Ford Transit Van Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Ford Transit Van fiyat listesi ve özellikleri günümüz koşullarında sıklıkla merak ediliyor. Ford Transit Van araçlar ticari araç segmentinde ön plana çıkan araçlardan bazıları konumundadır.  1995 silindir hacmiyle ön plana çıkmasıyla biliniyorlar ve yakıt tipi olarak ise araçların dizel özelliklere sahip olduğu bilinen detaylardan bazıları konumundadır. Şanzıman türlerini incelediğimizde araçların manuel şanzıman türüne sahip olduğu biliniyor. Beygir güçlerini incelediğimiz zaman Ford Transit Van araçların 170 HP toplam beygir gücüne sahip olduğunu bilmekteyiz.

Karma yakıt tüketimlerini incelediğimizde Ford Transit Van araçların 7.3 litre özelliklere sahip olduğu biliniyor. Çekiş özelliklerine incelediğimiz zaman ise araçların günümüzde önden çekişli özelliklere sahip olduğu biliniyor. Kapı sayısı özellikleri bakımından Ford Transit Van 4 özelliklere sahip olduklarını bilmekteyiz. Araç türü ticaridir, segment olarak ise hafif ticari özelliklere sahiptir.

Gövde tipi olarak panelvan özelliklere sahiptir. Motor tipi olarak Ford Transit Van araçların içten yanmalı standart özelliklere sahip olduğu bilinir. Seri özelliklerine baktığımızda Transit-Van özelliklere sahip olduğu bilinen detaylardadır. Besleme tipi özellikleri incelendiğinde araçların turbo besleme tipine sahip oldukları biliniyor.

Ford Transit Van Fiyat Listesi ve Özellikleri

Ford Transit Van Yakıt Tüketimi

Ford Transit Van yakıt tüketimi bakımından dizel motor özelliklere sahip olmalarıyla piyasada ön plana çıkıyorlar. Donanım paketi olarak araçlar Trend donanım paketiyle ön plana çıkıyor. Beygir gücü özellikleri 170 HP, maksimum tork kapasiteleri araçların 405 nm düzeyindedir. Yakıt kapasitesi olarak araçların 80 litre özelliklere sahiptirler.

Ford Transit Van yakıt tüketimi olarak şehir içi yakıt tüketimi olarak 8.3 litre yakıt tükettikleri biliniyor. Şehir dışı tüketimi olarak Ford Transit Van araçların günümüzde 6.8 litre özelliklere sahiptirler. Karma yakıt tüketimi olarak Ford Transit Van araçlar günümüzde 7.3 litre özelliklere sahip olduğu bilinen detaylardan bazıları konumundadır. LPG sistemi araçlarda bulunmuyor. Çekiş özelliklerine baktığımızda önden çekişli özelliklere sahip olmaları biliniyor.

Şanzıman kademesi olarak Ford Transit Van araçların 6 ileri özelliklere sahip olduğu bilinen detaylardan bazıları konumundadır. Amerika menşeili araçlardan biridir, yakıt hattı ısıtıcısı araçlarda bulunuyor. Common Rail Direkt Enjeksiyon yakıt püskürtme sistemine sahiptir. Euro 6 özelliklerine sahip olmalarıyla biliniyorlar ve çekiş kontrol sistemleri araçlarda bulunan özelliklerden bazılarıdır. Ford güncel kampanyalı fiyat listesi için tıklayınız!

Ford Transit Van Kampanyalı Fiyat Listesi

Ford Transit Van Kampanyalı Fiyat Listesi

Ford Transit Van uzunluk kapasiteleri 5981 kapasiteye sahiptirler. Genişlik özelliklerini incelediğimiz zaman Ford Transit Van araçların 2059 mm düzeyinde olduğu biliniyor. 2786 mm yükseklik kapasitesine sahiptirler. Taban genişliklerini incelediğimizde Ford Transit Van araçların 235 mm özellikleri bulunuyor. Kesin oranı araçların %65 olarak belirlenmiş olup, jant çapı olarak 16 inç özelliklere sahiptir.

Dönüş çapı özellikleri ise araçların 13.30 mt özelliklere sahiptir. Jant tipi özellikleri günümüzde kapaklı sac özelliklerdedir. Radyo sistemi araçlarda bulunuyor, 12 V Priz özelliklere sahiptir. Harici giriş- çıkış özellikleri günümüzde vardır.  Elektrikli cam sistemleri mevcuttur, yan dikiz aynaları aynı zamanda elektrikli özelliklerdedir. Koltuk sayısı özellikleri günümüzde araçların 3’tür. Sürücü kol dayama sistemleri mevcuttur. İç dikiz aynası standart özelliklere sahiptir. Ford Transit Van fiyat listesi ve özellikleri Trend Orta Şasi ve Tren Van Uzun Şasi için;

MarkaModelFiyat
Ford Transit VanTrend Orta Şasi517.700TL
Ford Transit VanTren Van Uzun Şasi540.600TL
Ford Transit Van ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Ford Transit Van ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Ford Transit Van araçların ÖTV oranı %80 ile %110 olarak belirlenmiştir. Ülkemizde engelli durumu bulunan ve engel seviyesi %90 olan vatandaşlarımız araçları ÖTV’siz olarak satın alabiliyorlar. Aynı zamanda günümüzde Ford Transit Van araçların KDV oranları %18 olarak belirlenmiştir. %90 engelli olan bireyler KDV ve ÖTV ödemeden Ford Transit Van araçları satın alabiliyorlar.

Hafif ticari araç sınıfına sahip olan Ford Transit Van araçlar günümüzde hidrolik direksiyon sistemiyle ön plana çıkıyor. Far tipi özellikleri ise araçların günümüzde halojen özellikler olarak biliniyor. Yokuş kalkış desteği araçlarda mevcuttur, hava yastığı araçlarda bulunan özelliklerdendir. Denge kontrol sistemi araçlarda bulunan özelliklerden bazılarıdır, ABS fren sistemi özellikleri aynı zamanda Ford Transit Van araçlarda bulunuyor. Ford Transit Van fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimli aşağıdaki gibidir;

MarkaModelFiyat
Ford Transit VanTrend Orta Şasi342.208TL
Ford Transit VanTren Van Uzun Şasi357.346TL
Yorum yapın