçülmüştür. Dingil mesafesi özelliklerine baktığımız zaman araçların günümüzde 2680 mm mesafeye sahip olduğu biliniyor. Bagaj hacmi özellikleri Hyundai Tucson Hibrit araçların 616 litredir.

Hyundai Tucson Hibrit Kampanyalı Fiyat Listesi

Hyundai Tucson Hibrit Yakıt Tüketimi

Hyundai Tucson Hibrit yakıt tipi olarak kurşunsuz benzinli araçlar olarak biliniyorlar. Şehir içi yakıt tüketimi özelliklerine baktığımızda Hyundai Tucson Hibrit araçların 6.9 litre yakıt tüketimi gerçekleştirdiği biliniyor. Bunun yanında şehir dışında Hyundai Tucson Hibrit otomobiller günümüzde 7.7 litre yakıt tüketimi gerçekleştiriyorlar.

Birleşik yakıt tüketimi özellikleri ise günümüzde araçların 6.6 litre özelliklere sahip olarak biliniyorlar. CO2 emisyon değerleri araçların 149 g-km olarak ölçülmüş durumdadır. Yakıt deposu kapasitelerine baktığımızda ise Hyundai Tucson Hibrit araçların günümüzde 52 litre kapasiteye sahip olduğu bilinen detaylardan bazılarıdır. Uzunluk özellikleri araçların 4500 , genişlik özellikleri araçların günümüzde 1865 mm olarak ölçülmüş durumdadır. Dingil mesafesi olarak 2680 mm düzeyine sahiptirler. Bagaj hacmi boyutları araçların 616 litredir.

Ağırlık kapasiteleri ise günümüzde 1709 olarak belirlenmiştir. En yüksek ağırlık kapasitesi olarak 1830 özelliklere sahiptir. Ön jant özellikleri 7.5 arka jant özellikleri araçların 7.5 J olarak belirlenmiş durumdadır. 18 alaşımlı jantlara sahiptirler. 235 lastik özelliklerindedirler. Araçlarda lastik tamiri kiti mevcut olup, TPMS kapasitesi mevcut durumdadır. Hyundai güncel kampanyalı fiyat listesi için tıklayınız!

Hyundai Tucson Hibrit Kampanyalı Fiyat Listesi

Hyundai Tucson Hibrit Kampanyalı Fiyat Listesi

Kampanyalı fiyat listesi son günlerde en çok merak edilen araçların başında Hyundai Tucson Hibrit araçlar geliyor. Araçların kampanyalı fiyat listelerinin oluşumunda 2 anahtar faktör doğrudan rol oynamaktadır. Silindir hacmi başta olmak üzere araçların donanım paketi ve tasarım paketleri fiyatlar üzerinde etkili olan unsurlardan bazılarıdır. Teknik ve donanım özellikleriyle piyasada etkili olan bu araçların kurşunlu benzinli yakıt türüne sahip olduğunu bilmekteyiz.

Maksimum hız kapasitesi olarak araçlar 193 km / saat olarak ön plana çıkarken, 1598 silindir hacmiyle araçlar etkili olmayı başarıyorlar. Aynı zamanda araçların günümüzde silindir sayısı 4 olarak belirlenmiş olup 16 valf sayısına sahip olduğu biliniyor. Maksimum güç kapasitesi PS olarak 230 düzeyindedir. Elite Plus için Hyundai Tucson Hibrit fiyatları listesi ve özellikleri;

MarkaModelFiyat
Hyundai Tucson HibritElite Plus1.210.000TL
Hyundai Tucson Hibrit ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Hyundai Tucson Hibrit ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

ÖTV oranının oluşumunda rol oynayan en önemli faktörlerin başında araçların silindir hacmi geliyor. Silindir hacmi oranları incelendiğinde Hyundai Tucson Hibrit araçların hacimleri 1598 cc silindir hacmine sahip durumdadır. Araçların günümüzde ÖTV oranları %60 ile %110 arasında farklılık göstermekte olup %90 engel seviyesi bulunan kişiler araçları vergi muafiyetsiz olarak kolaylıkla satın alabiliyorlar. Böylelikle ekonomik bir hizmet olanağından faydalanmış oluyorlar.

Hyundai Tucson Hibrit otomobillerin KDV oranları günümüzde %18 olarak belirlenmiştir. Böylelikle araçların toplam vergi oranı %128 oranına kadar çıkabilmektedir. %45 ile %89 arasında engelli olan kişiler araçları %27 ÖTV indirimli olarak satın alabilirler. Aynı zamanda bu kişiler %18 oranındaki KDV’den de muaf durumdadır. ÖTV indirimli bir şekilde Hyundai Tucson Hibrit fiyatları listesi ve özellikleri;

MarkaModelFiyat
Hyundai Tucson HibritElite Plus885.345TL
Yorum yapın