Geely Periyodik Bakım Fiyatları 2023

Son yılların popüler araç markaları arasında yer alan Geely araçlar ilgileri üzerine çekmeye devam ediyor. Geely periyodik bakım fiyatları hakkında merak ettiklerinize bu yazımızda yer vererek; bu süreçte bütçenize uygun bir şekilde aracınıza bakım yaptırmanıza destek olmayı istedik. İşte bu markanın periyodik bakımlarına dair güncel fiyatlar konusunda merak edilenlerin tamamı!

Bu araçların günümüzde periyodik bakım süreci söz konusu olduğunda araçların pek çok farklı işlemden geçtiğini bilmekteyiz. Serinin araçlarının periyodik bakım süreci kapsamında birçok farklı işlemden geçtiği biliniyor. En iyi sürüş deneyimine kavuşmak için günümüzde kişilerin mutlaka periyodik bakım sürecini yaptırmaları gerekiyor. Aksi durumda araçların sürüş performansında ciddi düşüşler yaşanıyor. Bu yazıda sizlere periyodik bakım + fiyat listesinden bahsedeceğiz. İşte detaylar…

Geely Periyodik Bakım Fiyatları

Geely Periyodik Bakım Neleri Kapsar?

Serinin otomobillerinin periyodik bakımlarının neleri kapsadığı konusu son günlerde merak edilen  konu başlıkları arasında yer alıyor. Markanın otomobillerinin periyodik bakım süreci kapsamında birçok farklı işlemden geçtiği biliniyor. Markanın araçlarının geçtiği işlemler aşağıdaki gibi sıralanabilir;

 • Süspansiyonların ve şanzıman kontrollerinin yapılması,
 • Akü takviyesi yapılması,
 • Motor yağının değiştirilmesi,
 • Elektronik ve sistem aksamlarının kontrol edilmesi,
 • Şasilerin kontrollerinin yapılması ve navigasyon sistemlerinin kontrollerinin yapılması,
 • Klima ve egzoz borusu sistemlerine ek olarak triger seti kayışlarının kontrollerinin yapılması,

Serinin otomobillerinin aynı zamanda periyodik bakım sürecinin mutlaka günümüzde 15 bin km bir aralıklarla tekrarlanması önemlidir. Bu süreç araçlarınızın sürüş performansını artıracak en önemli faktörler arasında ilk sırada yer almasıyla ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor.

Geely Periyodik Bakım Neleri Kapsar?

Geely Ağır Bakım Kaç Km’de Yapılır?

Geely otomobillerin ağır bakımlarının yapılması günümüzde önemli bir süreci teşkil ediyor. Otomobillerin ağır bakımlarının 80 bin km bir aralıklarla yaptırılması son derece önemli bir süreci teşkil ediyor. Dolayısıyla mutlaka yaptırılması gereken bir süreç olarak bilinir.

Geely Ağır Bakım Kaç Km’de Yapılır?

Geely Ağır Bakım Neleri Kapsar?

Serinin araçlarının ağır bakım sürecinin günümüzde periyodik bakım süreciyle benzerlikler gösterdiği bilinen detaylardan birisidir. Markanın araçlarının ağır bakım süreci dahilinde aşağıdaki işlemlerden geçtiğini günümüzde bilmekteyiz. Bu işlemler şu şekilde sıralanabilir;

 • Süspansiyonların kontrol edilmesi ve şasilerin onarılması,
 • Triger seti kayışlarının kontrollerinin yapılarak en ince ayrıntısına kadar onarılması,
 • Şanzıman yağının kontrollerinin yapılması,
 • Elektronik parça aksamlarının ve motor aksamlarının yapılması,
 • Sistem aksamlarının en iyi standartlarda yenilenerek yapılması,

Gibi faktörler günümüzde en önemli faktörler arasında ilk sırada yer almasıyla ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor.

Geely Emgrand EC7 Periyodik Bakım Fiyatları

Geely Emgrand EC7 Periyodik Bakım Fiyatları

Periyodik bakım fiyatları söz konusu olduğunda günümüzde Geely Emgrand EC7 araçların periyodik bakımları ön plana çıkar. Markanın araçlarının periyodik bakım süreci dahilinde süspansiyonların ve şanzımanlarının kontrolleri yapılır. Şanzıman ve süspansiyonlara ek olarak bu süreçte araçların şasilerinin ve navigasyonlarının da kontrolleri yapılarak araçların en iyi sürüş deneyimini sunması sağlanır. Bu süreçte aynı zamanda araçların bütün sistem ve elektronik parça aksamlarının kontrolleri de en iyi standartlarda yapılır. Bunlara ek olarak araçların bütün motor aksamlarının ve navigasyonlarının kontrolleri de yapılarak araçların periyodik bakım süreci tamamlanır.

Geely Emgrand EC7Periyodik bakım2000 TL-3500 TL
Geely Emgrand EC7 Periyodik Bakım Fiyatları
Geely Emgrand EC7 Yağ Bakım Fiyatları

Geely Emgrand EC7 Yağ Bakım Fiyatları

Yağ bakım sürecinin günümüzde 10 bin km aralıklarla yıl içinde minimum 2 defa olmak üzere yaptırılması gerekiyor. Maksimum ise bu süreçte 3 kez olarak belirlenmiştir. Markanın araçlarının yağ bakım sürecinin mutlaka oto-servis firmalarına yaptırılması gerekiyor. Oto-servis firmaları günümüzde bu süreçte sizlere en iyi hizmetleri sunarak kaliteli bir hizmetten yararlanmanızda etkili oluyor. Geely Emgrand EC7 araçların yağ bakım fiyatları oto-servis firmaları tarafından belirlenen bir unsur olarak biliniyor. Oto-servis firmaları bu alanda sizlere en kaliteli ve ayrıcalıklı hizmetleri derin işçilik titizliğinde sunmayı başarıyorlar.

Geely Emgrand EC7Yağ bakım1000 TL-2000 TL
Geely Emgrand EC7 Yağ Bakım Fiyatları
Geely Emgrand EC7 Kışlık Bakım Fiyatları

Geely Emgrand EC7 Kışlık Bakım Fiyatları

Serinin otomobillerinin kışlık bakımının düzenli olarak yapılması araçların sürüş performansını kış aylarında artırılmasında etkili olan faktörler arasında bulunuyor. Kışlık bakım süreci kapsamında araçların bütün sistem ve parça aksamlarının kontrolleri yapılır. Ek olarak bu süreçte araçların şasilerinin ve motor aksamlarının kontrolleri de yapılarak bütün sistem aksamları kontrol edilir. Navigasyon, klima, egzoz borusu sistemlerinin de kontrolleri yapılarak araçların kışlık bakım süreci tamamlanmış olur. Böylelikle sürücüler kışın en iyi sürüş performansı dahilinde araçlarını sürme deneyimine günümüzde ayrıcalıklı olarak erişir.

Geely Emgrand EC7Kışlık bakım2000 TL-4000 TL
Geely Emgrand EC7 Kışlık Bakım Fiyatları
Geely EMGRAND HB Periyodik Bakım Fiyatları

Geely EMGRAND HB Periyodik Bakım Fiyatları

Markanın araçları arasında en çok tercih edilen modeller arasında yer alan Geely EMGRAND HB araçlar her açıdan en iyi sürüş deneyimini sunar. Serinin araçlarının günümüzde periyodik bakım fiyatları sürekli olarak değişiyor. Aynı zamanda oto-servis firmaları da bu süreçte önemli rol oynayan en önemli faktörler arasında yer alıyor. Her servis firmasının fiyat tarifesi farklıdır. Dolayısıyla piyasadaki oto-servis periyodik bakım fiyatları tamamıyla birbirinden farklılık gösteren bir süreci teşkil ediyor. Periyodik bakım sürecinin mutlaka günümüzde 16 bin km’de bir aralıklarla yaptırılması gerekir.

Geely EMGRAND HBPeriyodik bakım2250 TL-3500 TL
Geely EMGRAND HB Periyodik Bakım Fiyatları
Geely EMGRAND HB Yağ Bakım Fiyatları

Geely EMGRAND HB Yağ Bakım Fiyatları

Serinin otomobilleri söz konusu olduğunda günümüzde Geely EMGRAND HB araçların yağ bakım fiyatları sürekli olarak güncelleniyor. Markanın araçlarının yağ bakım fiyatları üzerinde en belirleyici faktörü günümüzde oto-servis firmaları oynuyor. Oto-servis firmaları yıl içinde hem yaz hem de kış olmak üzere yağ bakımının yapılmasını tavsiye eder. Markanın araçlarının yağ bakım sürecinde süspansiyon sistemlerinin kontrolleriyle beraber şanzıman yağı kontrolleri de yapılarak araçların sürüş performansı en iyi deneyime ulaştırılır. Bu süreç aynı zamanda günümüzde araçların motor kullanım ömrünü de uzatan en önemli faktörler arasında ilk sırada yer alır.

Geely EMGRAND HBYağ bakım1000 TL-2250 TL
Geely EMGRAND HB Yağ Bakım Fiyatları
Geely EMGRAND HB Kışlık Bakım Fiyatları

Geely EMGRAND HB Kışlık Bakım Fiyatları

Son günlerde en çok merak edilen konular arasında serinin araçlarının kışlık bakım fiyatları yer alıyor. Kışlık bakım fiyatlarını etkileyen en önemli faktör yıl ve firma faktördür. Fiyatlar yıldan yıla değişmekle beraber her firmanın fiyat aralıkları günümüzde farklı düzeyde olduğu bilinen bir detaydır.

YouTube video

Markanın araçlarının kışlık bakım sürecinde pek çok farklı işlemden geçtiği biliniyor. Bu işlemler arasında araçların şanzımanlarının kontrolleri başta olmak üzere serinin otomobillerinin bütün sistem ve elektronik parça aksamlarının kontrolleri sağlanarak en iyi sürüş deneyimine araçlar günümüzde kavuşturulmuş olur.

Geely EMGRAND HBKışlık bakım2250 TL-3750 TL
Geely EMGRAND HB Kışlık Bakım Fiyatları

Geely EMGRAND HB periyodik bakım fiyatı ne kadar?

Geely EMGRAND HB modelinin periyodik bakım fiyatları söz konusu olduğu zaman karşımıza 2250 TL ile 3500 TL arasında bir ücret miktarı çıkar.

Geely Emgrand EC7 periyodik bakım fiyatları ne kadar?

Geely Emgrand EC7 periyodik bakım ücretleri gündeme geldiğinde 1000 TL ile 2000 TL arasında bir ücret miktarının karşımıza çıktığını ifade edebiliriz.

Geely EMGRAND periyodik bakım fiyatları ne kadardır?

Geely EMGRAND periyodik bakım ücretleri konusunda ortalama 2250 TL ile 3500 TL arasında bir ücretten söz edebiliriz.

Yorum yapın