Honda Accord Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Honda Accord fiyat listesi ve özellikleri gündeme geldiği zaman modelin paket kapsamına göre farklı fiyat seçenekleri karşımıza çıkıyor. Honda Accord silindir hacmi özellikleri olarak 1498 cc özelliklere sahip olmalarıyla piyasada varlık göstermeyi başarıyorlar. Araçların günümüzde maksimum hız kapasiteleri incelendiğinde ortalama 190 km/s özelliklere sahip oldukları bilinen detaylardan bazılarıdır. Araçların aynı zamanda günümüzde 0 ile 100 km hızlanma değerleri 8.9 saniye olarak ölçülmüştür.

 Beygir gücü özelliklerine baktığımızda araçlar 190 HP dolaylarında olmalarıyla piyasada varlık gösteriyorlar. Honda Accord  uzunluk olarak 4901 mm , 1862 mm genişlik özelliklerine sahip olmaları onları popüler yapıyor. Maksimum tork kapasitelerine baktığımız zamanda Honda Accord araçların 260 Nm özelliklere sahip olduğu biliniyor. Yükseklik kapasiteleri 1442 mm olarak ön plana çıkıyor. Vites tipine baktığımızda araçların günümüzde otomatik özelliklere sahip olduğu biliniyor.

Aynı zamanda yakıt türü olarak araçların benzinli özelliklere sahip olduğu bilinen en önemli detaylardan bazılarıdır. Boş ağırlık kapasitesi özelliklerine baktığımızda 1539 kg özelliklere sahip olduğu biliniyor. Bagaj hacmi özellikleri günümüzde araçların 573 litre özelliklerindedir. Sis farlar başta olmak üzere araçlarda yokuş kalkış desteği gibi özelliklerin olduğu günümüzde bilinen detaylardır.

Honda Accord Fiyat Listesi ve Özellikleri

Honda Accord Yakıt Tüketimi

Honda Accord yakıt tüketimi olarak her şeyden önce bu araçların benzinli araç kategorisine sahip olduğu bilmekte fayda vardır. Araçların 190 HP dolaylarında beygir gücüne sahip oldukları biliniyor. Aynı zamanda araçların günümüzde şehir içi ortalama yakıt tüketimi olarak 10.3 litre yakıt tükettikleri bilinen detaylardan bazılarıdır. Şehir dışı ortalama yakıt tüketimi incelendiğinde araçların günümüzde 6.2 litre özelliklere sahip olduğu biliniyor. Ortalama yakıt tüketimi olarak araçların günümüzde 7.3 litre yakıt tükettikleri bilinen detaylardan bazılarıdır.

Maksimum hız kapasitesi olarak araçların 190 km/s özelliklere sahip olduğu biliniyor. 1539 boş ağırlık kapasitesi mevcuttur ve 573 litre bagaj hacmi bulunuyor. Yakıt deposu özelliklerine baktığımızda 56 litre özelliklere sahiptirler. 1862 genişlik özelliklerine sahip olmaları onları popüler yapan faktörlerden bazıları konumundadır. Ek olarak Honda Accord araçların 0 ile 100 km hızlanma değerleri günümüzde 8.9 litre olarak ölçülmüş durumdadır. Vites tipi özellikleri araçların otomatik vites olarak ön plana çıkmayı başarıyor. 4901 uzunluk kapasitesine sahiptirler ve 1442 mm yükseklik özelliklerinde olarak biliniyorlar. Honda Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Honda Accord Kampanyalı Fiyat Listesi

Honda Accord Kampanyalı Fiyat Listesi

Honda Accord kampanyalı fiyat listesinin oluşumunda günümüzde rol oynayan birçok detay unsuru bulunuyor. Araçların sınıfının en iyisi olması ve bagaj hacmi özelliklerinin 573 litre olması onları piyasada popüler yapan faktörlerden bazıları konumundadır. Ek olarak Honda Accord araçların günümüzde 56 litre yakıt deposu özelliklerinin olduklarını bilmekteyiz. Araçların şehir içi ortalama yakıt tüketimi olarak 10.3 litre yakıt tükettikleri biliniyor.

6.2 litre şehir dışı yakıt tüketmeleriyle piyasada ön plana çıkan araçlar her açıdan sizlere geniş standartlarda özellik formasyonu sunuyor. Boş ağırlık kapasiteleri araçların 1539 kg olarak ölçülmüş olup 1862 mm genişlik kapasitesinin olduğu biliniyor. 4901 mm uzunluk kapasitesine sahiptirler ve 1442 mm yükseklik özellikleriyle biliniyorlar. Honda Accord fiyat listesi ve özellikleri Executive modeli için;

MarkaModelFiyat
Honda AccordExecutive1.230.000TL
Honda AccordExecutive+1.278.000TL
Honda Accord ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Honda Accord ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Honda Accord araçların ÖTV oranları %60 ile %110 arasında farklılık gösteriyor. Araçların günümüzde ÖTV oranlarının donanım paketine ve silindir hacmine bağlı olarak değiştiğini biliyoruz. Honda Accord araçlar aynı zamanda %90 engeli bulunan kişilere ÖTV’siz olarak gelirler. Böylelikle kişiler ÖTV olmadan kolaylıkla ve ekonomik koşullarda araçları satın alabiliyorlar. Bunun yanında araçların KDV oranları %18 olarak belirlenmiştir.

%40 ile %89 arasında engeli bulunan vatandaşlarımız Honda Accord araçları günümüzde %27 ÖTV indirimiyle satın alabiliyorlar. Böylelikle kişiye en uygun fiyattan Honda Accord araç satın alma fırsatlarına erişiyorlar. Honda Accord 1498 cc silindir hacmine sahiptirler. Maksimum tork kapasitesi özellikleri incelendiğinde Honda Accord araçların 260 nm dolaylarında olduğu bilinen detaylardan bazılarıdır. ÖTV indirimli bir şekilde Honda Accord fiyat listesi ve özellikleri aşağıdaki gibidir;

MarkaModelÖTV
Honda AccordExecutive650.904TL
Honda AccordExecutive+676.305TL
Yorum yapın