Honda HR-V e:HEV Fiyat Listesi ve Özellikleri

Honda HR-V e:HEV fiyat listesi ve özellikleri en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Honda HR-V e:HEV piyasaya 1498 cc silindir hacmiyle sürülmüştür. Honda HR-V e:HEV araçların günümüzde elektrikli motor maksimum güç kapasitesi 96 KW- 131 PS olarak ölçülmüştür. 4 x 2 önden çekiş özelliklerine sahiptirler. Sıkıştırma oranlarını incelediğimizde ise araçların 13.5 -0,2 arasında farklılık gösterdiği biliniyor.

Ek olarak Honda HR-V e:HEV araçların günümüzde maksimum tork kapasitesi 131 Nm 4500-5000 d-d olarak ölçülmüştür. 1.5 motor hacmine sahiptirler ve PGM-FI yakıt sistemine sahip olmalarıyla piyasada ön plana çıkmayı başarıyorlar. Hava soğutmalı disk özelliklerinin araçlarda kullanıldığını günümüzde bilmekteyiz.  Maksimum sürat kapasitesi 170 km olarak ölçülmüş olup, 1452 ağırlık kapasitesine sahiptirler. Maksimum hızlanma değerlerini incelediğimizde ise araçların 10.7 saniye hızlanma kapasitelerinin olduğunu görmekteyiz.

CO2 emisyon değerleri Honda HR-V e:HEV araçların 122 g-km olarak ön plana çıkıyor. Elegance, Advance ve Style donanım paketleriyle piyasaya sürülmüşlerdir. AKS mesafesi araçların 2610 mm düzeyindedir,  arka tekerlek izi olarak ise 1540 mm düzeyinde olduğu bilinen en önemli detaylardan yalnızca bir tanesi olarak ön plana çıkıyor.

Honda HR-V e:HEV fiyat listesi ve özellikleri

Honda HR-V e:HEV Yakıt Tüketimi

Honda HR-V e:HEV araçların yakıt tüketimi herkes tarafından merak edilen konular arasında bulunuyor. Yakıt depolarını incelediğimizde Honda HR-V e:HEV araçların 40 litrelik depo özelliklerine sahip olduğunu gözlemleyebiliyoruz. Aynı zamanda bagaj hacimlerinin 319 litre özelliklere sahip olduğu da bilinen detaylardan bazıları konumundadır.

Ek olarak Honda HR-V e:HEV araçların düşük yakıt tüketimleri 4.60 olurken, orta yakıt tüketimi özellikleri ise 4.10 olarak ölçülmüştür. Elektrikli araç segmentinin en görkemli varyansı olarak piyasaya sürülen Honda HR-V e:HEV yüksek mod yakıt tüketimi özellikleri 4.60 düzeyindedir. Çok yüksek yakıt tüketimi özelliklerine baktığımızda ise araçların 7.10 özelliklere sahip olduğunu bilmekteyiz.

Maksimum sürat hızı araçların 170 km-s olarak ölçülmüş olup, CO2 emisyonları 122 olarak ön plana çıkmayı başarıyor. Ağırlık kapasitesi olarak ise 1452 kg düzeyinde olmalarıyla biliniyorlar. Birleşik özelliklerde 5.40 karma yakıt tüketimlerinin olduğu bilinir. Şanzıman özelliklerine baktığımızda ise araçların E-CVT vites tipine sahip olduğu bilinen detaylardan bazılarıdır. Sıkıştırma oralarını incelediğimizde 13.5 +0.2 – özelliklere sahip oldukları günümüzde bilinen özellikleridir. Honda Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Honda HR-V e:HEV Kampanyalı Fiyat Listesi

Honda HR-V e:HEV Kampanyalı Fiyat Listesi

Honda HR-V e:HEV kampanyalı fiyat listesi 3 donanım paketinde de farklı özelliklerden ötürü farklılık gösteriyor. Donanım paketi başta olmak üzere araçların tasarım paketleri de fiyatlar üzerinde etkili oluyor. Genel olarak baktığımızda araçların maksimum hız kapasiteleri 170 km olarak belirlenmiş olup, ağırlık kapasiteleri ise 1452 kg olarak ölçülmüş durumdadır.

İlginizi Çekebilir; Honda City Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

CO2 emisyon değerleri 122 olurken, E-CVT şanzıman vites özelliklerine sahiptirler. 1498 silindir hacmine sahip olmalarıyla biliniyorlar ve 253 nm elektrikli motor maksimum tork kapasitesine sahip araçlardır. Elektrikli motor maksimum güç kapasiteleri ise araçların 96 KW olarak ölçülmüştür. Maksimum hızlanma değerlerine baktığımızda 10.7 saniye olarak ön plana çıktıklarını günümüzde gözlemliyoruz. Hava soğutmalı disk özelliklerine sahiptirler. Elegance ile Advance için Honda HR-V e:HEV fiyat listesi ve özellikleri;

MarkaModelFiyat
Honda HR-V e:HEVElegance1.012.500TL
Honda HR-V e:HEVAdvance1.045.500TL
Honda HR-V e:HEV ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Honda HR-V e:HEV ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Honda HR-V e:HEV ÖTV indirimli fiyat listesinin oluşumunda aracın donanım paketinde bulunan silindir hacmi önemli bir faktördür. Silindir hacmine ek olarak aracın piyasa değeri ve aracın fiyat döngüsü de ÖTV oranlarının oluşumunda etkili oluyor. Araçların ÖTV oranı %60 ile %110 arasında farklılık gösteriyor.

Günümüzde %90 engeli bulunan kişiler araçları ÖTV’siz olarak vergisiz koşullarda ekonomik olarak satın alabiliyorlar. Bu süreçte %45 ile %89 arası engeli bulunan kişiler ise araçları %27 ÖTV indirimiyle satın alma olanaklarına sahiptirler. Günümüzde araçların maksimum hız kapasiteleri 170 km olarak belirlenmiştir ve araçlar elektrikli sistem özelliklere sahip durumdadır.  Elektrikli araç markaları arasında en çok tercih edilen ve popülerliğini koruyan araçlardan bir tanesidir. Honda HR-V e:HEV fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimli;

MarkaModelÖTV
Honda HR-V e:HEVElegance535.805TL
Honda HR-V e:HEVAdvance553.258TL
Yorum yapın