Honda Jazze: HEV Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Honda Jazze: HEV fiyat listesi ve özellikleri gündeme geldiği zaman karşımıza farklı paket seçeneklerine özel farklı fiyatlar çıkıyor! Honda Jazze: HEV araçlar 1.5 motor kapasitesiyle piyasaya sürülmüş araçlar olarak biliniyorlar. FHEV güç ünitesi mimarisiyle ön plana çıkarlar ve tam hibrit özelliklere sahip olmalarıyla bilinirler. Gövde tipi özellikleri incelendiğinde Honda Jazze: HEV araçların Hatchback özelliklere sahip olduğu biliniyor ve koltuk sayısı 5’tir. Araçların kapı sayısı özelliklerine baktığımızda 5 olduklarını görebiliyoruz.

Maksimum hız kapasitesi araçların 174 km/s olarak biliniyor ve elektrikli motor gücü olarak araçların 109 beygir gücünde olduğunu biliyoruz. Maksimum tork kapasitesini incelediğimizde Honda Jazze: HEV araçların 253 Nm özelliklere sahip olduğu bilinen detaylardan bazılarıdır. Motor pozisyonuna baktığımızda ön enine özelliklere sahiptir.

Sistem tork özellikleri de araçların 253 nm olarak belirlenmiştir. Araçların aynı zamanda içten yanmalı motorları da bulunuyor ve güç kapasiteleri 98 HP olarak bilinir. 5500 d-d- 6400 d-d özellikleriyle araçlar biliniyor ve tork olarak ise 131 özelliklere sahiptir. Araçların silindir hacmine baktığımızda 1498 cm3 özelliklere sahip olduğu biliniyor ve silindir adedi araçların 4’tür. Silindir pozisyonu araçların sıralı olarak ön plana çıkıyor.

Honda Jazze: HEV Fiyat Listesi ve Özellikleri

Honda Jazze: HEV Yakıt Tüketimi

Honda Jazze: HEV yakıt tüketimi olarak düşük varyansta 3.5 ile 3.6 litre yakıt tüketimi gerçekleştirdiği biliniyor. Orta WLTP sisteminde ise Honda Jazze: HEV araçların yakıt tüketiminin 3.8 ile 3.9 arasında farklılık gösterdiği biliniyor. Yüksek yakıt tüketimi incelendiğinde araçların 3.9 litre yakıt tükettikleri bilinen detaylardan bazıları konumundadır.

Çok yüksek yakıt tüketimleri ise araçların 5.8 ile 5.9 WLTP arasında farklılık gösterir. Ortalama yakıt tüketimi özellikleri incelendiğinde Honda Jazze: HEV araçların 4.5 litre yakıt tüketimi gerçekleştirdiğini bilmekteyiz.  CO2 emisyon değerlerine baktığımızda ise araçların 102-104 g-km özelliklere sahip olduğu bilinir. Maksimum hızlanma kapasitesi araçların 9.4 ile 9.5 saniye arasında farklılık gösteriyor.

İlginizi Çekebilir; Honda Accord Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Maksimum sürat kapasitesine baktığımızda ise araçların 174 km-s özelliklere sahip olduğu bilinen detaylardan bazılarıdır. Euro 6 emisyon değerlerine sahiptirler ve 6d-TEMP özellikleriyle piyasada ön plana çıkıyorlar. Maksimum ağırlık tork özellikleri araçların 4.9 kg olarak ölçülmüştür. Ağırlık güç oranı araçların 11.3 kg olarak belirlenmiştir. Elektrikli motor gücü araçların 109 HP, elektrikli motor torku ise 253 nm olarak ön plandadır. Honda Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Honda Jazze: HEV Kampanyalı Fiyat Listesi

Honda Jazze: HEV Kampanyalı Fiyat Listesi

Tam donanımlı hibrit özellikleriyle piyasada ön plana çıkan Honda Jazze: HEV araçların kampanyalı fiyat listesi kişiler tarafından merak ediliyor. Araçların fiyat listesinin oluşumunda günümüzde donanım paketleri doğrudan etkili oluyor. Donanım ve tasarım paketine bağlı olarak Honda Jazze: HEV araçların fiyatları oluşur ve piyasaya sürülür.

 Ön enine motor pozisyonuna sahiptirler ve sistem tork özellikleri araçların 253 nm olarak ölçülmüştür. 98 beygir gücüne sahip olmalarıyla piyasada varlık gösteriyorlar ve içten yanmalı motorları son derece gelişmiştir. Maksimum tork kapasitesi araçların 131 nm olarak içten yanmalı motorlarda ölçülmüştür. Alaşımlı jantlar başta olmak üzere deri koltuklar, elektrikli ayna sistemi gibi özellikler mevcuttur. 1498 cc silindir hacmi araçlarda bulunan özelliklerden birkaçıdır. Honda Jazze: HEV fiyat listesi ve özellikleri Executive ile Crosstar Executive için;

MarkaModelFiyat
Honda Jazze: HEVExecutive832.000 TL
Honda Jazze: HEVCrosstar Executive856.000 TL
Honda Jazze: HEV ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Honda Jazze: HEV ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Honda Jazze: HEV araçların ÖTV oranları günümüzde %80 ile %110 arasında farklılık gösteriyorlar. Araçların aynı zamanda günümüzde yaklaşık olarak %18 KDV oranının olduğunu bilmekteyiz. Böylelikle araçların vergi oranı %98 ile %128 arasında değişkenlikler gösteriyor. Ülkemizde yaşayan %90 engel seviyesi bulunan kişilerin ÖTV’den muaf olduğunu bilmekteyiz. Böylelikle bu kişiler ekonomik olarak ÖTV’siz ve KDV’siz olarak Honda Jazze: HEV araçları satın alabiliyorlar.

Ek olarak %45 ile %89 arasında engeli bulunan kişilerde günümüzde %27 oranında ÖTV İndiriminden faydalanıyorlar. Araçların gelişmiş donanım seçeneklerine sahip olmaları ve içten yanmalı motorlarının gelişmişlik göstermesi onları popüler yapan unsurların başında yer alıyor. Alaşımlı jantlar araçlarda bulunan en önemli özelliklerdir. Honda Jazze: HEV fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimi;

MarkaModelÖTV
Honda Jazze: HEVExecutive440.286TL
Honda Jazze: HEVCrosstar Executive452.987TL
Yorum yapın